• Kapasite
  50 - 300 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL

 • 2024
  Çiftlerin Tercihi

Firmayı Neden Tercih Etmelisin?

 • Farklı konseptler uyguluyor.
 • Süslemesi modern ve sade.
 • Yüksek tavanı sayesinde ferah.
 • Büyük dans pistine sahip.
 • Kına ekibi var.
 • Gelin kaftanı veriyor.
 • Kına takımı-aksesuarı veriyor.

En Popüler Yorum

İrem & Cem

Düğün Tarihi: 22.10.2022

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Nişan+Kına+Düğün harika ekip! Organizasyonaki kızlar ve ayrca Melis hanıma çok teşekkür ederiz

Elisa Davet Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
80.000 - 100.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
100.000 - 150.000 TL

Elisa Davet Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 300
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 300

Elisa Davet Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Elisa Davet Sıkça Sorulan Sorular

Elisa Davet kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Elisa Davet kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Elisa Davet kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Elisa Davet kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Elisa Davet kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Elisa Davet kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

Elisa Davet kına ve bekarlığa vedanız için uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, kullan-at malzeme ile servis imkanı, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, mekan girişinde ateş ölçümü, düzenli havalandırma, masalar arası geniş mesafe aralığı, ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni ve maskeli ve eldivenli servis personeli sunma hizmeti sunmaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Elisa Davet Hakkında

İstanbul’un en hareketli ilçelerinden biri olan Ümraniye’de çiftler ve konuklarını ağırlayan Elisa Davet Kına Salonu’nda eğlenceli mi eğlenceli bir organizasyonda buluşmaya ne dersiniz? Yıllardır kına geceleri başta olmak üzere düğün, nişan, sünnet gibi birçok davete ev sahipliği yapmış, sunduğu kaliteli imkanlarla ve birden fazla şubesi olmasıyla adından söz ettirmeyi başaran seçkin bir işletmeyiz.

Davet Alanları

Elisa Davet kına gecesi organizasyonları için hem kendi salonunda hem de bünyesindeki Asmina Kına Salonunda davetlerinize ev sahipliği yapıyor;
●Elisa Kına Salonu: 100 ila 200 kişilik kına organizasyonlarının rahatlıkla gerçekleştirilebileceği alan genişliğindeki salonumuzun dilediğiniz gibi dans edebileceğiniz büyük bir pisti de bulunuyor.
●Asmina Kına Salonu: 200 ve 300 arasında davetlinin misafir edilebileceği kapasitedeki salonumuzda ferah bir ortam ve şık bir dekorasyon sizi bekliyor.

Dekorasyon

Kına mekanı olduğumuzdan ötürü kırmızılarla donatılmış bir salon düzeni yaratmamız elbette şaşırtıcı bir durum olmayacak. Oturma düzenimizde geniş bir alan oluşturmak için yuvarlak ve dikdörtgen masalar kullanıyoruz. Bu masaları kırmızı dantel tüllerle kaplıyoruz, aksesuar olarak da altın varaklı kare suplalar, gold antika vazolar ve renkli çiçeklere yer veriyoruz. Beyaz napolyon sandalyelerimize de kırmızı tüller bağlayarak masalarımızla uyumlu hale getiriyoruz. Sahnemizde gold başlıklı kırmızı kına tahtımız, puf koltuklarımız bulunuyor.

Hizmetler

Kına gecelerinin müzik ya da dans olmadan gerçekleşmesi ihtimal dahilinde değil tabii ki bu yüzden kına müziklerinden oluşan eğlenceli bir çalma listesi, dans gösterileri, davul şov gibi keyifli düzenlemeler hazırlıyoruz. Kına organizasyonlarına özel birçok süs eşyası olduğunu biliyoruz ve bunların tümünü organizasyon sorumlularımızın önderliğinde temin ediyoruz. Kına mumu, kına tepsisi, hint kınası, kına takımı dahil pek çok kına eşyasını salonumuzda bulabilirsiniz.

