Kaleiçi Yıldızlar Gelinlik

3

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

2 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Merkezefendi, Denizli

İlçe, İl


Özellik

 • Özel Dikim
 • Kiralama
 • Hazır Model
 • Abiye ve Nişanlık
 • Haftasonu Hizmet

Genel Özellikler

 • Minimum Fiyat 1000 TL'den az
 • Teslim Süresi 2 hafta

Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
 • Sağladığınız aksesuar var mı? Ayakkabı, Bolero, Duvak, Eldiven, Gecelik / sabahlık, Gelin buketi, Gelin kesesi, İç çamaşır, Kuşak, Şapka, Şemsiye, Yelpaze
 • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz? Klasik ve modern

Hakkında

Hayalini kurduğunuz gelinliğe kavuşmanızın Kaleiçi Yıldızlar Gelinlik ile mümkün olacağını söylesek abartmış olmayız. İsteklerine ulaşan sıradaki şanslı gelin adayı siz olabilirsiniz.

Uzun yıllardır giyim sektöründe varlığını sürdüren bir ekibiz. İşinde profesyonel ve disiplinli kadromuzla birçok gelinin hayalini gerçeğe dönüştürmek için çalışıyoruz.

Düğün, birbirini seven iki kişinin hayatlarını aynı çatı altında birleştirmelerini sevdikleriyle beraber gülüp eğlenerek kutladığı bir organizasyon. Bunu bir parti gibi de düşünebiliriz. Haliyle de bu partinin yıldızları siz ve müstakbel eşiniz oluyor. Düğününüzün dekoru, salonu, pastası ya da takıları kadar merak edilen bir diğer detay da şüphesiz sizin gelinliğinizin modeli oluyor. Üstelik sizin de bir süredir gelinliğinizin modeli hakkında düşündüğünüzü göz önünde bulundurursak elbette sizin için de oldukça önemli ve heyecanlı bir seçim süreci olduğunu biliyoruz.

Öncelikle sizi mağazamızda güler yüzlü ekibimizle birlikte karşılıyoruz. Birlikte sohbet ederken sahip olmak istediğiniz ve içinde kendinizi mutlu hissedeceğiniz gelinlik modeliniz hakkında konuşuyoruz. Eğer özel bir tasarım isterseniz detayları sizden öğrenerek dikimini sağlayabiliyoruz. Gelinlik modeli seçiminden sonra diğer önemli kısım ise ölçü almak olduğundan vücut hatlarınıza uyan bir kalıp için sizden ölçü alıyoruz. Gelinliğin üzerinizde bol ya da aşırı dar olmasını önleyerek hoş bir görünüm sağlıyoruz.

Sadece gelinlik değil, kına için ya da nişan için de çeşitli abiyeler tasarlayarak tüm özel günlerinizde sizin yanınızda olmayı istiyoruz. Her zaman en iyisini hak ettiğinizi düşünerek işimizi özverili ve titiz bir şekilde yapmaya çalışıyoruz.

Siz de Kaleiçi Yıldızlar giyim mağazası hakkında daha detaylı bilgi almak ve fiyat tekliflerini değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan “Ücretsiz randevu al” başlığına sahip iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Can Yıldız

 • Adres: Kaleiçi 471 Sok. No:15 Denizli

Kaleiçi Yıldızlar Gelinlik Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!