Foto Şafak

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Satış Pazarlama Sorumlusu

Foto Şafak Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500 TL'den az

Foto Şafak Özellikler

Teslim Süresi
3 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Foto Şafak Sık Sorulan Sorular

Foto Şafak düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Foto Şafak düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Foto Şafak hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Foto Şafak aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"katalog çekimi, trashday, düğün belgeseli, düğün hikayesi / klibi, dış mekan / save the date çekimi, söz / nişan / kına çekimi, konsept çekim".


Foto Şafak düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Foto Şafak düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 3 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Foto Şafak ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Müşteriye bağlı her yerde çekim imkanımız bulunmaktadır."


Foto Şafak şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Foto Şafak şehir dışında hizmet veriyor.


Foto Şafak ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Foto Şafak ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Foto Şafak Hakkında

Yıllar sonra düğün günlerinizi hatırlamak istediğinizde yapacağınız tek şey düğün albümünüze bakmak olacaktır. İşte bu düğün albümünüzü tam da hayal ettiğiniz gibi oluşturmak için profesyonel bir düğün fotoğrafçısıyla çalışmak isterseniz, adresiniz Foto Şafak olacak!

Adana’da bugüne kadar sayısız çiftimizin mutlu anlarını ölümsüzleştirdik. Hepsinin tek ortak noktası ise; her hizmetimizden memnun olmaları! Memnuniyet odaklı çalışıyor, istek ve beklentilerinizi karşılamak için tüm detayların üstünde duruyoruz. Bugün sizin en güzel gününüz! En güzel şekilde hatırlamanız için ne gerekiyorsa yapacağız.

Çiftlerimize çekim türü konusunda sınırsız imkân tanıyoruz! Dış çekimlerimizi Adana’nın en güzel yerlerinde gerçekleştiriyor, düğün klibi, düğün hikayesi, ve düğün belgeseli gibi çekimlere profesyonel bir şekilde imza atıyoruz. Düğün tarihinizi sevdiklerinize duyurmak için yapılan save the date çekimlerini ve düğününüzden sonra gelinliğinizin ve damatlığınızın kirlenmesini önemsemeden oluşturulan trash day çekimlerini de tamamlıyoruz. Tüm bilgi birikimlerimiz ve tecrübelerimizi aktaracak, bu anları eşsiz bir şekilde deneyimlemenizi sağlıyoruz. Pek çok düğün fotoğrafçısında bulamayacağınız drone imkanını da Foto Şafak’da bulabiliyorsunuz. Aşkınızı sadece yerden değil, havadan da kaydediyor birbirinden güzel hatırlara sahip olmanızı amaçlıyoruz.

Adana düğün fotoğrafçılarından en önemli farkımız; bünyemizdeki düğün salonuyla da hizmet verebiliyor olmamız! Çiftlerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için düğün sektöründe aktif olarak faaliyet göstermeye devam ediyoruz. Detaylı bilgi için bu konu hakkında da bize ulaşabilirsiniz.

Tüm bu imkanlarımızla size keyifli bir çekim ve kusursuz düğün fotoğrafları sunuyoruz. Hayatınızın en özel anlarınızı ölümsüzleştirmek için sabırsızlanıyor, benzersiz fotoğraf kareleri için Foto Şafak Arzum kalitesini yaşamayı öneriyoruz. Hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Fatih Mah. Mücahitler Cad. No:225 Seyhan/Adana

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Foto Şafak Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.