Elisa Davet kına paketinde yer alan sayısız imkanla çiftlerimize kolaylık sağıyor ve yüklerini hafifletiyor. Tüm hizmetlerimizi uygun fiyatlara mal etmeye çabalıyoruz çünkü çiftlerimizin bütçelerini zorlamamaktan yanayız. Menülerimizden tutun da salon dekorasyonumuza kadar bütün içeriklerimizin son haline çiftlerimizin kararlarıyla yön veriyor, çiftlerimizin fikirlerini göz ardı etmiyoruz. Bizimle modern ve eksiksiz bir organizasyona hazırlanmak isterseniz iletişim bilgilerimiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Ortağı

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Telefon:

  0216 706 28 19

 • Adres:

  Madenler Mh. serecebey Cd. No: 54/2 ümraniye (kahve diyarı üstü-citroen yanı-madenler metro durağı)

 • Haritadaki Konumu

  Elisa Davet Yol Haritası

Elisa Davet Düğün Yorumları (21)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

İrem & Cem

Düğün Tarihi: 22.10.2022

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Nişan+Kına+Düğün harika ekip! Organizasyonaki kızlar ve ayrca Melis hanıma çok teşekkür ederiz

Elisa Davet

Sevgili İrem Hanım ve Cem Bey değerlendirmeleriniz için tüm ekibimiz adına teşekkür ederiz. Onur Duyduk. Sevgiler.

Buse & Vedat

Düğün Tarihi: 02.07.2022

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

2 temmuz gecesi kınamı Elisa Davet salonunda gerçekleştirdim. Ekip çalışması,
Merve hanımın ilgi alakası, dansçı kızların profesyonelliği her şey mükemmeldi. Her şey için ayrı ayrı teşekkür ederim. Bir kez daha yapacak olursam hiç düşünmeden tekrar sizleri tercih ederim. İyi ki varsınız Elisa...
devam 

Elisa Davet

Sevgili Buse Hanım ve Vedat Bey övgüleriniz için tüm ekibimiz adına teşekkür ederiz. Memnun kalmanız bizi onurlandırdı. Sevgiler.

Tuğba & Ferhat

Düğün Tarihi: 21.12.2019

Düğün.com üzerinden anlaştı

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Bizimle gün boyu herşeyimizle ilgilenen özel bir yardımcımız vardı hep yanımızda idi tüm personel çok güzel ilgilendi salonun şıklığı zaten kusursuzdu salonun sanatçısı her istediğimiz şarkıyı da ertelemeden çaldı tüm düzenleme nişanım öncesinde odamda toplantı yapıldı ve tüm akış bizim isteğimize... devam 

Elisa Davet

Sevgili Tuğba Hanım ve Ferhat bey bizde Elisaya olan güven ve tercihinizden dolayı size çok teşekkür ederiz. Mutlu bir ömür sürdürmenizi diliyoruz. Sevgiler.

Selen & Emirhan

Düğün Tarihi: 26.06.2019

Düğün.com üzerinden anlaştı

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

26.06.2019 tarihinde küçük salonda kına gecemiz gerçekleşti. Az davetlimiz olmasına rağmen gerek Tuğba hanımın ilgisi gerek ekibinin motivasyonu gerekse Serkan Bey'in ilgisi sayesinde çok eğlenceli unutulmaz bir gece geçirdik.
Tüm misafirlerimizin memnuniyetle ayrılmasının yanı sıra...
devam 

Elisa Davet

Sevgili Selen Hanım ve Emirhan Bey bu güzel düşüncelerinizden dolayı çok teşekkür eder ve en özel gününüzde bizleri tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.

Tuğçe & Gani

Düğün Tarihi: 27.04.2019

Düğün.com üzerinden anlaştı

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

27.4.2018de düğünümüzu burada gerçekleştirdik. Çok memnun kaldık. herkese tavsiye ederim. Tuğçe &Anıl

Elisa Davet

Sevgili Tuğçe Hanım ve Anıl Bey biz de size çok teşekkür ederiz. Memnuniyetinizi dile getirmeniz bizi onurlandırdı. Mutluluklar diliyoruz efendim. Sağlıcakla kalın.

Sevil

Düğün Tarihi: 27.04.2019

Mekan çok ferah ve personel çok ilgili şık birdüğün yapılabilir arkadaşlar biz anlaştık bile :)

Ebru & Özgür

Düğün Tarihi: 04.12.2018


Tek kelime ile harika! Eda hanım,dj Ceren hanım,fotoğlarımı çeken Büşra hanım,dansçı kızlar efsaneydi herkes.İlgi alaka zirvede.Bir kez bile aksaklık yaşamadım.Sadece eğlendik:) Kınanız güzel geçsin istiyorsanız kesinlikle Elisa’yı tercih edebilirsiniz.

