Güneş Kuaför Ve Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Çerkezköy, Tekirdağ

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Bolero, Duvak, Eldiven, Gelin kesesi, Kuşak

Önerilen Firmalar

Minnet Cabbar Moda Evi
242 2 3

Süleymanpaşa

Minnet Cabbar Moda Evi

2 hafta
Özel Dikim
Gelinlik Pınarı - Jenica Moda
50 15

Çorlu

Gelinlik Pınarı - Jenica Moda

1 hafta
Özel Dikim
Esra Gelinlik
25 6

Süleymanpaşa

Esra Gelinlik

2 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Muhteşem görünen bir gelin olmanın yolu Güneş Kuaför ve Gelinlik ile çalışmaktan geçer!

Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesi kadar değişen ve gelişen bir ilçe bulmak zordur. Bir sanayi şehri haline gelen ilçemizin her şeye rağmen sosyal hayatında ise değişmeyen tek bir olgu var. O da evlenmeden önce çiftlerin mutlaka Güneş Kuaför ve Gelinlik Mağazası’na uğraması… Uzun yıllardır Çerkezköy Kapaklı Cumhuriyet Mahallesi adresinde hizmet veriyoruz. Gelinlere hayallerini süsleyen en güzel modelleri özenle hazırlıyoruz. Dilerseniz hazır olarak modaevimiz içerisinde bulunan gelinliklerimizden birini düğününüz için seçebilir veya kendinize özel bir gelinlik yaptırabilirsiniz. Tercihi tamamen size bırakıyoruz.

Siz nasıl bir hizmet almak isterseniz biz size onu sağlıyoruz. Rüyalarınızdaki gibi bir gelinlikle Güneş Gelinlik Kapaklı’dan ayrılmanızı sağlıyoruz. İstediğiniz kumaşı, modeli ve danteli sizinle birlikte seçiyor, en uygun fiyatlarla gelinliğinizi dikiyoruz. Tabii ki tasarladığımız modeli kısa sürede teslim ediyoruz. Bu arada en güzel gelinliğin size en yakışan model olduğunu da hatırlatmak isteriz.

Düğünden önce sizi modaevimizde ağırlıyoruz. Nasıl bir gelin olmak istediğinizi tüm ayrıntılarıyla öğreniyoruz. Size hem hazır modellerimizi gösteriyor hem de özel dikim hizmetlerimiz hakkında bilgi veriyoruz. Her zaman kaliteli kumaş ve aksesuarlar kullanıyoruz. Dünyada ve ülkemizde gelinlik sektöründe moda olan tüm trendlere hakimiz. Bu nedenle rahatlıkla bize isteklerinizi söyleyebilirsiniz. Tam beklediğiniz gibi bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Duvağınıza kadar sizi özenle hazırlıyoruz. Her detayıyla içinize sinen bir hizmeti Güneş Gelinlik çatısı altında bulabilirsiniz. Kuaför hizmetimizi ise sadece tanıdıklara yapıyoruz. Her gün hizmet veren normal bir kuaför salonu değil, özel günler için yakınlarımızla ilgilenen bir yeriz.

Siz de bize ulaşmak ve Güneş Gelinlik modellerini yakından incelemek isterseniz sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Cemal

  • Adres: Cumhuriyet Mah. Vatan Cad. No:32 Kapaklı

Güneş Kuaför Ve Gelinlik Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!