Tayland

Bembeyaz kumlu muhteşem plajları, yemyeşil doğası, farklı kültürü ile unutulmaz bir balayı fırsatı!

#Balayı Tatili ve Romantik Seyahat için mükemmel bir yer #Yeryüzündeki cennet adaları Phuket ve Koh Samui #Ayutthaya ve Sukhothai: Eski Siam İmparatorluğu’nun izleri

Tayland'da Balayı

Tayland balayı için en popüler destinasyonlarından biridir. Birinci sınıf resort oteller ve spa olanakları sayesinde kendinizi balayı boyunca şımartabilirsiniz. Üstelik Tayland diğer destinasyonlar ile kıyaslandığında ulaşım, yeme içme, alışveriş ve çeşitli aktiviteler açısından oldukça uygun fiyatlar ile hizmet vermektedir. Budist tapınakları, farklı kültürü ve sunduğu bolca aktivitesi ile Tayland, Türk vatandaşlarına vize uygulamıyor.Başkent Bangkok, zengin kültürel yapısı, pek çok tarihi yapıyı barındırması ve çevresine insan eliyle yapılan kanallar sayesinde ada haline gelmiş olmasıyla eşsiz bir Asya şehridir. Batı tarzı mimariyle birleşmiş tarihi eserler, renkli pazarlar ve Çinli göçmenlerin kurduğu Çin Mahallesi ile egzotik balayı turları arayan çiftler için bir numaralı seçenektir.Tayland’da balayınızı geçirebileceğiniz en popüler bölgelerden biri de eşsiz güzellikteki Phuket’tir.

Phuket Tayland'ın en büyük adasıdır. Andaman Denizi'nin zümrüt sularına bakan ada doğa harikalarının yanı sıra renkli gece hayatı ile ön plana çıkıyor. Phuket’te, Asya mutfağı ve deniz ürünleri başta olmak üzere, dünya mutfağının seçkin örneklerini çok uygun fiyatlara tatmak mümkündür. Asya’ya özgü el işi ve ahşap hediyelikler satın alabilir; dünyaca ünlü Thai masajını deneyimleyebilirsiniz. Balayı çiftleri tarafından oldukça tercih edilen bu destinasyon, 12 ay boyunca ziyaret edilebilmekte; hava sıcaklığı yıl boyunca 26 derece civarında seyretmektedir.


Ne Zaman Gidilmeli?

  Ocak
  Şubat
  Mart
  Nisan
  Mayıs
  Haziran
  Temmuz
  Ağustos
  Eylül
  Ekim
  Kasım
  Aralık

Diğer Yurt Dışı Balayı Turları