Cafer Dilme Photography

E-posta Gönder

  • Merkez, Adana.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Cafer Dilme Photography Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Cafer Dilme Photography Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Cafer Dilme Photography Sık Sorulan Sorular

Cafer Dilme Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Cafer Dilme Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


Cafer Dilme Photography hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Cafer Dilme Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"trashday, konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi, dış mekan / save the date çekimi".


Cafer Dilme Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Cafer Dilme Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Cafer Dilme Photography şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Cafer Dilme Photography şehir dışında hizmet veriyor.


Cafer Dilme Photography ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Cafer Dilme Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Cafer Dilme Photography Hakkında

Adana’da düğün, nişan gibi özel günlerinizde fotoğraf çekiminizi yapacak tecrübeli ve yetenekli bir ekip arıyorsanız Cafer Dilme Photography olarak, hizmetinizde olduğumuzu bilmenizi isteriz. Bu özel günlerin üzerinden yıllar geçtikten sonra bakacağınız fotoğraf kareleri o günü tekrardan yaşamanız için yeterli olmayabilir. Bu nedenle fotoğraf dışında video kayıtları da oluşturabiliyoruz.

Uzun yıllar bu sektörde çalışmanın verdiği tecrübeyle ne yapmamız gerektiğini, sizi nasıl yönlendirmemiz gerektiğini çok iyi biliyoruz. Özellikle dış mekan çekimleri konusunda da oldukça iddialıyız. Adana’da dış çekim yapılacak yerlerin hepsine hakimiz. Bu nedenle mekan seçiminizde size tavsiyelerde bulunuyor, hayallerinizi sınırlandırmanıza da izin vermiyoruz. Fotoğraf çekimlerinde ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda yardımcı oluyor, aynı zamanda doğal bir şekilde poz vermenizi sağlıyoruz.

Düğün fotoğrafçılığı sürekli gelişen bir sektör bu neden gelişen teknolojiyi yakından takip ediyor, ekipmanlarımızı günün gereklerini karşılayacak şekilde sürekli yeniliyoruz. Bu sayede aradan yıllar geçse de kalitesini hiç kaybetmemiz fotoğraf ve videolara sahip oluyorsunuz. Çekim türlerimizden bahsetmemiz gerekirse: Seçimini beraber yaptığımız mekanlarda save the date çekimleri yapıyoruz. Sevdiklerinize düğün tarihinizi hatırlatacağınız bu çekimleri genellikle deniz kenarı alanlarda yapıyoruz. Mekan konusunda özel isteklerinizi de dikkate alıyor, istediğiniz yere sizinle birlikte gelebiliyoruz. Çok sevilen diğer bir çekim türümüz de düğün hikayesi. O gün orada yaşanan eğlenceli ve duygusal anların kısa film tadında bir araya getirildiği kısa videoların fonunda ise en sevdiğiniz şarkı yer alıyor. İşte harika bir hatıra!

Sevdiğiniz insanlar güzel bir başlangıç yapacağınız düğün gününüzde fotoğraf ve video çekimlerinizi Cafer Dilme Photography ekibine emanet etmek istiyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ butonu yardımıyla bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.