Denizli Kulüp ve Davet Alanları

Denizli'deki kulüp ve davet alanlarını Düğün.com kullanıcıları için listeledik! Sana düşen tek şey, oturduğun yerden Denizli'nin düğün daveti için en uygun mekanlarını incelemek ve oturduğun yerden beğendiklerinin fiyatlarını öğrenmek!

11 firma

Pamukkale

İpek Düğün Salonları

İpek Düğün Salonu Hayatımızda vereceğimiz en önemli kararlardan biri de evlilik kararıdır. Bu da özel olmalı; hiçbir aksaklığa yer vermemelidir. Mutluluğa ilk adım atılacak yerde güzel ve ciddi...

10-30 TL

Min. Yemekli Fiyat

750-1.000

Yemekli Kapasite

21

Pamukkale

Moonlight Düğün Salonları

Moonlight Düğün Salonları

10-30 TL

Min. Yemekli Fiyat

750-1.000

Yemekli Kapasite

1

Pamukkale

Saraçoğlu Kasrı

Saraçoğlu feast; Denizlinin Pamukkale ilçesinde yer alan nezih bir davet alanı olan Saraçoğlu Kasrı'nın bünyesinde yer alan tamamıyla açık alana sahip ikinci kır salonumuzdur. Saraçoğlu Feast ...

50-80 TL

Min. Yemekli Fiyat

1.000-2.000

Yemekli Kapasite

20 3

Merkezefendi

Safiye Sultan Düğün Salonları

Bir düğün salonundan beklentiniz nedir? mutlu bir gün mü? unutulmaz bir gecemi? düğün planınızla ilgili her şeyle ilgilenilmesi mi? ihtiyaç duyduğunuz her soruna cevap bulabilmeniz mi? yoksa en özel..

10-30 TL

Min. Yemekli Fiyat

1.000-2.000

Yemekli Kapasite

63 2 6

Merkezefendi

Bera Palace

Denizli'nin en saygın organizasyon mekanlarından Bera Palace'ın, tarihimizin dokusunu taşıyan görkemli salonunda düğün, nişan, sünnet, mezuniyet, kokteyl, öğle, akşam ve gala yemekleri, toplantı,...

10-30 TL

Min. Yemekli Fiyat

750-1.000

Yemekli Kapasite

9 1

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Kulüp ve Davet Alanları

Kokteyl Şeklinde Nikah Töreni

Sade seremonilerden hoşlanan minimalist çiftlerdenseniz, nikah töreniniz sonrası konuklarınıza kokteyl vermek size göre olabilir. Ekonomik bir davet şekli olan kokteylde, atıştırmalıklar garsonlar tarafından tepsilerde dolaştırılarak kokteyl masalarına servis edilir ya da masalarda sabit kokteyl menüleri bulunur. Kokteylde genellikle peynir, cips, söğüş sebzeler, kanapeler, kuruyemişler ikram edilir. İçki servisi de garsonlar tarafından masalara dolaştırılarak yapılır ve dilerseniz konuklarınıza limitli, dilerseniz de limitsiz alkollü içki servisi sunabilirsiniz.

Konukların ayakta olduğu kokteyller en fazla iki saat sürer. Bu nedenle kokteyl tarzında bir davet vermek, saat sınırlaması olan mekanlar için düşünülebilir. Denizli size nikah töreniniz sonrası, sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebileceğiniz çok şık kokteyl mekanları sunar.

Eğer sevdiklerinizle biraz daha fazla zaman geçirmek istiyorsanız kokteyl prolange seçeneğini de değerlendirebilirsiniz. Nişan ya da düğün davetinizi, kokteyl prolange şeklinde vermeyi düşünüyorsanız, konuklarınıza sunacağınız ikramlarınızın biraz daha kapsamlı hale geleceğini bilmelisiniz. Mesela kokteyl masalarına mini köfteler, küçük pizzalar, soslu tavuk parçaları, meyveler, mini pastalar gibi hem doyurucu hem yemesi kolay aperatifler servis ettirebilirsiniz. Bu davet şekli, özellikle öğleden sonra akşama kadar olan yaklaşık üç saat süren kutlamalarınız için uygun olabilir.

Kokteyl ve kokteyl prolange seçenekleri, davetli sayınıza, ikramlarınızın içeriğine, seçtiğiniz kulüp ve davet alanına göre değişmekle birlikte, diğer yemekli düğün seçeneklerine göre daha bütçe dostu alternatifler olabilir. Düğününüzü planlamadan ve düğün mekanınıza karar vermeden önce, harcama kalemlerini tek tek sıralayabileceğiniz, her kalem için ayrı tahmini harcama tutarı girip, toplam düğün masrafını görebileceğiniz bütçe planlama aracından da yararlanmanızı öneririz.

Bulunduğunuz sayfada ise Denizli davet mekanlarını ayrıntılı şekilde inceleyip, ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.