Foto Dilek

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Foto Dilek Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Foto Dilek Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Foto Dilek Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Foto Dilek Hakkında

Foto Dilek ailesi olarak çok uzun yıllardır fotoğrafçılık sektöründe faaliyet gösteriyoruz. İmamoğlu’nda bulunan iş yerimizle birlikte Adana fotoğraf stüdyoları arasında faaliyet gösteriyoruz. İşimizi çok severek ve iyi bir ekip ruhuyla yapıyoruz. Özel gün ve anları en iyi şekilde ölümsüzleştirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Düğün fotoğraflarında ise çiftlerle bir araya gelerek gerek stüdyo gerekse dış mekanda harika bir çekim gerçekleştiriyoruz.

Her yıl değişen ve yenilenen trendlerini takip ediyoruz ve buna dahil olan konulardan bir tanesi de albüm modelleri. Çeşit çeşit ve renk renk farklılık gösteren albümlerimizi yıldan yıla yeniliyoruz, bizimle çalışmak isteyen çiftlere çekimlerden önce seçenekler sunarak en beğendikleri albümü seçmelerini sağlıyoruz. Fotoğraf çekimlerinden sonra çiftin belirlediği fotoğrafları ışık ve görsel düzenlemeden geçirerek çıkartıyor, albümlere yerleştiriyoruz. Hatta çift panoramik albüm isterse zaten doğrudan baskı haliyle albüm hazır oluyor.

Fotoğraf çekimleri haricinde kamera çekimleri de yapabiliyoruz. Son derece kaliteli ve son teknoloji ekipmanlarımız sayesinde bunu en iyi şekilde yapabiliyoruz. Düğün veya diğer organizasyonların gerçekleştiği mekanda Full HD kalitede uzun soluklu çekimler yapabiliyoruz. Böylece bizi düğünü, nişanı veya kına gecesi için tercih eden çiftlerimizin en özel günlerini baştan sona kadar kayıt altına alabiliyoruz. Sevdikleriyle birlikte geçirdikleri zamanları, ilk danslarını, pasta kesim merasimini ve aklınıza gelebilecek tüm o unutulmaz anlar. Çektiğimiz görüntüleri kurgulayıp hazırladıktan sonra çiftlerimize teslim ediyoruz ve onlar da yıllar geçtikçe hiç sıkılmadan ve hatta sevdikleriyle birlikte izleyebiliyorlar.

Eğer hayatınızın en güzel gününün hiçbir dakikasını dahi unutmamak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Foto Dilek ailesi olarak size Adana düğün dış çekim ve videoları konusunda yardımcı olabiliriz. Yandaki formu doldurarak bize hemen ulaşıp fiyat teklifinizi alabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Hürriyet, Fatih Sultan Mehmet Blv. No:130, 01700 İmamoğlu/Adana

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.