Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda Mekanları

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

Okuma Süresi: 1:54 DK

21.02.2019

İstanbullu gelin adayları kına gecelerini ve bekarlığa vedalarını en çok hangi mekanlarda yapmayı tercih ediyor diye merak ettim. Ben merak ediyorsam, bu yıl bekarlığa veda edecek gelin adayları kına gecesi mekanlarını nasıl merak etmez dedim. İnceleyin, fiyat teklifi isteyin, bekarlığa nerede veda edeceğinize karar verin. İşte İstanbul'un en popüler kına gecesi ve bekarlığa veda mekanları!

wkwwzgl69zuchw5q - kına gecesi ve bekarlığa veda mekanları

Swissôtel The Bosphorus, İstanbul

İstanbul'da dillere destan bir kına gecesi yapmak istiyorsanız ilk adreslerden biri Beşiktaş Maçka'da bulunan 5 yıldızlı Swissôtel The Bosphorus. Kına gecesi için lüks ve konforlu bir otel organizasyonu düşünüyorsanız mutlaka değerlendirmenizi öneririm. Yaklaşık kapasitesi 200-300 kişi olan otel yalnıza mekan hizmeti veriyor, kına aksesuarları kiralamıyor.

Otelin en iyi yanlarından biri de inanılmaz profesyonel bir catering ekibine sahip olması. Eşsiz lezzetler ve kusursuz bir servis anlayışı ile hazırlanan ekip, isteğinize özel menüleri, uzman şeflerle hazırlıyor. Swissôtel yaratıcılık, profesyonellik ve tecrübeyi birleştirerek size muhteşem bir kına gecesi deneyimi sunuyor.

xdn1piowxv6dr29a - Swissôtel The Bosphorus kına gecesi

La Terra

Maksimum 300 kişilik kapasitesi ile bindallı, kına tahtı, oryantal gibi hizmetlerle organizasyonunuzu kına gecesi geleneklerine en uygun şekilde modernize edip bekarlığa veda tadında yaşatmayı vaat eden bir mekan La Terra. Anadolu yakasında tercih edilecek açık mekanlardan özellikle kır ve bahçe konseptini seven adaylar için en güzel tercihlerden biri.

kmxctuezcrhn9pc0 - La Terra

İncirli Mado

İstanbul kına gecesi mekanları arasında karşıma şaşırtıcı bir mekan çıktı. Bakırköy'de bulunan İncirli Mado için, Mado'da kına gecesi mi olur diyenlerinizi duyar gibiyim. Başta ben de öyle demiştim. Fakat İncirli Mado, sadece kafe değil, aynı zamanda bir eğlence mekanı haline gelmiş. Tabi bunda 4 katlı ve büyük olmasının etkisi de var. Her amaca hizmet ediyor. Keyifli bir organizasyonla beraber ikramların leziz olmasını isteyen gelin adayları için ideal. Organizasyonun sonunda dondurma ikramını sakın atlamayın zira davetlileriniz gece boyu bu anı bekleyecektir.

incirli_mado_kina - İncirli Mado şubesi kına organizasyonları için örnek masa

Kına gecende hangi şarkıların çalınacağına karar verdin mi? Bu müzik listesine göz at: Kına Gecesi Şarkıları ve Kına Türküleri

Fuat Paşa Yalısı

Kına mekanları içinde biraz gösterişli bir tercih yapmak isteyenlerin tercihi ise efsane düğünlere de ev sahipliği yapan Fuat Paşa Yalısı oluyor. Tüm kına gecesi ritüellerini eksiksiz şekilde sunan mekanda 2014 Eylül'ünde kına gecesini yapmış bir gelinin yorumlarına bırakıyorum sözü!

Tuğçe Akyazıcı: "1 Eylül'de Tuğçe'nin kınası için gerçekleştirdiğiniz güzel organizasyon için tekrar tekrar çok teşekkür ederiz. Her şey çok güzeldi, bütün misafirler çok memnun kaldı!"

fuatpasa__08_01_15 - Gösterişli bir tercih yapmak

ByOtell İstanbul

Kına gecesi mekanları Anadolu yakası mekanları arasında yer alan ByOtell İstanbul, Kozyatağı'nda bulunan bir mekan. Mekanla birlikte kına paketinin içinde ise kına menüsü alternatifleri, bir günlük kullanım odası, işlemeli kaftan , hediye sepeti, kına tepsisi, kemer, tef, oyun mendilleri gibi birçok ritüel mevcut!

byotell - Kozyatağı'nda bulunan bir mekan.

Şehrindeki En İyi Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Firmaları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

KINA MEKANLARI

Sıradaki Makaleler

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Firmaları

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorumlar (3)

GD

Gülden Davut

09/10/2014

hamam fikri gerçekten çok yaratıcı olmuş :)


AZ

Aslı Zengin

15/10/2014

Ben bekarlığa veda seklinde yapardım vur patlasın çal oynasınlı


N.S

N . Solak

23/05/2015

Düğün, nişan, kına vb. Keyifli Meyhaneyi tavsiye ederim... Müzik, eğlence harika:)