Gelinlik

Kırklareli Gelinlik Firmaları

Lüleburgaz Sedef Gelinlik

20.000-30.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Gelinlik Fiyatlarını Hangi Faktörler Etkiler

Bütçe dostu bir gelinlik arıyorsanız, iyi bir araştırma ile ve bazı tüyoları göz önünde bulundurarak aradığınız gibi bir gelinlik bulabilirsiniz. Gelinlik fiyatını, gelinlikte kullanılan kumaş, malzemeler, işçilik ve gelinliği nereden satın aldığınız etkiler. Fransız danteli, ipek gibi kumaşlar gelinlikte kendini belli eden çok zarif kumaş türleridir. Ancak bu kumaş türlerinin diğer kumaşlara göre daha yüksek fiyatlı olduğunu göz önünde bulundurmalısınız. Örneğin gelinliğin tamamında değil de sadece belirli bir bölgesinde Fransız danteli olan modelleri seçerseniz, daha uygun fiyatlı bir gelinliğe sahip olabilirsiniz. Gelinlikte kullanılan boncuk, taş gibi malzemelerin fiyatı da gelinlik fiyatını etkileyecektir. Ayrıca ünlü gelinlik markalarının yeni sezon modellerinin de yüksek fiyatlardan satışa sunulduğunu bilmelisiniz.

Gelinliğinizi satın almadan önce, bir bütçe belirlemenizi ve gelinlik alışverişinizi bu bütçe dahilinde yapmanızı öneririz. Dilerseniz bütçem planlama aracını da kullanarak, planlamanızı baştan doğru şekilde yapabilir, gelinlik için bütçenizde ne kadarlık bir pay ayırabileceğinizi daha iyi şekilde görebilirsiniz. Eğer gelinliğinizi satın almak istemezseniz, gelinlik kiralama yöntemini deneyebilirsiniz. Bu sayede hem daha uygun fiyatlı bir gelinlik giymiş olursunuz hem de düğünden sonra evinizde, gelinliği saklamak için ayrıca bir alan açmanıza gerek kalmaz.

Kırklareli Gelinlikçiler ve Moda Evleri

Şehrinizde bütçenize uygun gelinlik firmalarını arıyorsanız, bulunduğunuz sayfa aracılıyla, Kırklareli’ndeki gelinlikçileri listeleyebilirsiniz. Beğendiklerinizin sayfalarına girerek, detaylı bir şekilde inceleyebilir, dilediklerinizden de ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Gelinlik Firmaları

Tüm Şehirler Gelinlik Firmaları