Foto Emin

E-posta Gönder

 • Yüreğir, Adana.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Foto Emin Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-3.000 TL

Foto Emin Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Foto Emin Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Foto Emin Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün hikayesi / Klibi, Konsept çekim, Söz / Nişan / Kına çekimi, Dış mekan / Save the date çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Foto Emin Hakkında

En güzel duygularınızı ve hayatınızın tekrarı olmayan anlarını kayıt altına almak için çalışıyoruz. Yıllar geçse de hatırlamak isteyeceğiniz her anı fotoğraf karelerinde donduruyoruz. Foto Emin ailesi olarak uzun zamandır fotoğraf sanatı ile ilgileniyoruz ve sunduğumuz hizmet kalitesiyle sektörde bilinen bir markayız. Stüdyomuz, Doğankent’te yer alıyor. Biz ise, Adana düğün fotoğrafçısı olarak şehrimizin her yerinde dış çekimler tasarlıyoruz.

Şimdi, size Foto Emin ayrıcalıklarıyla düzenlediğimiz çekimlerden de söz etmek istiyoruz. Çekimlere başlamadan önce planlama yapmak ve isteklerinizi öğrenmek bizim için çok önemli. Hayal ettiğiniz her şeyi gerçekleştirmek için düzenlediğimiz planlama görüşmelerinin yararını objektiflerimizden çıkan yüzlerce pozu gördüğünüzde daha iyi hissedeceksiniz. Ancak örnek niteliğinde bazı çalışmalarımız sayfanın üst kısmındaki fotoğraf bölümünde yer alıyor. Gelelim, konsepti ve aşk hikayenizin senaryosu belirlendikten sonra başlayan çekimlerimize… Save the date, trash day, düğün hikayesi, klip, video, konsept ve detay çekimleriyle evlilik sürecinizin hazırlık aşamalarından itibaren yanınızda olmaya hazırız.

Hikayenizi, heyecan ve mutluluğunuzu yansıttığımız her karede aşk var! Çünkü çekimlerde tüm güzelliğinizi kayıt altına almak için doğru çekim tekniklerini kullanıyoruz. Son teknoloji ekipmanlar ile doğal ışık sayesinde canlı renkliyle dikkat çeken çalışmalar ortaya çıkarıyoruz. Yine de standarttan vazgeçmeyenlerdenseniz, stüdyomuzda da çekimler tasarlayabileceğimizi söylemeden geçmeyelim. Düğün töreninizde her anı kaydeden kamera ekibimizin hazırladığı montajlı sinematik videoları da görmelisiniz.

Tüm çekimlerimiz sona erdiğinde hazırladığımız videoların yanında fotoğraf çalışmalarımızın tamamını orijinal halleriyle dijital ortamda teslim ediyoruz. Panoramik albüm, 2 adet cep albümü veya aile albümünüzü de düzenlemesi yapılan fotoğraf kareleri ile taçlandırıyoruz. Poster ve tablo da talep ederseniz, hatıralarınız duvarlarınızı süsleyecek.

Siz de Foto Emin iletişim formunu doldurarak ekibimizle tanışmaya ne dersiniz? Adana dış çekim fotoğrafçısı olarak çevre illerde de çekim yapabildiğimizi unutmayın!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.