Berkan Encelek Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • İşletme Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Berkan Encelek Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  3 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Berkan Encelek Photography Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Berkan Encelek Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  sahil çekimi,tarihi yerler çekimi, doğal ortamda çekim

Berkan Encelek Photography Hakkında

2019 yılında profesyonel olarak başlayan maceram hala aynı heyecanla devam ediyor. Bendeniz Berkan Encelek, çok uzun zamandır ilgi duyduğum ve tutkuyla bağlı olduğum fotoğraf sanatını severek icra ediyorum. Mesleğim olarak benimsedikten sonra da kendimi buna daha çok adadım ve artık düğünler başta olmak üzere her türden çift ve özel gün çekimleri yapıyorum. Bugün bu metinde size de Adana düğün fotoğrafçısı arayışınızda bir son verebilmeniz ve beni tercih ederseniz ne gibi bir süreçte birlikte çalışırız bunu aktarmak istiyorum.

Hayatlarının en özel günlerinde, birlikteliklerine dair attıkları önemli adımlarda çiftlerle bir araya gelebiliyor, onların heyecanına ortak olup mutluluklarını paylaşıyorum. Bu da işimizi daha çok sevmeme ve bu güzel çiftlere çok daha fazlasını sunabilmek için çabalamama katkıda bulunuyor. Öncelikle belirtmek isterim ki sadece fotoğraf çekimleri yapıyorum ancak bu konuda herhangi bir sınırım ve kısıtlamam yok. Asıl hizmet yerim Adana olmasına karşın farklı şehirlere de gidebiliyorum.

Dış çekimleri yapıyorum ve bunu da çiftlerin isteğine göre belirliyorum. Eğer çekim düğün günü gerçekleşecekse çiftin gelinlik ve damatlık içerisindeki fotoğraflarını çekiyorum. Bunu da isteğe bağlı olarak düğün mekanında veya çok da uzak olmayan herhangi bir dış mekanda yapabiliyorum. Ancak çekim düğünden farklı bir günde gerçekleşiyorsa daha rahat kıyafetlerle daha bol zamanda diledikleri her yere gidebiliyor, eğlenceli ve rahat çekimleri gerçekleştirebiliyoruz. Deniz veya nehir kıyısı, ormanlık alanlar, tarihi yerler ve göze hoş görünen her yeri stüdyomuzu olarak kullanabilir, çiftimizle birlikte son derece doğal pozları yakalayabiliriz.

Çekimlerden sonra en güzel pozların seçilerek oluşturulduğu panoramik albümü de kısa sürede teslim edebiliyorum. Berkan Encelek olarak benimle çalışmak ve Adana düğün fotoğrafçısı fiyatlarım hakkında bilgi almak isterseniz yandaki formu doldurmanız yeterli.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.