Filiz Cömertpınar

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Filiz Cömertpınar Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  3 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Filiz Cömertpınar Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Filiz Cömertpınar Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Filiz Cömertpınar Hakkında

Hayatınızın en özel gününden kendinize güzel bir hatıra bırakabilmenin en iyi yolu biliyoruz ki fotoğraf ve video kayıtları oluyor. Kaliteli ekipmanlar ile gerçekleştirilen bir çekim sayesinde uzun yıllar saklayabileceğiniz hayalinizdeki düğün albümünüzün sahibi olabilirisiniz. Yıllar sonra çocuklarınız hatta kim bilir belki de torunlarınıza bile o günü fotoğraflarınız ile anlatabilir; o günkü heyecanınızı fotoğraflarınız sayesinde tekrar yaşayabilirsiniz.

Ben Filiz Cömertpınar; hayatınızın en özel gününe bir parça olsun katkı sağlayabilmek, aşkınıza ve heyecanınıza ortak olabilmek, heyecanınızı ve mutluluğunuzu elimden geldiğince fotoğraf karelerine aktarabilmeye çalışıyorum. Sektöre adım attığım ilk günden beri içimdeki heyecanı ve tutkuyu asla kaybetmeden çalışmalarımı yürütmeye devam ediyorum. En mutlu göründüğünüz ânları kaçırmadan kadrajıma alıyor ve ölümsüzleştiriyorum.

Peki size düğün fotoğrafçılığına dair hangi hizmetleri veriyorum?

Çekimlerde olabildiğince doğal hallerinizi yakalayabilmek istediğim için stüdyo ortamından ziyade dış mekânlarda çekim yapmayı tercih ediyorum. Sizinle yapacağımız ilk görüşmelerde düğün albümünüzden beklentilerinizin ne olduğunu öğreniyorum. Bu doğrultuda Adana düğün dış çekim mekânları arasından beklentilerinize karşılık verebilecek en uygun mekânların listeliyorum ve sizden seçim yapmanızı istiyorum. Hali hazırda aklınızda bir yer var ise buraya bir keşif gezisi düzenleyerek çekiminiz için plan oluşturuyorum.

Yukarıda da belirttiğim gibi en doğal hallerinizi yakalayabilmeyi istediğim çekimlerinizde öncelikle sizin kendinizi rahat hissetmeniz gerekiyor. Bunun için size bir dost sıcaklığı yaklaşıyor ve sanki bir arkadaşınıza poz veriyormuş gibi hissedebilmeniz için elimden geleni yapıyorum.

Soft tonlarda çıkarttığım fotoğraflarınızı, çekim renklerinize uygun bir albüm ve orijinal kopyaları ile birlikte en kısa süre içerisinde size teslim ediyorum. Eğer siz de çekim sürecinizi sizin için kolay bir hale getirecek ve isteklerinize kula verebilecek bir fotoğraf sanatçısı ile çalışmak isterseniz formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.