Kına ve Bekarlığa Veda Aksesuar

İstanbul Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda Malzemeleri, Aksesuarları

İstanbul Kına Malzemeleri

İstanbul’da kına malzemesi alınacak yer deyince akla ilk olarak Eminönü geliyor. Ancak Eminönü kına malzemelerinin satıldığı yerleri dolaşmak için çokça vakit ayırmanız gerek. İstanbul’daki kına aksesuarı firmaları bu malzemelerin hepsini tek bir çatı altında topluyor.

Kına malzemeleri İstanbul’un hemen hemen her ilçesinde satılıyor. Ümraniye, Fatih, Kadıköy gibi ilçelerde daha çok sayıda bulunuyor. Özellikle İstoç kına malzemeleri açısından zengin bir firma skalasına sahip.

Tabii sadece satılık değil kiralık ürünler de çokça mevcut. Gelin adayları kına tahtı, davul, bindallı gibi aksesuarları satın almak yerine kiralamayı tercih ediyorlar. Zaten tek gece kullanılacak bu malzemelerin kiralanması çok daha mantıklı oluyor.

Evde kına gecesi yapacak olan gelin adayları, İstanbul kına aksesuarları firmalarıyla çalışmayı tercih ediyorlar. Kına kesesi, kına duvağı, kına mumu gibi aksesuarları bu firmalardan uygun fiyata temin edebiliyorlar.

Bir mekan kiralayan, ancak organizasyonu kendi yapacak olan gelin adaylarının yolu da aksesuar firmalarına düşüyor. Onlardan diledikleri gibi fikir de alabiliyorlar.

İstanbul Kına Tahtı Kiralama

Taht, geleneksel kına gecesi yapacak olanlar için olmazsa olmaz bir aksesuar. Tüllerle süslenen kına tahtlarının birçok rengi bulunuyor. İstanbul’daki aksesuar firmaları; mor, pembe, kırmızı ve bordo tonlarında birçok kına tahtını gelinlere sunuyor.

İstanbul’da kına tahtı kiralayacaksanız, çift ve tek kişilik modelleri olduğunu bilmelisiniz. Eğer müstakbel eşinizin de katılacağı bir kına gecesi organize ediyorsanız, çift kişilik kına tahtı modellerine göz atmalısınız.

Kına tahtı seçmeden önce konsept oluşturmanızda da fayda var. Mesela yapacağınız kına mekanı süslemelerinde mor rengi ağırlıklı olarak kullandıysanız, kına tahtınız da o tonlarda olmalı.

İstanbul’da kına tahtı kiralarken, firmalara tahtın yanında minderleri ve cibinliği de verip vermediklerini mutlaka sormalısınız. Tahtın önünde yer alan ve nedimelerin oturduğu minderler, organizasyona şık bir hava katıyor.

Kına tahtı kiralama fiyatları İstanbul’da modeline, büyüklüğüne ve süslemelerine göre değişiyor. Ayrıca özellikle hafta sonları tahtlar için büyük talep olduğundan, erkenden bir firmayla anlaşmanızı öneriyoruz.

İstanbul Bindallı Kiralama

İstanbul kaftan modeli açısından sınır tanımayan bir şehir. Çok sayıda firma var ve her gelin adayının kendi tarzına yakın bindallıyı bulabileceği kadar çok modelleri bulunuyor.

İstanbul’daki aksesuar kiralama firmalarındaki bindallılar; genelde pembe, beyaz ve mor tonlarında, yani daha canlı renklerde sunuluyor. Bindallıları aksesuar firmasına gidip deneyebiliyor, size en uygun olanını seçebiliyorsunuz. Dilerseniz bedeninize uygun olanları size göndermeleri de mümkün.

Kaftanlara bakacak olursak, daha ağır renklerde modeller olduğunu görüyoruz. Kadife kumaştan yapılan ve koyu renklerde karşımıza çıkan kaftanlar, asaletinden ödün vermeyen gelin adayları için ideal kıyafetler.

