• Min. Paket Fiyatı
    3.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Foto Dilek Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000 TL'den az

Foto Dilek Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Foto Dilek Sıkça Sorulan Sorular

Foto Dilek düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Foto Dilek düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000 TL'den az aralığındadır.

Foto Dilek ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Foto Dilek ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Foto Dilek şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Foto Dilek şehir dışında hizmet vermiyor.

Foto Dilek düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Foto Dilek düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Foto Dilek hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Foto Dilek aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün belgeseli, konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi, trashday, dış mekan / save the date çekimi, düğün hikayesi / klibi, katalog çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Foto Dilek Hakkında

Foto Dilek ailesi olarak çok uzun yıllardır fotoğrafçılık sektöründe faaliyet gösteriyoruz. İmamoğlu’nda bulunan iş yerimizle birlikte Adana fotoğraf stüdyoları arasında faaliyet gösteriyoruz. İşimizi çok severek ve iyi bir ekip ruhuyla yapıyoruz. Özel gün ve anları en iyi şekilde ölümsüzleştirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Düğün fotoğraflarında ise çiftlerle bir araya gelerek gerek stüdyo gerekse dış mekanda harika bir çekim gerçekleştiriyoruz.

Her yıl değişen ve yenilenen trendlerini takip ediyoruz ve buna dahil olan konulardan bir tanesi de albüm modelleri. Çeşit çeşit ve renk renk farklılık gösteren albümlerimizi yıldan yıla yeniliyoruz, bizimle çalışmak isteyen çiftlere çekimlerden önce seçenekler sunarak en beğendikleri albümü seçmelerini sağlıyoruz. Fotoğraf çekimlerinden sonra çiftin belirlediği fotoğrafları ışık ve görsel düzenlemeden geçirerek çıkartıyor, albümlere yerleştiriyoruz. Hatta çift panoramik albüm isterse zaten doğrudan baskı haliyle albüm hazır oluyor.

Fotoğraf çekimleri haricinde kamera çekimleri de yapabiliyoruz. Son derece kaliteli ve son teknoloji ekipmanlarımız sayesinde bunu en iyi şekilde yapabiliyoruz. Düğün veya diğer organizasyonların gerçekleştiği mekanda Full HD kalitede uzun soluklu çekimler yapabiliyoruz. Böylece bizi düğünü, nişanı veya kına gecesi için tercih eden çiftlerimizin en özel günlerini baştan sona kadar kayıt altına alabiliyoruz. Sevdikleriyle birlikte geçirdikleri zamanları, ilk danslarını, pasta kesim merasimini ve aklınıza gelebilecek tüm o unutulmaz anlar. Çektiğimiz görüntüleri kurgulayıp hazırladıktan sonra çiftlerimize teslim ediyoruz ve onlar da yıllar geçtikçe hiç sıkılmadan ve hatta sevdikleriyle birlikte izleyebiliyorlar.

Eğer hayatınızın en güzel gününün hiçbir dakikasını dahi unutmamak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Foto Dilek ailesi olarak size Adana düğün dış çekim ve videoları konusunda yardımcı olabiliriz. Yandaki formu doldurarak bize hemen ulaşıp fiyat teklifinizi alabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Hürriyet, Fatih Sultan Mehmet Blv. No:130, 01700 İmamoğlu/Adana

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.