Estina Jule

E-posta Gönder

1 yorum

Gelinlik

Kategori

2 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Pamukkale, Denizli

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 2 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Bolero, Duvak, Eldiven, Gelin buketi, Gelin kesesi, Kuşak, Şapka
  • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz? Her tarzda gelinlik tasarlayıp kısa sürede teslim edebiliyoruz. Hazırda da görebileceğiniz 150 ye yakın modelle mağazamız sizleri bekliyor.

Hakkında

Hayatınızın en özel gününde her detayıyla içinize sinen bir muhteşem gelinliğinizin içinde sonsuz mutluluğa “evet” demek isterseniz sizi Estina Jule Denizli’de bekliyoruz.

Yıllardır özel günlerinizde size en iyi hizmeti sunabilmek için özenle çalışıyoruz. Modellerimizin güzelliğini kusursuz el işçiliğinin gösterdiğine inanıyoruz. Bu nedenle her bir modelimizin dikişlerinden işlemelerine kadar kusursuz olması için oldukça hassas bir çalışma yürütüyoruz. Mağazamızda alanında uzman modacılarımızla farklı çizgilerde, sıra dışı modellerle hizmet sunuyoruz.

Hazır modellerimiz arasından bir seçim yapmak isterseniz öncelikle geçmiş kreasyonlarımızı inceleyip, fikir edinmenizi öneriyoruz. Her gelin özeldir. Bu nedenle sıradan kalıpların dışına çıkarak, sıra dışı çizgilere sahip gelinliklerle hizmet sunuyoruz. Mağazamızda her vücut tipine, her tarza ve düğün konseptine uygun gelinlik bulabiliyorsunuz. Gelinliğinizi seçerken vücut yapınızdan, düğün mekanınıza kadar pek çok faktör etkilidir. Bu nedenle çeşit çeşit gelinliklerimiz arasından seçim yapmakta zorlanırsanız, profesyonel modacılarımızla size en uygun gelinliği bulmak için severek yardımcı oluyoruz.

Her detayıyla sizi anlatan, kusursuz bir gelinlik isterseniz özel dikim gelinlik hizmeti de sunuyoruz. Özel dikim gelinliklerimizde hazırlıklara başlamadan önce sizin gelinliğinize dair tüm hayallerinizi detaylıca öğreniyoruz. Ardından hayallerinizin ötesine geçmek için titizlikle çalışmalarımıza başlıyoruz. Gelinliğiniz her detayıyla içinize tam olarak sinene kadar çalışmalarımızı devam ettiriyoruz.

Gelinliğinize renk katacak, elinizden hiç düşürmek istemeyeceğiniz gelin buketinizi de mağazamızdan bulabiliyorsunuz. Birbirinden güzel çiçek aranjmanlarıyla hazırladığımız gelin buketlerimizde her gelinliğe ve tarza uygun modellerimiz bulunuyor.

Her özel gününüzde muhteşem bir güzelliğe kavuşmanız için tasarım bindallılardan, nişanlıklara kadar geniş bir yelpazede ürün çeşitliliğiyle hizmet sunuyoruz.

Estina Jule Gelinlik hakkında daha fazlasını öğrenmek ve fiyat teklifi almak için sayfanın yanında bulunan formu doldurabilirsiniz. Biz sizi kusursuz gelinliğinize kavuşturmak için sabırsızlıkla bekliyoruz.

İletişim

Erkan Cetin

Yetkili Kisi

  • Adres: Bağbaşı, Acıpayam Blv. No:91, 20160 Pamukkale/Denizli

Estina Jule Yol Haritası

1 yorum


gi

gizem

Düğün Tarihi: 13.09.2015

Gelinliğimi 2 provada teslim aldım. Kişiye özel dikim yaptırdım ve istediğim gibi bir gelinlik oldu. Lokasyon olarak kolay bulunur bir yer. Provalara gittiğimde sıkılmadım hiç ve direk ilgilendiler benimle. Çalışanların ilgisinden de memnun kaldım.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!