Ali Kuş Photos

1 Yorum

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Ali Kuş Photos Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ali Kuş Photos Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Ali Kuş Photos Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Çekim türü

Ali Kuş Photos Hakkında

Tecrübelerimiz, deneyimlerimiz ve güler yüzlü yaklaşımımız ile yaşamınızın en özel anlarını kayıt altına alıyoruz. İstediğiniz düğün fotoğraflarına sahip olmanız için çalışıyoruz. Ali Kuş Photography olarak Adana düğün fotoğrafçıları arasında yer alıyoruz. Ömür boyu hatıra olarak saklayacağınız düğün fotoğraflarınıza kaliteli bir imza atıyoruz.

Hizmet sunarken nasıl bir düğün albümü istediğinizi ayrıntılı şekilde öğreniyoruz. Yaptığımız çalışmalardan da bazı örnekler gösteriyoruz. Bugüne kadar hep yenilikten ve modernlikten yana olduk. Bu doğrultuda da kullandığımız çekim ekipmanlarını düzenli olarak yeni modellerden tercih ettik. Görüntü kalitesi yüksek bir hizmet sunmak bizim işimiz. Müşteri memnuniyetini daima önemsiyoruz. Aklınızdakileri öğrenerek çalışmalarımızı yapıyoruz. Bizim için sizin istek ve beklentilerinizi karşılayabilmek çok önemli. Talepleriniz doğrultusunda çekim planımızı oluşturuyor ve gereken hazırlıkları yapıyoruz. Ekibimizle size en iyi şekilde yardımcı oluyoruz.

Dış mekan çekimlerinden video kayıtlarına kadar oldukça geniş bir hizmet yelpazesine sahibiz. İsterseniz düğünden önce çekimlerinizi yapabilir ya da tüm düğün gününüzü belgesel niteliğinde kayıt altına alabiliriz. Düğünden sonra uygun bir zamanınızda da dış çekimlerinizi yapmamız mümkün. Çekim yeri olarak size herhangi bir kısıtlamada bulunmuyoruz. İstediğiniz alanı çekimlerinizin arka fonu olarak düşünebilirsiniz. Eğer yer konusunda aklınızda soru işaretleri varsa daha önce çekim yaptığımız mekanları size önerebiliriz.

Çekimler sırasında rahat olmanızı istiyoruz. Sizi farklı pek çok açıdan kayıt altına alıyoruz. Çekimleri tamamladıktan sonra da fotoğraflarınızı orijinal kopyalarıyla birlikte kısa sürede size teslim ediyoruz. Video çalışmalarınızın montajını ve kurgusunu tamamlıyoruz. Ali Kuş Adana farkıyla fotoğraf albümünüzü oluşturuyoruz.

Adana fotoğrafçıları arasında yer alan firmamız hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu ücretsiz doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Sun City Evleri, Türkmenbaşı Blv. No:26 Üçgül, D:01360, 01360 Çukurova/Adana

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Ali Kuş Photos Yol Haritası

Ali Kuş Photos Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

F&D

Feyza & Doğan

Düğün Tarihi: 09.09.2020Fotoğraflarımıza baktıkça hep iyi ki Ali Kuş diyoruz öyle mükemmel fotoğraflar ki🙏🏻 O sıcak kanlılığı o ilgiyi başka bir yerde bulmak zor ve böyle çekimlerde önemli olan şeylerden biride siz kasılmayın diye elinden geleni yapan bir fotoğrafçı. Yollarımız kesiştiği çok mutluyuz herşeyden önce güzel... devamı 

Ali Kuş Photos

Ali Kuş Photos

Düğün Fotoğrafçıları

Feyza&Doğan Çok teşekkür ederim öncelikle güzel yorumlarınız için sizin sıcaklığını sizlere aktardık. Bizler de çok mutluyuz yollarımız kesiştiği için aşkınız daim olsun :)

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.