Siren Sevin Fotoğrafçılık

0850 241 1770

3 yorum

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

750-1.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Evet

Stüdyo Çekimi

Çukurova, Adana

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 750-1.000 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 3 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehirdışında Çekim
 • Yurtdışında Çekim
 • Orjinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün hikayesi, Nişan çekimi, Düğün belgeseli, Save the date, Trashday, Konsept çekim, Düğün klibi, Katalog çekimi
 • Ücret kriteriniz nedir? Lokasyon
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Adana'mızın tarihi mekanlarının yanı sıra her geçen gün gelişen ve güzelleşen farklı güzellikleri barındıran Seyhan Nehrimizin maviliği ve çevresinde ki doğal yeşilliği değerlendirebileceğimiz mekanlar, Demir Köprü, deniz sahili ve gün batımı çekimleri için Karataş sahili gibi mekanlar kullanılabilmektedir. Ama esas önemli olan çiftlerimizin arzusudur. Çiftlerimiz için ekstra anlam taşıyan mekanlar ( Evlilik teklifini aldığı mekan, ilk tanıştıkları mekan...v.s.) gibi, istekleri doğrultusunda beraberce karar verebiliyoruz. Yeter ki ulaşılabilecek bir yer olsun :)

Önerilen Firmalar

Seda & Etem Taşçı Photography
169 10 10

Seyhan

Seda & Etem Taşçı Photography

Hayallerinizi süsleyen en özel gününüzü profesyonel ekibimiz ile ölümsüzleş...

Nena Fotoğraf (By Nazife Kandemir)
52 30

Çukurova

Nena Fotoğraf (By Nazife Kandemir)

Adana da Gelinlik (Nena Tasarım-Nehir Yöntem) ve Fotoğraf (Nazife Kandemir)...

Gönül Fotoğrafçılık
311 22 13

Seyhan

Gönül Fotoğrafçılık

Düğün ile başlayan hikayenizin, doğum fotoğrafçılığı, olarak sizlere daha i...

Hakkında

''Mutluluğunuz Mutluluğumuzdur''

En özel, en güzel ve en anlamlı gününüzde sevginize, aşkınıza ve mutluluğunuza tanık olarak eşlik ediyor ve bu anları görüntüleyerek gelecekte çocuklarınıza bırakabileceğiniz bir miras hazırlıyoruz.

Dilerseniz evden çıkış anınızdan itibaren size eşlik ediyor, kuaförde ki eğlenceli ve heyecanlı hazırlık aşamalarınızı görüntüledikten sonra hep beraber dış çekimlerimize devam ederek salonda ki ilk dansınıza kadar size eşlik ediyoruz.

Sevinciniz sevincimiz, heyecanınız heyecanımız, mutluluğunuz mutluluğumuz oluyor ve bunları fotoğraflara yansıtmak bizim görevimiz.

Bu en özel gününüzü emin ellere teslim ettiğinizden lütfen emin olun!

Bu en önemli gününüzü belgeleyen fotoğrafları dijital ortamda saklamayı sakın düşünmeyin, en küçüğünden de olsa elinizde o anı belgeleyen bir albümünüz olsun.

Adana ve çevre iller de Düğün, Nişan, Doğum, Bebek, Çocuk, Aile çekimleri ve Okul çekimleri de yapmaktayım.

Yüzünüzden gülücükler hiç eksik olmasın :)

İletişim

Siren Sevin

 • Telefon: 0850 241 1770

 • Adres: Toros Mah. 78042 Sok. Nami Özmen Apt. Çukurova

Siren Sevin Fotoğrafçılık Yol Haritası

3 yorum


b&b

buse & bilal

Düğün Tarihi: 25.08.2017

Cana yakın ve gerçekten ilgili ve profesyonel bir çalışmayla istediğimiz gibi bir çekim yaptı Siren Hanım. Ağustosun son haftasında dar zamanda olduğumuz için günün en sıcak saatinde neşesini ve enerjisini hiç bozmadan çekimi yaptı ... Ortaya çıkan fotoğraflar çok hoşumuza gitti fiyat konusunda da... devamı 

Siren Sevin Fotoğrafçılık

Siren Sevin Fotoğrafçılık
Memnuniyetiniz Beni Çok Mutlu Etti. Çünkü Bizim Misyonumuz Öncelikle Müşteri Memnuniyetidir. Mutluluğunuzu Fotoğraf Kareleri Ile Ölümsüzleştirip Geleceğinize Güzel Bir Miras Bırakabilmeniztir Amacımız, Fiyat Konusu Sonraki Mevzudur. Sizlerin Pozitif Enerjiniz Aramızda Güzel Bir Sinerji Oluşturdu. Buse Ve Bilal Kayakır Çiftinin Aşkı - Sevgisidir Kareleri Güzel Yapan. Mutluluğunuzun Bir Ömür Sürmesini Dilerim. Bizi Tercih Ettiğiniz Ve Güzel Yoruma Layık Gördüğünüz Için Çok Teşekkür Ederim.


S&H

Seren & Huseyin

Düğün Tarihi: 05.03.2017

Siren Sevin Fotoğrafçılığı seçmemizin en önemli nedenlerden bir tanesi ön planda maddi boyutu değil de yapabileceklerimizi, yaşayacağımız güzel anları sanki kendisi yaşayacakmış gibi heyecan ve incelikle planlayıp, heyecanımıza renk katması oldu. Mümkün olduğunca insan kalabalığından uzak,rahat... devamı 


S&G

Saliha & Güney

Düğün Tarihi: 11.06.2017

Sıcak Ve Sevecen Yaklaşımı Ile Bize Nişanımızda Tüm Stresimizi Unutturarak Keyifli Bir Çekim Gerçekleştiren, Vakit Zaman Ve Poz Kısıtlaması Yapmayan Işinin Aşığı Siren Ablamıza Çok Teşekkür Ederiz. Çekimden Hemen 2 Gün Sonrası Fotoğraflarımızı Görme Ve Seçme Bizce Ayrı Bir Lükstü, Çünkü Çok Merak... devamı 


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.