Denizli Gelinlik Sarayı

E-posta Gönder

1 yorum

Gelinlik

Kategori

3 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Merkezefendi, Denizli

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 3 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin kesesi

Hakkında

Her yıl sayısız gelinin hayalini gerçekleştiren ve onlara özel olduklarını hissettirip hak ettikleri değeri veren bir markayla çalışmak ister misiniz? Cevabınız evet ise size kendimizi tanıtmak ve ne gibi hizmetler sunabileceğimizi anlatmak isteriz.

Yıllar önce kurduğumuz atölyemiz ve mağazamız bugün artık bir marka haline gelen Gelinlik Sarayı Denizli merkezde Acıpayam asfaltı Ulus ışıkları civarında bulunuyor. Burada birbirinden yetenekli, her biri alanında uzman ve tecrübeli bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Aramızda gelinlerimizi çok iyi anlayıp sabırla aradıklarını bulmalarına yardımcı olan danışmanlarımız, harika çizimler yapan tasarımcılarımız ve el işçiliğinde usta terzilerimizle birlikte iş birliği içerisinde çalışıyoruz. Tüm zevklere hitap edebilmek ve çağı yakalamak için dünya trendlerini takip ediyoruz.

Her bütçeye ve arzuya uygun çok geniş yelpazede hizmet veriyoruz. Her yıl en beğenilen modellerin olduğu harika koleksiyonları getirterek mağazamızda sergiliyoruz. Düğün tarihi yaklaşan gelinlerimiz gelerek kendilerine en uygun ve en çok rahat hissettikleri gelinliği seçebiliyorlar. Tabii ki tek seçenek bu da değil. Sadece kendine özel olarak tasarlanmış ve daha önce kimse tarafından dikilip giyilmemiş bir gelinlikle dünyaevine girmek isteyen gelinlerimiz için kişiye özel dizayn gelinlikler üretebiliyoruz. Vücut ölçüleri ve tipine, düğün mekanına, sezonuna ve konseptine göre en beğendikleri kesimde harika elbiseler tasarlayabiliyoruz. Sonrasında ise en kaliteli kumaşlar ve dantellerle dikip birkaç provada teslim ediyoruz.

Ayrıca tüm bu hizmetler gelinlik haricinde kınalık ve nişanlıklar için de geçerli. Renk renk ve model model birbirinden güzel bindallı ve kaftanlarımızla gelinlerimizin bu önemli günlerinde de yanlarında oluyoruz. Üstelik damatlık satışı da yaparak çiftlere kolaylık sunuyor, kampanyalar düzenleyerek çok uygun fiyatlara gelin, damatlık ve kınalık alma şansı sunuyoruz.

Gelinlik Sarayı Merkez ve 2.şubemiz ile tüm Denizlili çiftleri mağazalarımıza bekliyoruz. Daha detaylı bilgi veya randevu için yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Acıpayam Asfaltı Ulus Işıkları 600 m altı


1 yorum

5

Kalite

Personel

İletişim


A&H

Aleyna & Hasan

Düğün Tarihi: 21.08.2020

Tam istediğim gibi bir dikim olmuş elinize kolunuza sağlık afyondan denilizye kadar geldim iyikide gitmişiz gittigimize değdi iyki varsınız Denizli gelinlik sarayı

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!