Adana'da Düğün Fotoğrafı için İdeal Mekanlar

Adana düğün fotoğraf mekanları nereler olabilir diye hiç düşündünüz mü? Fotoğraf çekimleriniz yaklaştıysa seçenekleri değerlendirseniz iyi olur! İşte size birkaç öneri. Gönlünüzü bir gezdirin bakalım!

Varda Köprüsü

Adana Karaisalı Belediyesi'ne 15 dakika uzaklıkta olan Varda Köprüsü, 1912 yılında Almanlar tarafından inşa edildiği için Alman Köprüsü olarak da bilinmektedir. Adana dış mekan düğün fotoğrafları için muhteşem bir fon. Heybetli ve esrarengiz!

1karaisalc_bel_alman_koprusu_studyokadraj - Tarihi mekanlarda gelin fotoğrafları©Stüdyo Kadraj

Seyhan Barajı Gölü

Adana'da düğün fotoğrafı çektirip de Seyhan Barajı Gölü'nü unutmak olur mu? Görmüş olduğunuz fotoğraf Çatalan Barajına giden yol üzerinde çekilmiş, Seyhan Baraj Gölü manzaralı bir kare...

2mehmet fatma ilbaysozu seyhanbaragolu - Seyhan Barajı manzaralı fotoğraf©Mehmet & Fatma İlbaysözü

Düğün Fotoğrafçıları İndirimleri

Atosev

Adana düğün fotoğrafçılarının sıklıkla tercih ettiği Adana düğün fotoğraf mekanları arasında yer alan ATOSEV, Adana Ticaret Odası'na ait olan bir işletme. Fotoğraf çekimi yapmak için makbuz karşılığında 50 TL giriş bedeli alınıyor. ATOSEV'in bahçesi düğün fotoğraflarınız için biçilmiş kaftan!

Çekim için mekan bedeli 50 TL ama Adana'da düğün fotoğrafçısı fiyatları ne kadar diye merak ediyorsanız, o da başka bir yazının konusu!

3ato_studyokadraj - Atosev Adana Ticaret Odası©Stüdyo Kadraj

Dilberler Sekisi

Adana açık hava düğün fotoğrafları için en iyi seçeneklerden biri de Dilberler Sekisi! Adanalı çiftlerin fotoğraf çektirmeyi çok sevdiği Dilberler Sekisi, Seyhan Nehri'nin Batı yakasında bulunan yürüyüş parkuru ve semte verilen genel ad. Fotoğraf çektirmek için şehirden uzaklaşmak istemeyen çiftler için ideal.

4mehmet fatma ilbaysozu dilberlersekisi - Dilberler Sekisi©Mehmet & Fatma İlbaysözü

Tarsus

Düğün fotoğraflarını düğün günü değil de düğünden önce ya da sonra başka bir gün çektirecek çiftlere tavsiyem Tarsus. Mersin'in Tarsus ilçesinde yer alan meşhur tarihi evler sokağı, turistlerin yanı sıra film ve dizi yapımcılarının da dikkatini çekiyor. Tarihi evlerin bulunduğu sokaklar, filmlere, dizi ve kliplere ev sahipliği yapıyor. Neden sizin düğün fotoğraflarınıza da yapmasın!

5mehmet fatma ilbaysozu tarsustarihievler - Tarsus Mersin©Mehmet & Fatma İlbaysözü

Ayçiçeği Tarlası

Görmüş olduğunuz bu kare Çukurova Üniversitesi civarındaki ayçiçeği tarlalarından birinde çekildi. Bana kalırsa gördüğünüz ilk ayçiçeği tarlasında durun ve yakaladığınız karelerin tadını çıkartın. Düğün fotoğraflarınız bu harika atmosferden mahrum kalmasın. Ayçiçeklerinin tadını çıkartmak için haziran sonuna kadar vaktiniz var! Acele edin!

6mehmet fatma ilbaysozu aycicegitarlasi - Ayçiçeği Tarlası©Mehmet & Fatma İlbaysözü

Zübeyde Hanım Parkı

Düğün fotoğraf çekimleri için şehrin merkezinden uzaklaşmaya vakit bulamayan çiftler doğa ile iç içe yeşilliklerin arasında ferah fotoğraflar için Zübeyde Hanım Parkı'nı tercih edebilir.

7mehmet fatma ilbaysozu zubeydehanimparki - Doğa ile iç içe düğün fotoğrafları©Mehmet & Fatma İlbaysözü

Belemedik Köyü

Adana Pozantı'da bulunan Belemedik Köyü ve tarihi tren istasyonu Adana'da düğün fotoğrafı çektirebileceğiniz yerler arasında geliyor. Tren raylarında bir süre yürüdükten sonra karşınıza ırmak kıyısında bulunan bir kulübe çıkar. Adanalılar bilir, aşağıda görmüş olduğunuz kulübe, Dila Hanım dizisinin çekimlerinde kullanılan kulübenin ta kendisidir! Dizinin hayranı çiftler Belemedik'de bu fırsatı kaçırmayacaklardır.

8mehmet fatma ilbaysozu dilahanimkulube - Adana Pozantı'©Mehmet & Fatma İlbaysözü

Şehrindeki 219 Düğün Fotoğrafçısı Düğün.com’da!

Ücretsiz Fiyat Teklifi Almak İçin Hemen Tıkla!
Bu makale Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

Yorumlar (3)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.

AK Aylin Koca

Çok yararlı bir yazı olmuş ellerinize sağlık :)

MM Meltem Memiş

her mekan birbirinden güzel hepsinde çok güzel fotoğraflar çıkar

MK Mustafa Kekilli

buralarda çekim yapmayı çok severim. harika hazırlanmış.. ADANAMIZIN tanıtımı açısından da hoş olmuş tbr