Moda Şanzelize

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Merkezefendi, Denizli

İlçe, İl


Özellik

  • Özel Dikim
  • Hazır Model

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1000 TL-3000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Ayakkabı, Duvak

Hakkında

Düğün tarihinizde sevdiklerinizin karşısına çıkarken en güzel şekilde görünmek için gelinliğinizi Moda Şanzelize’den seçebilirsiniz!

Bugüne kadar üzerine en uygun gelinliği seçtiğimiz gelinlerin mutluluğu bizim için en büyük çalışma motivasyonlarından biri. Şimdi de bu motivasyon ile sizi düğününüze hazırlamak istiyoruz! Güler yüzlü ekibimiz tüm istek ve ihtiyaçlarını karşılarken kendinizi oldukça rahat bir ortamda hissedeceksiniz.

Düğün planlama sürecinde gelinlerin üzerinde en çok düşündüğü konulardan bir tanesi nasıl bir gelinlik tercih edecekleri. Bu süreci sizin adınıza kolaylaştırmak için tecrübemiz ile size yol gösteriyoruz. Sahip olduğumuz pek çok farklı model arasından beden ölçülerinize ve isteklerinize en uygun olanları belirliyoruz. Moda Şanzelize Denizli’de katılacağınız provalarda bu gelinlik modelleri arasından en beğendiğinizi tercih ediyorsunuz. Gelinliklerimizi tasarlarken özel Fransız kumaşları ve yerli kumaşlar da kullanıyoruz. Provalarda beden ölçülerinizi titizlikle alıyoruz ve tam üstünüze uygun bir kalıp çıkarıyoruz. Bu aşama oldukça önemli ve titiz çalışma gerektiriyor. Çünkü seçtiğiniz model ne kadar güzel olursa olsun üstünüze tam oturmadığı zaman güzel bir görünüm elde etmek zor oluyor. Bu sebeple de bizi tercih etmeniz durumunda en güzel görünüme kavuşma garantisini size verebiliyoruz. Gelinliğinize en uygun aksesuar ve çiçekler de Moda Şanzelize’de sizi bekliyor. Duvağınızı seçtikten sonra ışıltılı taçlar ile güzelliğinize güzel bir dokunuş yapabiliriz. 1 ila 3 provada hayal ettiğiniz gelinliğe kavuşma imkânına sahipsiniz.

Gelin yolunda sevdiklerinizin karşısına çıktığınız ilk anda herkesi büyülemek için Şanzelize Moda Evi Denizli’yi tercih ediyorsanız bize ulaşmak için yapmanız gereken oldukça basit. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Randevu al’’ butonu yardımıyla avantajlı fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz. Güzelliğinizi en güzel yansıtan gelinliklerle sizi buluşturmak için haber bekliyoruz!

İletişim

Ahmet Bey

  • Adres: DenizliYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!