Güncüoğlu Gelinlik

E-posta Gönder

 • Merkezefendi, Denizli.

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Güncüoğlu Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Güncüoğlu Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Güncüoğlu Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model

Güncüoğlu Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak

Güncüoğlu Gelinlik Hakkında

Denizli’de 25 yılı aşkın süredir hizmet sektöründe olan Güncüoğlu markasının çatısı altında gelinlik ve abiyeler tasarlıyoruz. Her zaman olduğu gibi işini en iyi şekilde yapan profesyonel ekiplerle çalışıyoruz. Her sezon yenilenen birbirinden şık kreasyonlarla modanın öncü markaları arasında yerimizi alıyoruz. Şıklığı ve tarzı kadar kalitesiyle de ön plana çıkan modeller tasarlıyoruz. Günlük şıklıktan abiyeye kadar geniş bir hizmet yelpazesiyle kendinizi değerli hissetmenizi sağlıyoruz. Elbette önceliğimiz hayalleri süsleyen gelinlikler oluyor!

Siz nasıl bir gelinlik hayal ediyorsunuz? Gelin, hayal ettiğiniz modeli mağazamızda bulalım. Merkezefendi'de yer alan mağazamızda daima sezon modelleri yer alıyor. Modanın son trendleri arasından karar verebileceğiniz pek çok alternatif, farklı kesim ve duvak var. Vücut proporsiyonunuza uyan modeli bulacağınızdan şimdiden eminiz. Üstelik gelinliğinizi seçtiğinizde tadilat gerektiren bir durum varsa bu konuda son derece profesyonel çalışan bir ekibimiz var. Dikiş hatası, işçilik kusuru veya potluk olmadan vücudunuza tam oturan gelinliğinizle masallardaki gibi kusursuz görüneceksiniz! Hatta 1 ila 3 prova olarak planlanan bu hazırlık sürecinde aksesuarlarınız ve duvağınızı da seçmiş olacaksınız.

Nişanlık ve abiyelerimizi de incelediniz mi? Her güzel güne benzersiz bir şıklık Denizli gelinlik mağazaları arasında fark yaratmamızı sağlıyor. Kaliteli kumaş, güpür ve dantel seçimlerimiz de tercih edilen bir marka olmamızda büyük rol oynuyor. Özellikle gelinliklerde kullandığımız, taş, boncuk ve hassas işçiliğimiz de göz önünde bulunduruluyor. Damat bey, sizi de unutmadık! Takım elbiselerimiz kadar sık damatlıklarımız da var. Tüm bu avantajlı hizmetler ve şıklığın bir araya getirilmesiyle avantajlı fiyatlar da sizi bekliyor!

Siz de Güncüoğlu Gelinlik Denizli'de aradığınız gelinliği bulacağınıza eminseniz, randevu formumuzu doldurmalısınız. Form sayfanın sağ üst kısmında yer alıyor.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Saraylar, 513. Sok. No:3, 20010 Denizli Merkez/Denizli

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.