Stüdyo Yeşil

E-posta Gönder

  • Merkez, Adana.

Ekiple Tanışın

Stüdyo Yeşil Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

Stüdyo Yeşil Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Stüdyo Yeşil Sık Sorulan Sorular

Stüdyo Yeşil düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Stüdyo Yeşil düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Stüdyo Yeşil hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Stüdyo Yeşil aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"konsept çekim, dış mekan / save the date çekimi, trashday, düğün hikayesi / klibi, katalog çekimi, söz / nişan / kına çekimi, düğün belgeseli".


Stüdyo Yeşil düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Stüdyo Yeşil düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Stüdyo Yeşil şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Stüdyo Yeşil şehir dışında hizmet veriyor.


Stüdyo Yeşil ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Stüdyo Yeşil ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Stüdyo Yeşil Hakkında

Uzun yıllardır içerisinde bulunduğumuz fotoğrafçılık sektöründe fark yaratan kaliteli hizmet anlayışımızla tanınıyoruz. Stüdyo Yeşil ailesi olarak en değerli anlarınızı kaydetmek için Adana’da düğün fotoğrafçılığı yapıyoruz. Yılların getirdiği bilgi birikimi ve tecrübe ile size en iyi hizmeti sunmak konusunda son derece iddialıyız. Hayal ettiğiniz anları taçlandıran ve her şeyden önemlisi ölümsüzleştiren kareleri çekmek için deklanşöre basıyoruz.

Drone ve son teknoloji teknik ekipmanlarla her anınızı kayıt altına almak için ilk olarak, isteklerinizi öğreniyoruz. Düğün öncesi save the date çekimleri mi tercih edersiniz? Yoksa düğün sonrası trash day mı? İsteklerinize göre yaptığımız plan sayesinde düğün günü hazırlık aşamasından itibaren de yanınızda olabiliyoruz. Kuaförde, gelin alma töreninde, gelin partisi, evlilik seremonisinin her anında ve after partide çekimler yaparak aşkınızın hikayesini oluşturuyoruz. HD kalite videolar ve yüksek çözünürlüklü fotoğraflarla mutlu anılarınızı belgeliyoruz. Üstelik canlı renkleri ve kalitesiyle belgelerinizi hem dijital ortamda hem de albümlerinizde eskimeden saklayabilmenizi sağlıyoruz.

Albümler demişken! Son zamanların vazgeçilmezi dış mekan çekimleri albümünüze renk katacak. Anılarınıza her baktığınızda Adana dış çekim fotoğrafçıları arasında bizi tercih ettiğiniz için “iyi ki”, diyeceksiniz. Çünkü yalnızca size özel olan bir senaryo ile tasarladığımız çekimleriniz başka hiçbir çalışmaya benzemeyecek. Tarihi mekan, çiftlik, koru, çiçek bahçeleri, orman, deniz kenarı ve taş yapıların doğal mimarisini arka plan olarak tercih ettiğimiz fotoğraf çekimlerinde özgürce poz vermeye hazır olun. Bugünün yıldızı sizsiniz ve biz birbirinize aşk ile bakan gözlerinizi belgelemek için çok heyecanlıyız. Yakın çekim çalışmalarımız, detayları ön plana çıkardığımız özgün çalışmalarımız ve konseptlerinizi süsleyen aksesuarların çekimleriyle kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkarmak için sizi bekliyoruz…

Bizi tercih eden çiftlerimiz için tasarladığımız çok özel çekimlerin örnekleri sayfanın üst kısmında. Fotoğraflarımıza göz gezdirdikten sonra Türkiye’nin her yerinde tasarlamaya hazır olduğumuz çekimleriniz için iletişim formunu doldurabilirsiniz. Stüdyo Yeşil Osmaniye’den “çekimleriniz için her yerdeyiz”, mottosu ile yola çıktı bile!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.