Bu işletmeden teklif alarak ücretsiz iPhone XR çekilişine katılabilirsin!

İlkim Fotoğrafçılık

3

0850 532 9129

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Evet

Stüdyo Çekimi

Seyhan, Adana

İlçe, İl


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 3 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehirdışında Çekim
 • Yurtdışında Çekim
 • Orjinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Nişan çekimi, Konsept çekim, Save the date, Trashday, Katalog çekimi
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Çiftlerimizin belirlediği her lokasyonda çekim yapmaktayız.Yeşil alanlardan,tarih kokan sokaklara kadar çekimlerimizi mekan analizi yaparak gerçekleştirmekteyiz.

Hakkında

2002 yılından bu yana üstün ve güvenilir hizmet kalitesiyle faaliyet göstermekteyiz
Profesyonel makineler ile düğün, nişan, kına, sünnet, albüm çekimleri, hikaye ve doğum çekimleri gibi bireysel organizasyonlarınızın veya kurumsal organizasyonlarınıza renk katarak etkili ve göz alıcı çekimler yapmaktadır.

Misyonumuz: Kaliteli ve güvenilir ellerden herkesin unutulmaz anlarını ve özel günlerini en iyi şekilde yaşamalarına gayret etmek ve bunun için günümüz şartlarındaki teknolojik imkânları ve bilgilerimizi en iyi şekilde kullanarak sizlere harika, kusursuz, modern ve eşsiz fotoğraf, video çekimleri yaparak güzellikleri, en güzel anılarınızı unutulmaz yapmaktır.

Vizyonumuz: İlkim Fotoğrafçılık ve Video olarak sektörün gelişmesine katkıda bulunacak girişimlerde bulunmak, müşterilerin beklentilerinin üzerinde hizmet vermek, asla kaliteden ödül vermeden sahip olduğumuz çizgiden giderek sektörün lideri olmaya çalışmaktır. Daima yeniliklere açık, kendini geliştiren ve sorumluluğunu bilen, işine değer veren ve her işin altında imzamızın bulunmasını sağlamaktır.

İlkim Fotoğrafçılık ve Video ne istediğini bilenlerin, işini şansa bırakmak istemeyenlerin ilk tercihi olmayı başarmış prestijli bir fotoğraf firmasıdır. Düğün fotoğrafçısı olarak bilinen Can Okat , Cebrail Horoz ve güçlü ekibiyle düğün hazırlıklarınızı en baştan en sona kadar her anınızı fotoğraflamak ve videoya çekmek için her an yanınızda bulunacaktır. Sevinçlerinizi, en güzel anlarınızı bir ömür boyu hatırlamanız için varız.

İletişim

Can Okat

Cebrail Horoz

 • Telefon: 0850 532 9129

 • Adres: Reşatbey Mah. Cumhuriyet Cd. Ener Apt. ( İsmet İnönü İlköğretim Okulu Yanı )

İlkim Fotoğrafçılık Yol Haritası

Yorumlar (3)

H&M

Hatice & Mustafa

Düğün Tarihi: 15.09.2018

İlkim fotoğrafçılık gayet memnun kaldım lafta degil bütün kalbimle söylüyorum isini gayet guzel yapan artı güler yüzlü olmaları ve işini dogalligi ile anlatan ve insanın ne yapmasına fikir veren ve yardım ci olmaları en güzel yanları dır her zaman sözünün eridir gönül rahatlığı ile gelebilirsiniz... Devamını Oku 


Be

Berk

Düğün Tarihi: 03.11.2017

Geçirdiğimiz o stresli günlerde bizlerle ilgilenen, çekimler sırasında olan heyecanımızı ve stresimizi sempatik tavırlarıyla bizi rahatlatan ve en güzel günümüzü ölümsüzleştiren İlkim Fotoğrafçılığa çok teşekkür ediyoruz.


Gökmen

Düğün Tarihi: 30.10.2017

Bu güzel günümüzde mutluluğumuzu mükemmel çekimlerle ölümsüzleştiren ilkim fotoğrafçılığa ilgi ve alakasından ötürü teşekkür ederim.


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!