Siren Sevin Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Siren Sevin Fotoğrafçılık Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Siren Sevin Fotoğrafçılık Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Siren Sevin Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Lokasyon


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Adana'mızın tarihi mekanlarının yanı sıra her geçen gün gelişen ve güzelleşen farklı güzellikleri barındıran Seyhan Nehrimizin maviliği ve çevresinde ki doğal yeşilliği değerlendirebileceğimiz mekanlar, Demir Köprü, deniz sahili ve gün batımı çekimleri için Karataş sahili gibi mekanlar kullanılabilmektedir. Ama esas önemli olan çiftlerimizin arzusudur. Çiftlerimiz için ekstra anlam taşıyan mekanlar ( Evlilik teklifini aldığı mekan, ilk tanıştıkları mekan...v.s.) gibi, istekleri doğrultusunda beraberce karar verebiliyoruz. Yeter ki ulaşılabilecek bir yer olsun :)

Siren Sevin Fotoğrafçılık Hakkında

''Mutluluğunuz Mutluluğumuzdur''

En özel, en güzel ve en anlamlı gününüzde sevginize, aşkınıza ve mutluluğunuza tanık olarak eşlik ediyor ve bu anları görüntüleyerek gelecekte çocuklarınıza bırakabileceğiniz bir miras hazırlıyoruz.

Dilerseniz evden çıkış anınızdan itibaren size eşlik ediyor, kuaförde ki eğlenceli ve heyecanlı hazırlık aşamalarınızı görüntüledikten sonra hep beraber dış çekimlerimize devam ederek salonda ki ilk dansınıza kadar size eşlik ediyoruz.

Sevinciniz sevincimiz, heyecanınız heyecanımız, mutluluğunuz mutluluğumuz oluyor ve bunları fotoğraflara yansıtmak bizim görevimiz.

Bu en özel gününüzü emin ellere teslim ettiğinizden lütfen emin olun!

Bu en önemli gününüzü belgeleyen fotoğrafları dijital ortamda saklamayı sakın düşünmeyin, en küçüğünden de olsa elinizde o anı belgeleyen bir albümünüz olsun.

Adana ve çevre iller de Düğün, Nişan, Doğum, Bebek, Çocuk, Aile çekimleri ve Okul çekimleri de yapmaktayım.

Yüzünüzden gülücükler hiç eksik olmasın :)

İletişim

 • Adres:

  Toros Mah. 78042 Sok. Nami Özmen Apt. Çukurova

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Siren Sevin Fotoğrafçılık Yol Haritası

Siren Sevin Fotoğrafçılık Yorumları (3)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

b&b

Buse & Bilal

Düğün Tarihi: 25.08.2017


Cana yakın ve gerçekten ilgili ve profesyonel bir çalışmayla istediğimiz gibi bir çekim yaptı Siren Hanım. Ağustosun son haftasında dar zamanda olduğumuz için günün en sıcak saatinde neşesini ve enerjisini hiç bozmadan çekimi yaptı ... Ortaya çıkan fotoğraflar çok hoşumuza gitti fiyat konusunda da... devamı 

Siren Sevin Fotoğrafçılık

Siren Sevin Fotoğrafçılık

Düğün Fotoğrafçıları

Memnuniyetiniz Beni Çok Mutlu Etti. Çünkü Bizim Misyonumuz Öncelikle Müşteri Memnuniyetidir. Mutluluğunuzu Fotoğraf Kareleri Ile Ölümsüzleştirip Geleceğinize Güzel Bir Miras Bırakabilmeniztir Amacımız, Fiyat Konusu Sonraki Mevzudur. Sizlerin Pozitif Enerjiniz Aramızda Güzel Bir Sinerji Oluşturdu. Buse Ve Bilal Kayakır Çiftinin Aşkı - Sevgisidir Kareleri Güzel Yapan. Mutluluğunuzun Bir Ömür Sürmesini Dilerim. Bizi Tercih Ettiğiniz Ve Güzel Yoruma Layık Gördüğünüz Için Çok Teşekkür Ederim.

S&H

Seren & Huseyin

Düğün Tarihi: 05.03.2017


Siren Sevin Fotoğrafçılığı seçmemizin en önemli nedenlerden bir tanesi ön planda maddi boyutu değil de yapabileceklerimizi, yaşayacağımız güzel anları sanki kendisi yaşayacakmış gibi heyecan ve incelikle planlayıp, heyecanımıza renk katması oldu. Mümkün olduğunca insan kalabalığından uzak,rahat... devamı 

S&G

Saliha & Güney

Düğün Tarihi: 11.06.2017


Sıcak Ve Sevecen Yaklaşımı Ile Bize Nişanımızda Tüm Stresimizi Unutturarak Keyifli Bir Çekim Gerçekleştiren, Vakit Zaman Ve Poz Kısıtlaması Yapmayan Işinin Aşığı Siren Ablamıza Çok Teşekkür Ederiz. Çekimden Hemen 2 Gün Sonrası Fotoğraflarımızı Görme Ve Seçme Bizce Ayrı Bir Lükstü, Çünkü Çok Merak... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.