İmren's Wedding Dress

E-posta Gönder

İmren's Wedding Dress Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

İmren's Wedding Dress Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

İmren's Wedding Dress Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

İmren's Wedding Dress Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin buketi, Gelin kesesi

İmren's Wedding Dress Hakkında

Düğün gününde prenses gibi gözükmek mi istiyorsunuz? Hayalinizdeki gelinliği hala bulamadınız mı? O zaman geniş ürün yelpazesi ve birbirinden yetenekli tasarımlarıyla hizmet veren İmren’s Wedding Dress’e sizi davet ediyoruz.

İzmir’de gelinler hep güzel görünsün diye çalışıyor, yıllardır bu sektörde hizmet veriyoruz. Kendimizi geliştiriyor, deneyimimizle de gelinlere yol gösteriyoruz. İdeal gelinliği bulmak artık kolay. Çeşitli kriterler göz önünde bulundurulduğunda istediğiniz görünüme kavuşabileceksiniz. Tüm gelin adayları profesyonel bir ekiple dilediği gelinliği tasarlamak ister.
Tasarımcılarımızda size tam da bunu sağlıyor. Bugüne kadar sayısız gelinlik tasarlayan ve defile düzenleyen firmamızda siz de düşlediğiniz gelinliği bulabileceksiniz. Bulamazsanız da tasarımcılarımız hemen sizin için dikebilirler.

Gelinlik seçerken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunuyor. Düğünün yapılacağı mekân, düğün mevsimi ya da fiziki yapınız. Merak etmeyin, en iyi görünüme kavuşacaksınız.

Peki, hangi tarz gelinlikleri bizde bulabileceksiniz?

Her zevke hitap eden gelinliklerimizin ortak özelliği kumaş ve dantel seçeneklerinin oldukça kaliteli olması. İstediğiniz her gelinliği sizin için dikebiliyor, hazır modellerimiz arasında da size uygun olarak revize yapabiliyoruz. Zarif görünmek isteyen gelin adaylarımız için midi boy gelinliklerimiz de bulunuyor. Eğer ben düz kesim bir gelinlik istiyorum derseniz de hazır modellerimiz arasında bulmanız mümkün. Kalp yaka, balık ya da vintage gelinliklerimiz de bulunuyor. Dantel gelinliklerimiz de oldukça tercih ediliyor.

Gelinlik seçimi yaptık. Geldi sıra aksesuar tercihlerini belirlemeye! Duvak tercihiniz de saçınız ve gelinliğiniz büyük önem taşıyor. Beraber duvağınıza karar verdikten sonra gelin kesenizi de unutmuyoruz. Farklı aksesuarlarda tasarlayabiliyor, hayal ettiğiniz görünüme bizimle beraber sahip oluyorsunuz.

Eğer sizde İzmir gelinlik firmaları arayışındaysanız bizi tercih edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurmak ve “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Bahriye Üçok Mahallesi, 1763/1. Sk. No:8, 35600 Karşıyaka/İzmir, Turkey

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  İmren's Wedding Dress Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.