Gelinlik Tekirdağ

Henna Gelinlik Corlu

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Henna Gelinlik Corlu Hakkında

Düğün gününüzde her detayıyla muhteşem bir gelinliğin içinde kendinizi adeta bir peri kızı gibi hissetmek ister misiniz? Bu soruya cevabınız “evet” ise size harika bir haberimiz var. Çünkü Henna Gelinlik Çorlu gelinleri hayallerindeki gelinlikleriyle kavuşturup, düğün günlerinde güzellikleriyle parıldamalarını sağlıyor.

Biz Henna Gelinlik olarak işini aşkla yapan, profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Gelinliklerimizde el işçiliğine çok önem veriyoruz. Bu nedenle profesyonel ekibimizle gelinlerin hayallerinin ötesine geçmek için her bir dikişten, işlemeye kadar işimizi büyük bir hassasiyetle yürütüyoruz.

Size en iyi hizmeti sunabilmek için kendimizi devamlı daha ileri taşımaya özen gösteriyoruz. Bunun için modacılıkta kullanılan son teknolojilere iyi bir şekilde adapte olarak kaliteli üretim gerçekleştiriyoruz. Yurtdışında ve yurt içinde çeşitli fuarlara katılarak moda sektöründeki son gelişmeleri yakından takip ediyor, son trendlere uygun gelinlik modelleriyle hizmet sunuyoruz.

Düğün gününde muhteşem görünmek her gelinin hakkıdır. Bu nedenle mağazamızda her vücut tipine ve her tarza uygun gelinlikler bulunuyor. İşlemeli ve taşlı ihtişamlı modellerden, sade ve zarif sakin modellere kadar her tarz gelinliğin en güzelini sunmak için hizmet veriyoruz.

Her gelin kendini özel hissetmek ister. Bu nedenle profesyonel modacılarımızla farklı çizgilerde, özgün tasarımla hizmet sunuyor, sizi düğününüzde sıra dışı bir güzelliğe kavuşturuyoruz.

Eğer her detayıyla size ait bir gelinlik isterseniz Özel dikim gelinlik hizmeti de sunuyoruz. Gelinliğiniz için hazırlıklara başlamadan önce hayalinizdeki gelinliği ayrıntılarıyla dinliyor, ardından bu hayalinizi gerçeğe dönüştürmek için özenle çalışıyoruz. Özel dikim gelinliklerimizde alanında uzman modacılarla çalışarak, gelinliğinizin her detayıyla üzerinizde kusursuz bir şekilde durmasını sağlıyoruz.

Henna gelinlik modelleri hakkında daha fazla bilgi edinmek ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurmanız yeterli. Biz sizi düğününüzde kusursuz bir görüntüye kavuşturmak için bekliyoruz.

Ekiple Tanışın


İletişim

  • Adres::

    Heykel Meydanı Muhittin Mah.Fuat Peker apt.Kumyolu no: 39/3 Çorlu -Tekirdağ

  • Haritadaki Konumu

    Henna Gelinlik Corlu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.