Yurtdışı Balayı Turları Arasında Seçim Yapamayan Çiftlere Avrupa Turları

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

2:20 dakika

29.06.2020

Yurtdışı balayı turları arasında seçim yapmakta zorlanan çiftlere en popüler Avrupa balayı turları içinden 6 destinasyon seçtim. İşte doyamayacağınız, unutamayacağınız o destinasyonlardaki en iyi yurtdışı balayı turları!

Prag - Viyana - Budapeşte Turları

Avrupa tatili yapmayı planlayan balayı çiftleri tarafından çokça tercih edilen, Prag, Viyana ve Budapeşte gibi Orta Avrupa ülkelerinden oluşan Orta Avrupa Turları genellikle 7 gecelik oluyor. Dilerseniz Prag'da, dilerseniz Viyana ya da Budapeşte'de konaklayabileceğiniz ama 7 gün boyunca birbirinden romantik bu üç şehrin hepsini görebileceğiniz bu turlar, yine sizin tercihinize göre 3 ya da 4 yıldızlı otellerde konaklama seçenekleri sunuyor.

Prag, Viyana ve Budapeşte

Paris Turları

Balayında nereye gitmeli, sorusunun cevaplarından hiç kuşkusuz en romantik olanı Paris balayı planı oluyor. Hikayelerin, masalların, efsanelerin, ışıkların ve tabii ki aşkın kentini ziyaret edeceğiniz Paris Turları, dilerseniz sadece Paris, dilerseniz ise Paris ve Disneyland'ı ziyaret edebileceğiniz seçenekler sunuyor.

En büyük edebiyatçıların, ressamların, müzisyenlerin ve mimarların yaşadığı, ilham aldığı ve eserlerine konu ettiği büyüleyici sokaklarda kendinizi hiç olmadığınız kadar romantik ve mutlu hissedeceğiniz ise aşikar!

Işıkların ve tabii ki aşkın kenti Paris

Benelüks - Almanya - Paris Turları

Avrupa turları içinde Amsterdam, Brüksel, Brugge, Paris ve Lüksemburg’da şehir turları yapabileceğiniz, balayının en çok tercih edilen destinasyon gruplarından biri olan Benelux, Romantik Yol Almanya ve Paris Turlarına katılabileceğiniz bu turlar, gezmekten, görmekten, keşfetmekten sıkılmayan, yorulmayan çiftler için ideal rotalar.

Gezmekten, görmekten, keşfetmekten sıkılmayan çiftler için

İspanya Turları

Avrupa turu tercih eden çiftlerin en sevdiği destinasyonlara sahip turlardan biri de İspanya turları. Bu turlar içinde dilerseniz Bordo, San Sebastian, Bilbao, Barcelona ve Toulouse şehir tanıtım turlarını da içeren Atlantik Kıyıları-Barcelona turlarını, dilerseniz ise Barcelona, Andorra, Valencia, Cordoba, Granada, Sevilla, Toledo, Madrid, Segovia ve Bilbao'dan oluşan Büyük İspanya Turlarını tercih edebileceğiniz birçok seçeneğe sahipsiniz. Hangi tur içeriğini seçerseniz seçin sizi tarih, sanat, romantizm ve sımsıcak bir iklim bekliyor olacak!

Tarih, sanat, romantizm ve sımsıcak bir iklim

İtalya Turları

Balayına nereye gidilir diye araştıran yeni evli çiftlere İtalya balayı için son derece uygun ve romantik bir rota demek istiyorum. Roma, Venedik, Floransa, Milano gibi birbirinden romantik şehirleri görmek, hele de daha önce hiç gitmediyseniz eşinizle ilk tatilinizde buraları keşfetmek muhteşem bir deneyim olacaktır.

Tercihini İtalya Turlarından yana kullanan çiftler, ölgenin tarihini dokunarak, hissederek öğrenmeyi, dünyanın en büyük kilisesi olan San Pietro’yu görmeyi, sokakları kahve ve dondurma külahı kokan şehirlerde yürümeyi, aşk çeşmesine para atmayı, dünyanın en lezzetli pizzalarını ve spagettilerini yemeyi unutmasın!

Venedik, Floransa, Milano gibi birbirinden romantik şehirler

Amsterdam Turları

Balayı turları yurtdışı destinasyonları arasında en sıra dışı ve eğlenceli adreslerden biri olan Amsterdam turları, dilediğiniz konforda ve lokasyonda otellerde konaklayabileceğiniz seçenekler sunuyor. Kanalları, eski evleri, özgürlükçü sosyal ortamı ile Amsterdam genellikle rahatına düşkün, sanat sever, farklı kültürlere açık çiftlerin tercihi oluyor.

Ayrıca yüzlerce eserin olduğu Van Gogh Müzesi, ünlü ressam Rembrandt'ın 17. yüzyıldan izler taşıyan evi, çiçekli balkonları ile göz kamaştıran binaların ve kafelerin yer aldığı Jordaan gibi birçok yer ise gitmişken mutlaka görmeniz gerekenler arasında!

Van Gogh Müzesi

Balayı Turları

Kusursuz bir balayı için en güvenilir firmalar Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Balayı firmalarını incele

Vitrindeki Balayı Firmaları

Balayı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 Yorum