Gelinlik Tekirdağ

Şükran Şen Moda Evi

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Şükran Şen Moda Evi Hakkında

Merhaba ben Şükran Şen,

Uzun yıllar bayan giyim sektöründe faaliyet gösteren, ünlü bir firmanın modelisti ve sonrasında ürün danışmanı olarak çalıştım.

Bence, bu sektörün en özel alanı; sanatsal bir bakış açısı, üst düzey mesleki profesyonellik ve tasarım gücünü gerektiren, çalışmaktan da oldukça mutluluk duyduğum, tamamen kişinin beğeni ve istekleri doğrultusunda, bedenine özel, tasarım ve dikimlerin yapıldığı "haute couture" alanıdır. Tam da bu noktada Şükran Şen Moda Evini siz değerli müşterilerimin hizmetine sunmaya karar verdim.

Şükran Şen Moda Evi gelinlik, nişanlık, abiye elbise tasarımı ve dikimi yapan "haute couture" tarzda çalışan butik bir moda evidir. Bizler, siz değerli müşterilerimizin, özgün tasarım ve kaliteden yoksun seri üretime dayalı standart ürünlerden çok daha fazlasını hakkettiğinizi düşünüyor ve siz değerli müşterilerimize en özel günlerinizde, hayalini kurduğunuz modelleri -vucut tipiniz ne olursa olsun- kaliteli malzeme ve işçilikle sizlerle buluşturmayı amaçlıyoruz. Ayrıca dünyaca ünlü gelinlik markalarının kreasyonlarını ve her yıl yarattıkları trendleri de takip ederek en şık gelinlik tasarımlarını siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Muhittin Mahallesi Çetin Emeç Bulvarı No:17/B Çorlu/Tekirdag

  • Haritadaki Konumu

    Şükran Şen Moda Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.