Gelinlik Denizli

Estina Jule

  • Min. Fiyat
    10.000-20.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Estina Jule Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
10.000-20.000 TL

Estina Jule Özellikler

Özellikler
Özel dikim Hazır model
Teslim Süresi
2 hafta

Estina Jule Sıkça Sorulan Sorular

Estina Jule gelinlik fiyatları ne kadar?

Estina Jule gelinlik fiyatları 5.000-7.500 TL aralığından başlamaktadır.

Estina Jule ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyor?

"Her tarzda gelinlik tasarlayıp kısa sürede teslim edebiliyoruz. Hazırda da görebileceğiniz 150 ye yakın modelle mağazamız sizleri bekliyor."

Estina Jule gelinlik teslim süresi ne kadar?

Estina Jule gelinlik teslim süresi 2 hafta'dır.

Estina Jule kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Estina Jule 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.

Estina Jule aksesuar sağlıyor mu?

Estina Jule, gelin buketi, duvak, eldiven, kuşak, gelin kesesi, bolero, şapka aksesuarlarını sağlamaktadır.

Estina Jule düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Estina Jule düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Estina Jule pazar günü hizmet veriyor mu?

Hayır, Estina Jule pazar günü hizmet vermiyor.

Estina Jule Hakkında

Hayatınızın en özel gününde her detayıyla içinize sinen bir muhteşem gelinliğinizin içinde sonsuz mutluluğa “evet” demek isterseniz sizi Estina Jule Denizli’de bekliyoruz.

Yıllardır özel günlerinizde size en iyi hizmeti sunabilmek için özenle çalışıyoruz. Modellerimizin güzelliğini kusursuz el işçiliğinin gösterdiğine inanıyoruz. Bu nedenle her bir modelimizin dikişlerinden işlemelerine kadar kusursuz olması için oldukça hassas bir çalışma yürütüyoruz. Mağazamızda alanında uzman modacılarımızla farklı çizgilerde, sıra dışı modellerle hizmet sunuyoruz.

Hazır modellerimiz arasından bir seçim yapmak isterseniz öncelikle geçmiş kreasyonlarımızı inceleyip, fikir edinmenizi öneriyoruz. Her gelin özeldir. Bu nedenle sıradan kalıpların dışına çıkarak, sıra dışı çizgilere sahip gelinliklerle hizmet sunuyoruz. Mağazamızda her vücut tipine, her tarza ve düğün konseptine uygun gelinlik bulabiliyorsunuz. Gelinliğinizi seçerken vücut yapınızdan, düğün mekanınıza kadar pek çok faktör etkilidir. Bu nedenle çeşit çeşit gelinliklerimiz arasından seçim yapmakta zorlanırsanız, profesyonel modacılarımızla size en uygun gelinliği bulmak için severek yardımcı oluyoruz.

Her detayıyla sizi anlatan, kusursuz bir gelinlik isterseniz özel dikim gelinlik hizmeti de sunuyoruz. Özel dikim gelinliklerimizde hazırlıklara başlamadan önce sizin gelinliğinize dair tüm hayallerinizi detaylıca öğreniyoruz. Ardından hayallerinizin ötesine geçmek için titizlikle çalışmalarımıza başlıyoruz. Gelinliğiniz her detayıyla içinize tam olarak sinene kadar çalışmalarımızı devam ettiriyoruz.

Gelinliğinize renk katacak, elinizden hiç düşürmek istemeyeceğiniz gelin buketinizi de mağazamızdan bulabiliyorsunuz. Birbirinden güzel çiçek aranjmanlarıyla hazırladığımız gelin buketlerimizde her gelinliğe ve tarza uygun modellerimiz bulunuyor.

Her özel gününüzde muhteşem bir güzelliğe kavuşmanız için tasarım bindallılardan, nişanlıklara kadar geniş bir yelpazede ürün çeşitliliğiyle hizmet sunuyoruz.

Estina Jule Gelinlik hakkında daha fazlasını öğrenmek ve fiyat teklifi almak için sayfanın yanında bulunan formu doldurabilirsiniz. Biz sizi kusursuz gelinliğinize kavuşturmak için sabırsızlıkla bekliyoruz.

Ekiple Tanışın


İletişim

  • Adres:

    Bağbaşı, Acıpayam Blv. No:91, 20160 Pamukkale/Denizli

  • Haritadaki Konumu

    Estina Jule Yol Haritası

Estina Jule Yorumları (1)

Gizem

Düğün Tarihi: 13.09.2015

Gelinliğimi 2 provada teslim aldım. Kişiye özel dikim yaptırdım ve istediğim gibi bir gelinlik oldu. Lokasyon olarak kolay bulunur bir yer. Provalara gittiğimde sıkılmadım hiç ve direk ilgilendiler benimle. Çalışanların ilgisinden de memnun kaldım.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.