Elisa Davet

Sevgili Ebru ve Özgür aşkla,sevgiyle,huzurla ve sağlıkla mutlu yıllarınız olsun. Ve gecenin kraliçesi Ebru Hanım bu güzel övgüleriniz için kendim ve tüm ekibim adına çok teşekkür ederim. Sevgiler.

İlknur & Fatih

Düğün Tarihi: 07.10.2018

Düğün.com üzerinden anlaştı


Kına Gecemi, organizasyon ve atıştırmalıklar dahil anlaşarak burada yaptım. Kına konseptinda kırmızı aydınlatmalar var ve bindallı çeşitleri güzel. Kına kızları çok tatlılardı, danslar oyunlar çok çeşitliydi. Bütün kına süsleri, mumlar vs. hepsi organizasyona dahildi. Mekan temiz, şıkır şıkır.... devam 

Elisa Davet

Sevgili İlknur Hanım ve Fatih Bey öncelikle bizi tercih ettiğiniz için ve şeffaf yorumunuz için çok teşekkür ederiz. Memnuniyetiniz kadar şikayetleriniz de bizim için oldukça önemli. Önerinizi dikkate alacağız ve gerektiği gibi davranacağız. Olumlu/Olumsuz tüm eleştirilere açığız. Her şeye rağmen telafi edebilmişizdir umuyorum, sevgiler.

Zeynep & Ahmet

Düğün Tarihi: 06.10.2018


Benim ve kardeşimin düğünlerini 1.5 ay arayla burada yaptık. İki düğünde de misafirlerimizi memnun etmek adına ellerinden gelenin en iyisini yaptılar. Profesyonel ve işini bilen bir ekip düğünün organizasyonunu gayet başarılı bir şekilde gerçekleştirdi ve her an herhangi bir ihtiyacımız için... devam 

Elisa Davet

Sevgili Zeynep Hn. ve Ahmet Bey; Ömrünüz güzel, bahtınız açık ve yolunuz aydınlık olsun. Teşekkürlerimle.. Var olun.

Berkay

Düğün Tarihi: 14.07.2018


Elisa davet te oğlumun sünnet törenini yaptık.İnanilmaz profesyonel çalışan bir ekip ve super bir organizasyon du.herşey muhteşem di.Yeni evlenecekler düğün, kına veya bizim gibi sünnet düğünü yapacaksanız gözü kapalı bu salonu tercih edin derim, sonra anlatacak çok güzel anılarınız olur bizim gibi

Elisa Davet

Sevgili Özlem Hanım biricik evladınızın sünnet töreni için Elisa Davet Salonlarını tercih ettiğiniz için size ve eşinize çok teşekkür ederiz. Berkay'a kucak dolusu sevgiler..

Burcu & Yakup

Düğün Tarihi: 10.03.2019


Salon cok güzel, çalışanlar cok ilgili, yemekler harikaydı. Fakat geriye dönüp baktığımızda sadece dügün videomuz var Ve o berbat ötesi. Herhalde bozuk bir kamerayla çekilmiş olmalı ki hep flu. Asla geri dönüşü olmayan bir hatıramı flu izliyorum. Kesinlikle video-fotograf ekibi değiştirilmeli.

Elisa Davet

Sevgili Burcu Hanım ve Yakup Bey şeffaf yorumunuzdan dolayı size çok teşekkür ederiz. Sizlerde harika bir çiftsiniz, ağzınızın tadı hiç bozulmasın diyoruz.Video konusunda aktarım esnasında teknik bir sorun olmuştu efendim, çekimleriniz gayet net telafisini yaptık, hallettik. Artık bir sorun olmadığını umuyoruz :)

Medine & Samet

Düğün Tarihi: 25.01.2020

25 Ocak cumartesi akşam Elisa Deluxe Davet Salonunda düğünümüzü gerçekleştirdik. Salonu ilk gördüğümde evet hayalimdeki düğün mekanı bu dedim. Ve devamında görüşmelerine başvurduğumuz salon yetkililerinin vermiş olduğu güven ve samimiyetten sonra tereddütsüz kararımızı verdik. Servis hızlı,... devam 

Büşra & Raşi̇t

Düğün Tarihi: 21.05.2017

Kına Için Dizayn Edilmiş Salonunu Tutmuştuk. Herşey Çok Iyiydi. Işıklandırma Bile Kına Için Düşünülmüş. Tavsiye Ederim. Mutlaka Gidip Görülmesi Gereken Bir Yer.

