Gelinlik

Çerkezköy Gelinlik Firmaları

Kısmet Gelinlik Tekirdağ
5 Yorum
Çerkezköy

Kısmet Gelinlik Çerkezköy Tekirdağ bölgesinde 1999 yılından beri faaliyet gösteren köklü bir gelinlik mağazası. Uzun yıllardır sektörde varlığını sürdürerek geniş bir müşteri kitlesi edinmiş ve...

10.000-20.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Çerkezköy Sibel Özer Gelinlik Dünyası

10.000-20.000 TL

Çerkezköy Güneş Gelinlik

10.000-20.000 TL

Çerkezköy Madame Gelinlik

30.000-40.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Çerkezköy'deki Gelinlik Firmaları

Çerkezköy’deki gelinlikçiler özel dikim ve hazır modeller konusunda pek çok seçenek sunuyor. Belirli semtlerde pek çok farklı model bulma imkanınız var. Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi’nde Atatürk ve Öztark caddeleri, özel dikim ve büyük beden gelinlik için tercih edebileceğiniz yerler arasında. Buna ek olarak Cumhuriyet Mahallesi Vatan Caddesi’ndeki gelinlikçiler de farklı modeller sunuyor.

Çerkezköy’deki gelinlikçilerde kıyafetinizle uyum sağlayacak pek çok aksesuar seçeneği bulabilirsiniz. Saç aksesuarı olarak taşlı ve çiçekli taçlar, dantel ve tülden yapılmış duvaklar, eldiven, bolero, gelin kesesi, düğün çiçeği ve ayakkabı gibi ihtiyacınız olabilecek her türlü aksesuar bulunuyor. Duvağınızı gelinlik modelinize göre özelleştirebilirsiniz ve seçtiğiniz aksesuarlarla görünümünüzü tamamlayabilirsiniz.

Çerkezköy’deki gelinlikçiler; özel dikim, hazır model ve kiralama imkanı sunuyor. Fotoğraf çekimi, nikah ve düğününüz için gelinlik kiralamak istiyorsanız Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Öztark Caddesi’ndeki mağazalarda bu hizmeti bulabilirsiniz. Cumhuriyet Mahallesi’ndeki firmalarda kendi gelinliğinii baştan diktirebilir veya pek çok hazır model bulabilirsiniz. Bunun yanında Vatan Caddesi’ndeki firmalarda ek olarak kuaför hizmeti sunulabiliyor.

Gelinlik mağazalarında düğünlere özel kıyafetler dışında abiye, nişanlık, kaftan ve bindallı modelleri de bulabilirsiniz. Özellikle Vatan ve Atatürk caddelerinde birbirinden güzel abiyeler bulabileceğiniz mekanlar var. Bunun yanında bazı mekanlar kişiye özel abiye dikimi hizmeti de veriyor. Özel dikim gelinlik ve abiyeleri 2 ila 5 hafta arasında teslim alabiliyorsunuz.

Çerkezköy Gelinlik Mağazalarında Sunulan Hizmetler

Çerkezköy gelinlikçileri sizin hayallerinizdeki gelinliğini bulabilmeniz için her konuda yardımcı oluyorlar. İlk olarak aklınızdaki model hakkında mağaza çalışanlarına bilgi vermelisiniz. Sonrasında ise çalışanlar vücut tipinize ve konseptinize uyan hazır modellerden arasından size en uygun gelinlikleri seçecekler. Güler yüzlü ve profesyonel çalışanlar gelinlik seçimi aşamasında size yardımcı olmaya hazırlar.

Düğünün ardından gelinliğinizi saklamaya gerek duymuyorsanız, Çerkezköy gelinlik kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Mağazada bulunan modelleri deneyerek tercihinizi yapabilirsiniz. Özellikle vintage model gelinlikler kiralama hizmetinin en çok tercih edildiği tarzlar arasında. Ancak kiralık gelinlikler üzerinde çok fazla dikim ve kesim işlemleri gerçekleştirilmediği için seçtiğiniz modelin sizin bedeninize ve tarzınıza uygun olmasına dikkat etmelisiniz.

Çerkezköy’deki gelinlik firmalarının hizmetlerinden en iyi şekilde faydalanmak için öncesinde randevu almayı tercih edebilirsiniz. Mağazalar randevulu ve randevusuz olarak hizmet verse de öncesinde yer ayırtmanız çalışanların sizinle ortalama bir saat özel olarak ilgilenmesini sağlıyor. Bunun yanında pek çok mağaza hafta içi ve hafta sonlarında hizmet veriyor. Pazar günü hizmetleri için ise randevu alabilirsiniz.

Kendi tarzınıza ve düğünün konseptine uygun bir gelinlik bulamadıysanız, Çerkezköy moda evlerinin özel dikim hizmetinden faydalanabilirsiniz. Profesyonel terziler, dikim öncesinde vücut ölçülerinizi alarak gelinliğin kalıbını çıkartıyorlar. Sonrasında ise dikim işlemleri başlıyor. 1 ila 2 prova arasında gelinliğinizin ana hatları belirlenmiş oluyor. Ortalama 3-4 prova sonrasında ise gelinliğinize kavuşuyorsunuz.

Çerkezköy Gelinlik Fiyatları Neye Göre Değişiklik Gösteriyor?

Çerkezköy Gelinlikçilerinin Sunduğu Model Seçenekleri

Çerkezköy’deki gelinlik firmaları vücut tipinize uyabilecek birçok model seçeneğiyle karşınıza çıkıyor. Kum saati bir vücuda sahipseniz balık model ve üzerinize oturan gelinleri tercih edebilirsiniz. Eğer vücut hatlarınızı gizlemek istiyorsanız düz ve A kesim modelleri inceleyebilirsiniz. Ayrıca derin sırt ve göğüs dekolteli gelinliklerin yanında kol ve boyun kısmı kapalı romantik gelinlik modelleri de bulunuyor.

Mağazalar farklı modellerin yanı sıra herkese hitap edebilecek kumaş seçenekleri de sunuyor. Gelinliklerin birçoğunda dantel detaylara rastlamanız mümkün. Fransız, güpür, kordone ve brode dantel kullanılan pek çok gelinlik modeli bulunuyor. Bütçenize ve tarzınıza en uygununu seçebilirsiniz. Ayrıca ipek, saten, organze, şifon ve tül gelinlikler de ilginizi çekebilir.

Giyeceğiniz gelinliğin mevsime uygun olması da oldukça önemli. Bu yüzden mekanlar yaz ve bahar ayları için gelinliklerde kullandıkları kumaşı ve süslemeleri özel olarak seçiyorlar. İlk olarak kumaşın terletmeyen şifon, tül veya organze kumaşta olmasına dikkat ediliyor. Ambiyansa uyumlu olması için ise uçuş uçuş etekler, çiçek ve sade dantelli tasarımlar tercih ediliyor.

Çerkezköy’deki gelinlikçiler kapalı alanlarda gerçekleşecek düğünler için de birbirinden güzel modeller sunuyor. Modern, bohem, romantik ve tarihi konseptlere uygun olacak pek çok farklı seçeneğiniz bulunuyor. Otel ve düğün salonlarında gerçekleşecek olan organizasyonlarda A kesim ve prenses modeller tercih ediliyor. Düğününüz tarihi bir mekanda gerçekleşecekse, vintage ve retro tarzda gelinlikler bulmanız mümkün.

Tüm İlçeler Gelinlik Firmaları

Tüm Şehirler Gelinlik Firmaları