Elit Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

3 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Merkezefendi, Denizli

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 3 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Bolero, Duvak, Eldiven, Gelin buketi, Gelin kesesi, Şapka
  • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz? Modern , Klasik

Hakkında

On beş yılı aşkın süredir, İstanbul’da hizmet veren markamız; yaklaşık on yıldır Denizli’de faaliyet gösteriyor. Sadeliğin asaleti ile harmanlanan Elit Gelinlik Denizli, siz değerli gelinlerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürüyor! Modellerimizi, gelin adaylarımızın ruhlarındaki inceliği yansıtmayı hedefleyerek ve kişiye özel çizgilerle hazırlıyoruz.

En iyi halinizle görünmeniz ve sevdiklerinizin gözlerini kamaştırmanız için, muhteşem kalitede gelinlikler dikiyoruz. Hazır model gelinliklerimizden de, dilediğinizi seçebilirsiniz. Bin bir çeşit model arasından, hayalinizdeki gelinliğe en uygun olanını bulabilirsiniz. Düşlerinizdeki gelinliği, en güzel şekilde size teslim ediyoruz. Şimdi dilerseniz, hizmetlerimiz hakkında size detaylı bilgi verelim.

İlk olarak, sizinle sohbet ederek işe başlıyoruz. Bu sohbetimiz sırasında, nasıl bir gelinliğin içinde olmak istediğinizi öğreniyoruz. Sonrasında ise, hazır modellerimiz arasında varsa, bu gelinliğin vücudunuza en uygun halini bulup, denemeniz için size getiriyoruz. A kesimden Helen modele, bohem tarzdan klasik gelinliklere kadar geniş ürün yelpazemiz içinde, seçim yapmanız oldukça kolay olacak. Ölçülerinize göre tadilat yapıldıktan sonra, gelinliğinize kavuşabiliyorsunuz.

Özel dikim bir gelinlik tercih ederseniz, tarzınızı yansıtacak gelinliği sizin için tasarlıyoruz. Zihninizde bir model beliriyorsa, bu model üzerinden çalışmalarımızı yürütüyoruz. Yoksa da, sizin isteklerinize göre tasarımımızı gerçekleştiriyoruz. Her biri alnında uzman dikiş ekibimiz tarafından kusursuz şekilde hazırlanan gelinliğinizi size, en geç üç prova sonra teslim ettiğimizi belirtmek isteriz.

Gelinliğinize eklemek veya çıkarmak istediğiniz herhangi bir aksesuar varsa, söylemeniz yeterli oluyor. Sizin için hemen uygulayabiliriz.

Düğününüzde kuğu gibi süzülmek için, Denizli gelinlik firmaları arasında, harika bir seçim yaptığınızdan emin olabilirsiniz. En güzel gününüzde, üzerinizde markamızı taşımanızı çok isteriz. Bizimle iletişime geçmek için, sayfanın hemen yan tarafında yer alan formu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

Sema Kocacoban

  • Adres: Bayramyeri Köseoğlu Çarşısı Kat:2 No:94 Merkezefendi/Denizli

Elit Gelinlik Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!