Denizli Müzik Firmaları

Denizli müzik firmalarını bu sayfada bir arada bulabilir, detaylarını inceleyerek fiyat teklifi alabilirsin!

15 firma

Dj Bros Orkestra

Pamukkale

Dj Bros Orkestra

1999 Yılından itibaren faaliyet gösterdiğimiz müzik sektöründe kurumsallaşarak 2016’dan beri Dj Bros Orkestra adıyla hizmet vermeye başladık. Alanında kendisini geliştirmiş, profesyonel ve deneyim...

1.000-2.000 TL

Min. Fiyat

Ekipman

Özellikler

%30 25 8 4
İncele
Efes Bandosu

Merkezefendi

Efes Bandosu

Hayal gücünüz kadar eğlence için…Her düğünün birbirine benzediği, durağan ve standart günümüz eğlence anlayışından öte, sadece size özel bir gece için; tüm müzikal birikimlerimiz ve...

10.000 TL'den fazla

Min. Fiyat

Ekipman

Özellikler

140 16 3
İncele
Beyoğlu Müzik

Pamukkale

Beyoğlu Müzik

Denizli merkez de 2005 yılından bu yana DENİZLİ ve çevresinde müzik aletleri,ses ışık led ekran kiralama hizmetleri,canlı müzik orkestra seçeneklerimiz ile itinayla hizmet vermekteyiz.

500-1.000 TL

Min. Fiyat

Ekipman

Özellikler

5 5 1
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Orkestra ve DJler

Peki, düğün müziklerinizi icra edecek orkestra veya dj kim olacak! Düğün mekanınıza uygun olarak bir orkestra mı yoksa dj ile mi çalışacaksınız önce buna karar vermelisiniz. İkinci adımda ise sizler için bir araya getirdiğimiz Denizli’nin düğün müzik grupları ve dj’lerini inceleyerek kolayca müzik firmanızı seçebilirsiniz.