Düğün Fotoğrafçıları Adana

Ali Kuş Photos

5,0
  • Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

En Popüler Yorum

Feyza & Doğan

Düğün Tarihi: 09.09.2020

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Fotoğraflarımıza baktıkça hep iyi ki Ali Kuş diyoruz öyle mükemmel fotoğraflar ki🙏🏻 O sıcak kanlılığı o ilgiyi başka bir yerde bulmak zor ve böyle çekimlerde önemli olan şeylerden biride siz kasılmayın diye elinden geleni yapan bir fotoğrafçı. Yollarımız kesiştiği çok mutluyuz herşeyden önce güzel... devam 

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Ali Kuş Photos Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Ali Kuş Photos Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Ali Kuş Photos Sıkça Sorulan Sorular

Ali Kuş Photos düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Ali Kuş Photos düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Ali Kuş Photos ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Ali Kuş Photos ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Ali Kuş Photos şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Ali Kuş Photos şehir dışında hizmet veriyor.

Ali Kuş Photos düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Ali Kuş Photos düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Ali Kuş Photos hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Ali Kuş Photos aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün belgeseli, düğün hikayesi / klibi, söz / nişan / kına çekimi, trashday, konsept çekim, dış mekan / save the date çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Çekim türü

Ali Kuş Photos Hakkında

Tecrübelerimiz, deneyimlerimiz ve güler yüzlü yaklaşımımız ile yaşamınızın en özel anlarını kayıt altına alıyoruz. İstediğiniz düğün fotoğraflarına sahip olmanız için çalışıyoruz. Ali Kuş Photography olarak Adana düğün fotoğrafçıları arasında yer alıyoruz. Ömür boyu hatıra olarak saklayacağınız düğün fotoğraflarınıza kaliteli bir imza atıyoruz.

Hizmet sunarken nasıl bir düğün albümü istediğinizi ayrıntılı şekilde öğreniyoruz. Yaptığımız çalışmalardan da bazı örnekler gösteriyoruz. Bugüne kadar hep yenilikten ve modernlikten yana olduk. Bu doğrultuda da kullandığımız çekim ekipmanlarını düzenli olarak yeni modellerden tercih ettik. Görüntü kalitesi yüksek bir hizmet sunmak bizim işimiz. Müşteri memnuniyetini daima önemsiyoruz. Aklınızdakileri öğrenerek çalışmalarımızı yapıyoruz. Bizim için sizin istek ve beklentilerinizi karşılayabilmek çok önemli. Talepleriniz doğrultusunda çekim planımızı oluşturuyor ve gereken hazırlıkları yapıyoruz. Ekibimizle size en iyi şekilde yardımcı oluyoruz.

Dış mekan çekimlerinden video kayıtlarına kadar oldukça geniş bir hizmet yelpazesine sahibiz. İsterseniz düğünden önce çekimlerinizi yapabilir ya da tüm düğün gününüzü belgesel niteliğinde kayıt altına alabiliriz. Düğünden sonra uygun bir zamanınızda da dış çekimlerinizi yapmamız mümkün. Çekim yeri olarak size herhangi bir kısıtlamada bulunmuyoruz. İstediğiniz alanı çekimlerinizin arka fonu olarak düşünebilirsiniz. Eğer yer konusunda aklınızda soru işaretleri varsa daha önce çekim yaptığımız mekanları size önerebiliriz.

Çekimler sırasında rahat olmanızı istiyoruz. Sizi farklı pek çok açıdan kayıt altına alıyoruz. Çekimleri tamamladıktan sonra da fotoğraflarınızı orijinal kopyalarıyla birlikte kısa sürede size teslim ediyoruz. Video çalışmalarınızın montajını ve kurgusunu tamamlıyoruz. Ali Kuş Adana farkıyla fotoğraf albümünüzü oluşturuyoruz.

Adana fotoğrafçıları arasında yer alan firmamız hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu ücretsiz doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Sun City Evleri, Türkmenbaşı Blv. No:26 Üçgül, D:01360, 01360 Çukurova/Adana

  • Haritadaki Konumu

    Ali Kuş Photos Yol Haritası

Ali Kuş Photos Yorumları (1)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Feyza & Doğan

Düğün Tarihi: 09.09.2020

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Fotoğraflarımıza baktıkça hep iyi ki Ali Kuş diyoruz öyle mükemmel fotoğraflar ki🙏🏻 O sıcak kanlılığı o ilgiyi başka bir yerde bulmak zor ve böyle çekimlerde önemli olan şeylerden biride siz kasılmayın diye elinden geleni yapan bir fotoğrafçı. Yollarımız kesiştiği çok mutluyuz herşeyden önce güzel... devam 

Ali Kuş Photos

Feyza&Doğan Çok teşekkür ederim öncelikle güzel yorumlarınız için sizin sıcaklığını sizlere aktardık. Bizler de çok mutluyuz yollarımız kesiştiği için aşkınız daim olsun :)

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.