Çağrı Sümer Fotoğraf

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Çağrı Sümer Fotoğraf Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Çağrı Sümer Fotoğraf Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Çağrı Sümer Fotoğraf Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Çağrı Sümer Fotoğraf Hakkında

Doğanın güzelliğini, aşkınızla gölgede bırakacağınız dış mekan çekimlerine hazır mısınız? Adana’da Çağrı Sümer Fotoğraf ekibiyle birlikte en değerli anlarınızı ölümsüz anılara dönüştürmek harika olacak. Neden mi?

Düğün çekimleri konusunda kendini her geçen gün geliştiren ekibimizle size özgü olan çekimler tasarlamak için hazırlanıyoruz. Doğanın en güzel yüzünü, fotoğraf karelerinde en güzel duygularınızla birleştiriyoruz. En önemlisi ise, bir ömür eskimeden saklayacağınız çalışmalarımızda aşkınızın hikayesini ve tasarladığınız senaryoyu canlandırıyoruz… Bunun için mekan seçimine de çok önem veriyoruz. Deniz, göl, nehir kıyısında, ormanlık alan veya çiçek bahçelerinde çekimler yapıyoruz. Tarihi mekanlar, düğün mekanınız, hatta aşkınızın başladığı yerde olacağız. Her mekanınıza ve düzenlenen çekim türüne göre ekipman tercihi de yapıyoruz. Çünkü fotoğraf ve videolarınızın canlı renklerle HD kalitede görünmesini istiyoruz. Renk ve konsept çalışmalarıyla dikkat çeken fotoğraflarınızın toprak tonlarıyla bohem, canlı renklerle modern tarzlarda olmasını tercih edebiliyoruz.

Sizin için tasarladığımız, Adana en iyi dış çekimlerinde güzelliğinizi ortaya çıkarıyor ve aşk dolu sıcacık bakışlarınıza odaklanıyoruz. Şimdiden söyleyelim standardın dışında ve tamamen size özel çalışmalarla harikalar yaratıyoruz. Hak ettiğiniz her şeyi yüksek kalite ve özeni bulacağınız çekimler boyunca ekibimizle yanınızda oluyoruz. Heyecan ve stresten uzak keyifli vakitler geçirmeye hazır olun. Birlikte çok eğlenecek, yıllar geçse de hatırlamak isteyeceğiniz zamanlar yaşayacağız. Bu arada düğün çekimlerinizle birlikte büyük bir arşiviniz olacak. Sinematik video kayıtlarında; gelin ve damat partinizden nikah törenine uzanan yolculuk yer alabilecek.

Tüm bu hizmetler ve çok daha fazlası Çağrı Sümer ailesi ile mümkün! Nişan çekimleri, save the date, trash day ve her özel anınızda yanınızda olmak için hazırız. Eğer siz de Adana düğün fotoğrafçısı olarak Çağrı Sümer Fotoğraf’ı tercih ediyorsanız, iletişim formumuz sayfanın üst kısmında yer alıyor.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.