Aşk-ı Melek Gelinlik

E-posta Gönder

  • Acıpayam, Denizli.

Aşk-ı Melek Gelinlik Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Aşk-ı Melek Gelinlik Özellikler

Özellikler
Özel dikim Hazır model Abiye ve nişanlık Hafta sonu hizmet
Teslim Süresi
4 hafta

Aşk-ı Melek Gelinlik Sık Sorulan Sorular

Aşk-ı Melek Gelinlik gelinlik fiyatları ne kadar?

Aşk-ı Melek Gelinlik gelinlik fiyatları 5.000-7.500 TL aralığından başlamaktadır.


Aşk-ı Melek Gelinlik gelinlik teslim süresi ne kadar?

Aşk-ı Melek Gelinlik gelinlik teslim süresi 4 hafta'dır.


Aşk-ı Melek Gelinlik kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Aşk-ı Melek Gelinlik 3-5 provada gelinlikleri hazırlıyor.


Aşk-ı Melek Gelinlik aksesuar sağlıyor mu?

Aşk-ı Melek Gelinlik, duvak aksesuarlarını sağlamaktadır.


Aşk-ı Melek Gelinlik pazar günü hizmet veriyor mu?

Evet, Aşk-ı Melek Gelinlik pazar günü hizmet veriyor.


Aşk-ı Melek Gelinlik düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Aşk-ı Melek Gelinlik düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Tüm Sorular

Aşk-ı Melek Gelinlik Hakkında

Hayallerinizi Denizli Acıpayam gelinlik firmaları arasında yer aldığımız Aşk-ı Melek’in birbirinden özel gelinlik tasarımlarıyla ölümsüzleştirmek ister misiniz? Kişiye özel gelinlik ve türban tasarımı yaptığımız modaevimiz içerisinde kına gecesi ve nişan gibi özel günleriniz için de şık abiye tasarımlarımız bulunuyor. Üstelik damatlık hizmeti sunarak eşinizle aynı anda düğün hazırlıklarınızı tamamlamanıza yardımcı oluyoruz.

Moda sektöründe uzun zamandır başarıyla varlığımızı sürdürdüğümüz Aşk-ı Melek markasıyla çok sayıda gelini düğünleri için hazırlıyoruz. Düğününüzde giyeceğiniz gelinlik, abiye, damatlık, aksesuar ve türban tasarımı gibi hizmetleri size tek çatı altında sunuyoruz. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak beklentilerinizi karşılamaya özen gösteriyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte sizi güler yüzlü bir şekilde ağırlıyoruz. Samimi bir ortam oluşturduğumuz modaevimizde beklentilerinizi karşılamaya daima özen gösteriyoruz.

Doğru gelinliği bulmak için modaevimizi ziyarete geldiğinizde sizinle uzun uzun konuşuyoruz. Beğendiğiniz gelinlik modellerinizden, zevklerinizden, düğününüzde nasıl görünmek istediğinizden ve düğün mekanınızdan bahsetmenizi istiyoruz. Tasarımlarımızı sizinle paylaşarak kullandığımız kumaş kalitemizi, yeteneklerimizi ve sizin için neler yapabileceğimizi görmenizi istiyoruz. Kişiye özel çalışmalarda önce vücut ölçünüzü alıyor ardından kağıda çizimini yaptığımız gelinliğinizin dikimine başlıyoruz. Gelinliğinizin ortaya çıkışına provalar esnasında adım adım şahit olduğunuz bir hazırlık süreci yaşıyorsunuz. Bu heyecanlı zaman aralığında tasarlanan gelinlik modelinize uygun duvak tasarımı yaparak bir yandan da onun dikimini hızlıca tamamlıyoruz.

Her zaman kaliteli kumaşlar kullanarak el işçiliğinin ön plana çıktığı bir hizmet sunuyoruz. Hazırlıklarınız bittiğinde size teslim ederek bir ömür mutlu olmanızı diliyoruz. Siz de Denizli gelinlik modaevleri içerisinde tarzınızı en iyi yansıtacak ekibi bulmak istiyorsanız sunduğumuz ayrıcalıkları öğrenmek ve fiyatlarımızı değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurarak “Ücretsiz randevu al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Aşağı Mah. Çarşı Cami Cad. 9 Acıpayam, Denizli

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.