Denizli Kulüpler ve Davet Alanları

Denizli'deki kulüp ve davet alanlarını Düğün.com kullanıcıları için listeledik! Sana düşen tek şey, oturduğun yerden Denizli'nin düğün daveti için en uygun mekanlarını incelemek ve oturduğun yerden beğendiklerinin fiyatlarını öğrenmek!

Esnek sözleşme Altuğ Düğün Davet

Merkezefendi

Altuğ Düğün Davet

Hayatınızın en mutlu gününü Altuğ Düğün & Davet’te geçirmek isterseniz sizi harika bir eğlence ve kusursuz bir organizasyon bekliyor. Yönetimden servise, mutfaktan müziğe, güvenlikten fotoğrafa...

750-1.000 kişi

Kapasite

50 TL'den az

Min. Yemekli

10

Yorum

%20 indirim
48
2
1
İncele
Safiye Sultan Düğün Salonları

Merkezefendi

Safiye Sultan Düğün Salonları

Bir düğün salonundan beklentiniz ne ise bunların tamamına cevap bulabileceğiniz Safiye Sultan Düğün Salonları’nda unutulmaz bir akşam sizi bekliyor! Hatırı sayılır bir zamandan beri en özel...

1.000-2.000 kişi

Kapasite

50 TL'den az

Min. Yemekli

6

Yorum

14
3
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Kulüp ve Davet Alanları
Tüm Şehirler Kulüp ve Davet Alanları

Denizli Kulüpler/davet Alanları - Sıkça Sorulan Sorular

Kokteyl Şeklinde Nikah Töreni

Sade seremonilerden hoşlanan minimalist çiftlerdenseniz, nikah töreniniz sonrası konuklarınıza kokteyl vermek size göre olabilir. Ekonomik bir davet şekli olan kokteylde, atıştırmalıklar garsonlar tarafından tepsilerde dolaştırılarak kokteyl masalarına servis edilir ya da masalarda sabit kokteyl menüleri bulunur. Kokteylde genellikle peynir, cips, söğüş sebzeler, kanapeler, kuruyemişler ikram edilir. İçki servisi de garsonlar tarafından masalara dolaştırılarak yapılır ve dilerseniz konuklarınıza limitli, dilerseniz de limitsiz alkollü içki servisi sunabilirsiniz.

Konukların ayakta olduğu kokteyller en fazla iki saat sürer. Bu nedenle kokteyl tarzında bir davet vermek, saat sınırlaması olan mekanlar için düşünülebilir. Denizli size nikah töreniniz sonrası, sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebileceğiniz çok şık kokteyl mekanları sunar.

Eğer sevdiklerinizle biraz daha fazla zaman geçirmek istiyorsanız kokteyl prolange seçeneğini de değerlendirebilirsiniz. Nişan ya da düğün davetinizi, kokteyl prolange şeklinde vermeyi düşünüyorsanız, konuklarınıza sunacağınız ikramlarınızın biraz daha kapsamlı hale geleceğini bilmelisiniz. Mesela kokteyl masalarına mini köfteler, küçük pizzalar, soslu tavuk parçaları, meyveler, mini pastalar gibi hem doyurucu hem yemesi kolay aperatifler servis ettirebilirsiniz. Bu davet şekli, özellikle öğleden sonra akşama kadar olan yaklaşık üç saat süren kutlamalarınız için uygun olabilir.

Kokteyl ve kokteyl prolange seçenekleri, davetli sayınıza, ikramlarınızın içeriğine, seçtiğiniz kulüp ve davet alanına göre değişmekle birlikte, diğer yemekli düğün seçeneklerine göre daha bütçe dostu alternatifler olabilir. Düğününüzü planlamadan ve düğün mekanınıza karar vermeden önce, harcama kalemlerini tek tek sıralayabileceğiniz, her kalem için ayrı tahmini harcama tutarı girip, toplam düğün masrafını görebileceğiniz bütçe planlama aracından da yararlanmanızı öneririz.

Bulunduğunuz sayfada ise Denizli davet mekanlarını ayrıntılı şekilde inceleyip, ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.