Pamukkale Beyaz Cafe - BELTAŞ

50 - 150 Kişi
500 - 750 TL

Denizli Polis Evi

100 - 350 Kişi
250 TL'den az

Merkezefendi Kırçiçeği Sosyal Tesisi

200 - 2500 Kişi
250 TL'den az

Merkezefendi Bereketler Düğün Salonu

100 - 450 Kişi
250 TL'den az

Pamukkale Denizli 80.Yıl Öğretmenevi

100 - 350 Kişi
250 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Sosyal Tesislerde ve Öğretmenevlerinde Düğün Yapmanın Avantajları

Öğretmenevi ve sosyal tesisler düğün yapmak isteyen çiftlere pek çok avantaj sunuyor. Bunlardan en önemlisi bu tesislerin bütçe dostu düğün imkanı sunmasıdır. Bunun yanı sıra şehir merkezlerinde konumlanması, kaliteli hizmet sunması, otopark hizmeti bulunması ve konaklama imkanı sağlaması sosyal tesislerde düğün yapmayı oldukça cazip duruma getiren diğer avantajlardır. Özellikle öğretmenevi düğün için çiftlerin en çok başvurduğu mekanlar arasında yer alır. Bunun nedeni uygun fiyatlı olan sosyal tesis düğünlerinin bir de aile içinde öğretmen bulunması dahilinde ekstra indirim sağlayacak olmalarıdır. Öğretmenevleri pek çok hizmeti bir arada alabileceğiniz bir tesislerdir. Kuaför, fotoğraf çekimi ve hazırlanmak odası hizmeti almanız mümkündür. Ayrıca şehir dışından gelen konuklarınız için de oldukça avantajlı olduğunu söyleyebiliriz. Tesiste konaklayarak düğün alanında hazırlanma imkanı elde edebilirler.

Denizli Sosyal Tesisleri

Şehir içinde bulunan Denizli sosyal tesisleri bahçe içerisinde yer alır ve size yaz, kış düğün yapma imkanı sağlar. Yaz için kır düğünü, kış içinse restoran ya da balo salonu düğünü organize edebilirsiniz. Öğretmenevi ve polisevi Denizli’de en çok tercih edilen sosyal tesisler arasında yer alır. Havuz başı düğün organizasyonlarına da imkan sağlayan tesisler, elegan ve uygun fiyatlı düğün için oldukça idealdir.

Denizli’de sosyal tesisleri araştırırken düğün tarihinizden en az 6 ay öncesinden rezervasyon yaptıracağınız şekilde planlama yapmayı ihmal etmeyin. Aksi takdirde düğün tarihinizde müsait olan bir tesis bulamayabilirsiniz. Firmalardan ücretsiz fiyat teklifleri alabileceğinizi de unutmayın!

Tüm İlçeler Sosyal Tesisler

Tüm Şehirler Sosyal Tesisler

  • Denizli Sosyal Tesisler Fiyatları

    İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
    Pamukkale 150 400 TL 60.000 TL
    Merkezefendi 800 150 TL 120.000 TL