Siren Sevin Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

3 yorum

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

750-1.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Çukurova, Adana

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 750-1.000 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 3 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün hikayesi, Nişan çekimi, Düğün belgeseli, Save the date, Trashday, Konsept çekim, Düğün klibi, Katalog çekimi
 • Ücret kriteriniz nedir? Lokasyon
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Adana'mızın tarihi mekanlarının yanı sıra her geçen gün gelişen ve güzelleşen farklı güzellikleri barındıran Seyhan Nehrimizin maviliği ve çevresinde ki doğal yeşilliği değerlendirebileceğimiz mekanlar, Demir Köprü, deniz sahili ve gün batımı çekimleri için Karataş sahili gibi mekanlar kullanılabilmektedir. Ama esas önemli olan çiftlerimizin arzusudur. Çiftlerimiz için ekstra anlam taşıyan mekanlar ( Evlilik teklifini aldığı mekan, ilk tanıştıkları mekan...v.s.) gibi, istekleri doğrultusunda beraberce karar verebiliyoruz. Yeter ki ulaşılabilecek bir yer olsun :)

Önerilen Firmalar

Liza Fotoğrafçılık
945 5 18

Çukurova

Liza Fotoğrafçılık

1975 yılından beri hizmet veren köklü bir işletme olarak şehrin en bilinen,...

Fotoğraf Market
166 6

Çukurova

Fotoğraf Market

Mutluluğunuzun katlanarak çoğalacağı düğününüzden geriye, hoş bir hatıra ol...

Mutluluğa Poz Ver
10

Seyhan

Mutluluğa Poz Ver

Deneyimli, dinamik ve profesyonel ellere düğün fotoğraflarınızı emanet etme...

Hakkında

''Mutluluğunuz Mutluluğumuzdur''

En özel, en güzel ve en anlamlı gününüzde sevginize, aşkınıza ve mutluluğunuza tanık olarak eşlik ediyor ve bu anları görüntüleyerek gelecekte çocuklarınıza bırakabileceğiniz bir miras hazırlıyoruz.

Dilerseniz evden çıkış anınızdan itibaren size eşlik ediyor, kuaförde ki eğlenceli ve heyecanlı hazırlık aşamalarınızı görüntüledikten sonra hep beraber dış çekimlerimize devam ederek salonda ki ilk dansınıza kadar size eşlik ediyoruz.

Sevinciniz sevincimiz, heyecanınız heyecanımız, mutluluğunuz mutluluğumuz oluyor ve bunları fotoğraflara yansıtmak bizim görevimiz.

Bu en özel gününüzü emin ellere teslim ettiğinizden lütfen emin olun!

Bu en önemli gününüzü belgeleyen fotoğrafları dijital ortamda saklamayı sakın düşünmeyin, en küçüğünden de olsa elinizde o anı belgeleyen bir albümünüz olsun.

Adana ve çevre iller de Düğün, Nişan, Doğum, Bebek, Çocuk, Aile çekimleri ve Okul çekimleri de yapmaktayım.

Yüzünüzden gülücükler hiç eksik olmasın :)

İletişim

Siren Sevin

 • Adres: Toros Mah. 78042 Sok. Nami Özmen Apt. Çukurova

Siren Sevin Fotoğrafçılık Yol Haritası

3 yorum


b&b

buse & bilal

Düğün Tarihi: 25.08.2017

Cana yakın ve gerçekten ilgili ve profesyonel bir çalışmayla istediğimiz gibi bir çekim yaptı Siren Hanım. Ağustosun son haftasında dar zamanda olduğumuz için günün en sıcak saatinde neşesini ve enerjisini hiç bozmadan çekimi yaptı ... Ortaya çıkan fotoğraflar çok hoşumuza gitti fiyat konusunda da... devamı 
Siren Sevin Fotoğrafçılık

Siren Sevin Fotoğrafçılık
Memnuniyetiniz Beni Çok Mutlu Etti. Çünkü Bizim Misyonumuz Öncelikle Müşteri Memnuniyetidir. Mutluluğunuzu Fotoğraf Kareleri Ile Ölümsüzleştirip Geleceğinize Güzel Bir Miras Bırakabilmeniztir Amacımız, Fiyat Konusu Sonraki Mevzudur. Sizlerin Pozitif Enerjiniz Aramızda Güzel Bir Sinerji Oluşturdu. Buse Ve Bilal Kayakır Çiftinin Aşkı - Sevgisidir Kareleri Güzel Yapan. Mutluluğunuzun Bir Ömür Sürmesini Dilerim. Bizi Tercih Ettiğiniz Ve Güzel Yoruma Layık Gördüğünüz Için Çok Teşekkür Ederim.


S&H

Seren & Huseyin

Düğün Tarihi: 05.03.2017

Siren Sevin Fotoğrafçılığı seçmemizin en önemli nedenlerden bir tanesi ön planda maddi boyutu değil de yapabileceklerimizi, yaşayacağımız güzel anları sanki kendisi yaşayacakmış gibi heyecan ve incelikle planlayıp, heyecanımıza renk katması oldu. Mümkün olduğunca insan kalabalığından uzak,rahat... devamı 

S&G

Saliha & Güney

Düğün Tarihi: 11.06.2017

Sıcak Ve Sevecen Yaklaşımı Ile Bize Nişanımızda Tüm Stresimizi Unutturarak Keyifli Bir Çekim Gerçekleştiren, Vakit Zaman Ve Poz Kısıtlaması Yapmayan Işinin Aşığı Siren Ablamıza Çok Teşekkür Ederiz. Çekimden Hemen 2 Gün Sonrası Fotoğraflarımızı Görme Ve Seçme Bizce Ayrı Bir Lükstü, Çünkü Çok Merak... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.