Gelinlik Fabrikası & Isabella

  • Min. Fiyat
    5.000 TL'den az

Gelinlik Fabrikası & Isabella Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000 TL'den az

Gelinlik Fabrikası & Isabella Özellikler

Özellikler
Özel dikim Hazır model Abiye ve nişanlık
Teslim Süresi
3 hafta

Gelinlik Fabrikası & Isabella Sıkça Sorulan Sorular

Gelinlik Fabrikası & Isabella gelinlik fiyatları ne kadar?

Gelinlik Fabrikası & Isabella gelinlik fiyatları 5.000 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Gelinlik Fabrikası & Isabella gelinlik teslim süresi ne kadar?

Gelinlik Fabrikası & Isabella gelinlik teslim süresi 3 hafta'dır.

Gelinlik Fabrikası & Isabella kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Gelinlik Fabrikası & Isabella 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.

Gelinlik Fabrikası & Isabella aksesuar sağlıyor mu?

Gelinlik Fabrikası & Isabella, ayakkabı, gelin buketi, i̇ç çamaşır, gecelik / sabahlık, bolero, gelin kesesi, eldiven, duvak, kuşak aksesuarlarını sağlamaktadır.

Gelinlik Fabrikası & Isabella pazar günü hizmet veriyor mu?

Hayır, Gelinlik Fabrikası & Isabella pazar günü hizmet vermiyor.

Gelinlik Fabrikası & Isabella düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Gelinlik Fabrikası & Isabella düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Gelinlik Fabrikası & Isabella Hakkında

Gelinlik, bir kadının çocukluğundan beri hayallerini süsleyen, kutsal bir elbisedir. Her gelin, düğün gününde özel hissetmek ve kusursuz bir gelinlik giymek ister. Biz de Gelinlik Fabrikası & Isabella ekibi olarak uzun yıllardır siz değerli gelinlerimizin bu isteğini eksiksiz olarak karşılamak için çalışıyoruz.

Gelinlik Fabrikası gelini olmak bir ayrıcalıktır. İlgiyi her çizgide, duyguyu her dokunuşta hissedersiniz. El emeğimiz göz nurumuzla hayalleriniz şekillendiriyoruz. Gelinlerimizi mutlu etmek için aşkla çalışıyor, deneyimlerimizi günümüz trendleriyle sentezleyerek, hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Dilerseniz size, gelinlik seçme süreci hakkında biraz bilgi verelim.

Gelinliğinizi seçmeden önce, sizinle sohbet ederek başlıyoruz. Her biri alanında uzman ve oldukça deneyimli ekibimizle birlikte, bu süreci kolaylaştırmak için elimizden geleni yapıyoruz. Düşlerini kurduğunuz gelinliği, bize anlatıyorsunuz. Biz de, Denizli'nin en büyük gelinlik satış mağazası olarak, geleneksel el işçiliği ile vücut tiplerine göre özel dikim yapıyoruz ve sınırsız seçenekte eşsiz modellerle sizi, düşlerinize bir adım daha yaklaştırıyoruz.

Mağazamızdaki modellerden seçebileceğiniz gibi, kendi gelinliğinizi kendi zevkinize göre tasarlayabilirsiniz. Bu en değerli ve özel gününüzü yıllar sonra güzel anılarla hatırlamanızda payımız olması bizi daha da mutlu ediyor. Özel dikim bir gelinlik tercih ederseniz de, usta dikiş ekibimiz tarafından özenle hazırlanan gelinliğinizi size, en geç üç prova sonunda kusursuz olarak teslim ediyoruz. Eklemek veya çıkarmak istediğiniz bir aksesuar olursa, hemen değişiklik yapabiliyoruz.

Mağazamızda gelinlik haricinde; damatlık, bindallı, abiye ve aksesuar seçenekleri de bulunuyor. Düğününüze dair her şeyi bulabileceğiniz mağazamızı görmeye bekleriz!

Siz değerli çiftlerimize sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Kararınızı verdiyseniz ve bizimle çalışmak isterseniz, Gelinlik Fabrikası Denizli iletişim bilgileri ve detayları öğrenmek için, sayfanın hemen yanında bulunan iletişim formunu doldurun ve bize ulaşın!

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    İzmir Asfaltı Üzeri 3. Km. Menderes Sok. No:126/1

  • Haritadaki Konumu

    Gelinlik Fabrikası & Isabella Yol Haritası

Gelinlik Fabrikası & Isabella Yorumları (2)

Dil & Ahmet

Düğün Tarihi: 20.07.2016

Çok guzel

Reyyan

Düğün Tarihi: 06.09.2015

Düğün.com üzerinden anlaştı

Çok olumlu ve çok güleryüzlü karşılandım mekan sahipleri tarafından, özel dikim yapıldı ve yaklaşık 3 4 provada teslim aldım. konum olarak da ulaşması çok kolay hemen İzmir asfaltının uzerinde konumlanıyor, evimede cok yakındı firma dolayısıyla ulaşım ile ilgili bir olumsuzluk da yaşamöadık.... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.