• Kapasite
  30 - 400 Kişi

 • Min. Fiyat
  500 - 750 TL

Firmayı Neden Tercih Etmelisin?

 • Sade tarzda süslemeler kullanıyor.
 • DJ seçeneği sunuyor.
 • Kolay ulaşılabilir konumda.
 • Gelin hamamı yapıyor.
 • Kına ekibi var.
 • Gelin kaftanı veriyor.
 • Kına takımı-aksesuarı veriyor.

Dream Hill Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
40.000 - 60.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
60.000 - 80.000 TL

Dream Hill Hotel Kapasite

BÜYÜKADA BALO SALONU
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 90 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 90 - Maks. 400

DREAM BISTRO
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 30 - Maks. 90
Kokteyl
Min. 30 - Maks. 100

Dream Hill Hotel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Dream Hill Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Dream Hill Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Dream Hill Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Dream Hill Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Dream Hill Hotel Hakkında

Geleneksel ritüllerimizden biri olan kına geceleri artık Dream Hill Hotel İstanbul’da! Bekarlıktan evliliğe geçiş aşamasını sevdiklerinizle birlikte kutlamanın en ideal yerlerinden biri olan otelimiz, merkezi lokasyonu ve kolay ulaşılabilir olmasıyla diğer otellerden farkını ortaya koyuyor. Adalar’ın yer aldığı deniz manzarasına hakim olan mekanımız, işinin ehli sorumlularımızla gecenize damga vuruyor.

Davet Alanları

Büyükada Balo Salonu, denizin eşsiz görüntüsüne karşı 350 ila 400 kişi arasında konuk alabiliyor. Kapalı yapısı, kolonsuz mimarisi ve yüksek tavanıyla 450 metrekarelik büyüklüğe sahip salon kalabalık davetleriniz için oldukça ideal. Dream Bistro, butik davetleriniz için oluşturulmuş ve 90 ila 100 kişiyi bünyesinde ağırlıyor. Gecenin keyfini rahatlıkla sürebileceğiniz tüm salonlarımızda elimizden gelenin fazlasıyla konforunuzu sağlıyoruz.

Dekorasyon

Kına tagları kırmızı, beyaz, gri ve gül kurusu renklerinden ve podyum kumaşlarından oluşuyor, önüne josephine koltuk yerleştiriliyor. Konuklar içinse yuvarlak formda masalar ve tiffany sandalyeler bulunuyor. Sandalye renkleri ise beyaz ve şeffaf seçeneklerinden oluşuyor. Masa örtülerinde beyaz veya gri rengi kullanıyoruz. Masa süslemelerine kollu şamdanlar, runnerlar, mumlar ve çiçekler yerleştiriliyor.

Hizmetler

4 kişiden oluşan kına dans ekibi, ekipten sorumlu nedime, kına tepsisi, yaş kına, el gülü, gelin eldiveni, misafir karşılama ekibi, kına taçları, tef, pullu halay mendilleri, el mumları, kuru kına, 4 farklı modelde gelin kaftanı, damat için pullu örtü ve kadın DJ hizmetlerimiz arasında bulunuyor. Fotoğraf ve videolarınızı işlerimizi ortaklıkla yürüttüğümüz şirketlerle gerçekleştiriyoruz. Otopark ile sizlere güvenli bir parka alanı sunuyoruz. Ayrıca otelimizde evlenen çiftlere ve birinci senelerinde onlara konaklama şansı veriyoruz.

Yiyecek / İçecek

Anadolu Yakası kına gecesi mekanlarından olan Dream Hill Hotel, dünya ve Türk mutfağı yemeklerini lezzetle hazırlayabilecek profesyonel şeflerle çalışıyoruz. Etkinlik öncesinde çiftlerimize menü tadımı yaptırıyor ve nasıl bir lezzet istediğini bilmesini sağlıyoruz. Menüde farklılık dileyen çiftlerimizin bu isteklerine olumlu cevap veriyoruz. Ordövr tabağı, ara sıcak, beyaz veya kırmızı etli ana yemek, serpme meyve,düğün pastası standart menümüzde yer alan tatlardan bazıları.

Aile üyelerinizle, arkadaşlarınızla, komşularınızla bekarlığa veda gününüzü geleneklerimize uygun ritüelleri kapsayacak şekilde kutlamak, yeri gelip ağlayacak yeri gelip coşacak bir etkinlik olsun istiyorsanız İstanbul Anadolu Yakası kına mekanları listesinde bulunan Dream Hill Hotel’i öneririz. Detaylar ve fiyatlar üzerine bilgi almak için iletişim numarasından ya da “Ücretsiz Teklif Al” formundan yararlanınız.

Ekiple Tanışın

 • Genel Müdür


 • Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon::

  0216 706 21 52

 • Adres::

  Bağdat Caddesi No:273 İdealtepe Maltepe İstanbul

 • Haritadaki Konumu

  Dream Hill Hotel Yol Haritası

Dream Hill Hotel Düğün Yorumları (4)

Fehmi

Düğün Tarihi: 16.06.2023

Çalışanlar güler yüzlü, konumu gayet iyi, otopark sorunu yok, gayet memnun kaldık.

Bahadır

Düğün Tarihi: 11.06.2023

Yeni düğün konseptleri ve manzarasıyla gelin damatların odak noktası olacağına inanıyorum. İşinde gayet ilgili ve yardımcı olmaya çalışıyorlar. Gelin damatların mutlaka uğramasını tavsiye ederim.

Aslı

Düğün Tarihi: 20.05.2023

Güler yüzlü personel, uygun fiyatlı, temiz bir şehir içi oteli. Tavsiye ederim.

M.yılmaz

Düğün Tarihi: 14.08.2021

Güler yüzlü personeli ile hizmet veren, tertemiz bir hotel.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.