Ni̇lgün & Mustafa

Düğün Tarihi: 14.05.2017

Yeni̇ Açilmiş Bi̇r Mekan Olmasina Rağmen Bu İşi̇ Bi̇ldi̇kleri̇ni̇ Söyleyebi̇li̇ri̇m. Düğünümüzü Burada Yaptik. Yaklaşik 1000 Ki̇şi̇li̇k Bi̇r Düğündü. İki̇ Ayri Salonlari Var. İki̇ Salonu Bi̇rbi̇ri̇nden Ayiran Katlanir Si̇stem Duvarlari Mevcut. Katlandiğinda Yaklaşik 1000 Ki̇şi̇li̇k Alan... devam 

Selen & Mehmet

Düğün Tarihi: 14.05.2017

500 Kişilik Bir Düğün Organizasyonu Gerçekleştirmiştik Ve Düğündeki Bütün Hizmetlerden Çok Memnun Kalmıştım Mekanın Zaten Içerisi Çok Gösterişli Bir Alandı Ve Süslemeleri Masa Düzenlemesi Pist Alanı Geniş Yeterli Bir Büyüklükteydi 500 Kişiye Birden Anında Servis Açılmıştı Ve Yemekli Bir Düğün... devam 

Hale & Ali̇

Düğün Tarihi: 07.05.2017

Ulaşımı Rahattı Yiyecekleri Güzeldi. Yetkilileri̇n Ilgisi Personelin Hizmeti Iyiydi . Genel Olarak Memnun Kaldım.

Nazlı & Doğukan

Düğün Tarihi: 07.05.2017

Hem Kınamı Hem Düğünümü Burada Yaptım. Şiddetle Tavsiye Ediyorum. Yetkililerin Ve Garsonların Ilgi Alakası Çok Güzeldi. 800 Kişilik Bir Düğündü Yemeklerin Servisi Sırasında Aksilik Olur Mu Sıcak Servis Edilir Mi Tereddüdü Yaşamıştık Fakat Sonrasında Misafirlerimizden Gelen Olumlu Yorumlar Bizi... devam 

Çağla & Burak

Düğün Tarihi: 06.05.2017

Biz Bu Mekanı Öncelikle Düğün.com Sitesi Aracılığıyla Bulduk Ve Gidip O Şekilde Mekanla Görüşmüştük. Mekan Çok Güzeldi. Süslemeleri Masa Düzenlemeleri Mekanın Büyüklüğü Genişliği Kolon Direk Vs Fazla Bulunmayışı, Davetlilerin Sahneyi Net Bir Şekilde Görebilmesi, Pist Alanının Genişliği Bizi Mekana... devam 

Gamze & Güven

Düğün Tarihi: 30.04.2017

Mekan, Çalışanların Ilgisi Özeni Oemeği, Yemekleri, Hazırlıkdakı Yardımcılıkları, Içtenlıklerı, Ekip Çalışmaları, Takım Ruhları, Pozitif Enerjileri Kısacası Herşey Herkes Mukemmeldi, Herkese Tekrar Teşekkürlerimi Sunuyorum. Düğün Düşünenler Için Tavsiye Ederım Cunku Herseyın, Hızmetın Karsılıgını... devam 

Tuğba & Cevdet

Düğün Tarihi: 22.04.2017

Merhabalar. Henüz Tadi̇lat Hali̇ndeyken Burayla Anlaşmamizi Yapmiştik. Mi̇mari̇ Bi̇r Çi̇zi̇m Üzeri̇nden Görselleri̇ni̇ Görmüştük. Gönlümüz Çok Rahatti Çünkü Di̇ğer 7 Şubeleri̇ni̇ Bi̇li̇yoduk. Bekledi̇ği̇mi̇zdende İyi̇ Di̇yebi̇li̇ri̇m Salonlari. Hi̇zmet Konusunda Elleri̇nden Geleni̇ Yapiyolar.... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.