Aktaş Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Aktaş Fotoğrafçılık Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Aktaş Fotoğrafçılık Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Aktaş Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Aktaş Fotoğrafçılık Hakkında

2015 yılından beri düğün fotoğrafçılığı hizmeti veren 3 kardeşiz biz. Değerli günlerinizin sizin için ne anlam ifade ettiğini, özellikle düğününüzden sonra geriye sadece fotoğraf karelerinin kalacağını biliyoruz. Dolayısıyla üstlendiğimiz sorumluluğun da farkındayız. Bu nedenle değişen trenleri yakından takip ediyor, elimizden geldiğince isteklerinizi yerine getirmeye çalışıyoruz. Poz, mekan veya çekim türleri konusunda doğru yönlendirmeler yaparak heyecanınıza ortak olmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Aktaş Fotoğrafçılık olarak Adana başta olmak üzere Türkiye’nin her yerinde fotoğraf çekimleri yapabiliyoruz. Doğanın rahatlatıcı huzurunu hissedeceğiniz doğal bir alanda veya tarihi bir mekânın önünde eşsiz düğün fotoğraflarının olmasını isteyen çiftlerimizi nereye götürmemiz gerektiğini biliyoruz. Mekan konusunda özel istekleriniz olursa onları da yerine getirmekten keyif alacağımızı bilmenizi isteriz. Şimdiye kadar birçok çiftin mutluluğuna ortaklık etmiş ekibimiz, en yaratıcı ve eğlenceli pozları vermeniz için sizi hem rahatlatıyor hem de doğal davranmanızı sağlıyor.

Biraz da ne tür çekimler yaptığımızdan bahsedelim;

Öncelikle dış mekan çekimleri yapıyoruz. Yaptığımız görüşmelerde belirlediğimiz mekanda birbirinden güzel fotoğraf karelerine sahip olmanızı sağlıyoruz. En beğendiklerinizden düğün albümleri hazırlıyor, çok kısa bir sürede size teslim ediyoruz.

Söz veya nişan organizasyonlarınızda da yanınıza oluyoruz. Yine önceden belirlenen bir mekanda en doğal anlarınızı ölümsüzleştiriyoruz. Bu çekim türü için herhangi bir mekan kısıtlaması bulunmuyor. Hatta çekim yapmak için evinize bile gelebiliyoruz. Nişan ve söz fotoğraf çekimlerinizden de en güzel albümleri hazırlayacağımızdan hiç şüpheniz olmasın!

En güzel pozlarınızı çekmemiz için Adana düğün fotoğrafçıları arasından bizi tercih etmek istiyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak ‘’Ücretsiz Teklif Al!’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Bu şekilde uygun bir tarihe randevu oluşturabilir, hakkımızda merak ettiğiniz her ayrıntıyı öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Türkeli Mahallesi Ağlıboğaz Caddesi No : 6/F Kozan / Adana, 01500 Kozan/Adana

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.