Kaftanları da aksesuar firmalarının mağazalarından deneyerek kiralamanız mümkün. Ayrıca kına kaftanıyla birlikte kullanacağınız kına taçlarını da set halinde kiralayabilirsiniz.

Kına gecenizde sadece siz değil, yakın arkadaşlarınız da bindallı giymek isteyecektir. Nedime bindallısı olarak bilinen bu modellerden de istediğiniz adette kiralayabilirsiniz. Öncelikle kaç adet nedimeniz olacağınız belirlemenizi öneriyoruz. Ayrıca toplu alımlarda indirimler de uygulanabiliyor.

İstanbul Kına Aksesuarı Kiralama

İstanbul kına malzemeleri satan yerlerde birçok küçük aksesuar da bulunuyor. En temel ihtiyaçlardan biri olan kına tepsisi ve sepet setini mutlaka bu firmalardan temin etmeniz gerekiyor. Sepetler ve tepsiler uyumlu bir şekilde hazırlanıyor, tüllerle süsleniyor. İstanbul kına tepsisi satan firmalar, dilediğiniz süsleme çeşitlerini de uygulayabiliyorlar. Yani mor tül yerine pembe tülle süslemelerini talep edebilirsiniz.

Kına aksesuarları İstanbul’daki firmalarda birçok çeşitle karşımıza çıkıyor. Gelin saç aksesuarları da bunlardan biri! Kına yakımı esnasında örtülen duvak, kına tacı ve nedime taçlarını buralardan temin edebiliyorsunuz. Ancak bu ürünleri kiralamak yerine satın almanız gerekebiliyor. Zaten uygun fiyatlara bulabilmeniz mümkün. Ayrıca Eminönü gelin tacı mağazalarına da bakmayı ihmal etmeyin.

Eğlenceli kına aksesuarlarını da atlamamanızı öneriyoruz. Kına tefi, kına kemeri, konuşma balonları satın alabileceğiniz aksesuarlar. Ancak kına davulu gibi büyük aksesuarları kiralamanız daha mantıklı olacaktır.

Davetlilerinize dağıtacağınız kuru kınalar, kına keseleri ve kına mumları da bir diğer unutulmaması gereken aksesuar çeşitleri. Bunları da İstanbul’daki firmalarda 100’lü paketlerde bulabilir ve uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

İstanbul Bekarlığa Veda Aksesuarları

Bekarlığa veda partisi malzemeleri İstanbul’da birçok çeşidiyle karşımıza çıkıyor. Bekarlığa vedanın olmazsa olmazları; konuşma balonları, renkli gözlükler, maskeler, gelin kuşağı gibi temel aksesuarlar. Bunların yanı sıra bekarlığa veda tişörtleri de yaptırabilirsiniz.

Bekarlığa veda tişörtleri için anlaşacağınız İstanbul firmasına bir süre öncesinden tişörtlerin üzerine ne yazılacağı bilgisini vermeniz gerekiyor. Onların tasarımı ve baskı süreci zaman alacağı için bunu erkenden halletmeniz önemli. Dilerseniz hazır baskılı gelin ve gelin takımı tişörtlerinden de satın alabilirsiniz.

Konuşma balonları, bekarlığa veda fotoğraflarının vazgeçilmez aksesuarları. Firmalardan bu ürünlerin çeşitleri hakkında detaylı bir bilgi alabilir, toplu alımda indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Bekarlığa veda partisi aksesuarları İstanbul’daki firmalardan kolaylıkla temin edilebiliyor. Bunlar küçük aksesuarlar olduğu için genelde kiralamak yerine satın almak gerekiyor.

Bekarlığa veda partinizde kullanacağınız süslü taçları ve duvakları da aksesuar firmalarından temin edebiliyorsunuz.

İstanbul’daki kına ve bekarlığa veda aksesuarları firmalarıyla anlaşmadan önce showroom’larını gezmeyi ihmal etmeyin. Mağazalarında sundukları ürünleri incelediğinizde, kaliteleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca kiralamak istediğiniz ürünler için de firma sayfalarından ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Kına Aksesuarları

Tüm Şehirler Kına Aksesuarları