Gelinlik

Alanya Gelinlik Firmaları

Alanya Sude Moda

10.000-20.000 TL

Alanya Çiğdem Erdoğan Modaevi

20.000-30.000 TL

Alanya Moda Cappana

10.000-20.000 TL

Alanya Derin Gelinlik

10.000-20.000 TL

Alanya Senovia Couture

10.000-20.000 TL

Alanya Sevinç Gözütok Moda Evi

10.000-20.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Alanya'daki Gelinlik Firmaları

Göz kamaştıran bir gelinlik ile tüm sevdiklerinizin hayran bakışlarını üzerinizde toplamak ister misiniz? Eğer cevabınız “Kesinlikle isterim” ise tercihinizi Alanya’daki gelinlik firmalarından yana yapabilirsiniz. Alanya gelinlikçilerinde, farklı tarzlara ve zevklere hitap edecek çok sayıda gelinlik modeli bulunuyor. İlçedeki modaevleri yalnızca gelinlik değil, abiye ve nişanlık da üretebiliyor.

Birbirinden güzel kumaşlar, kaliteli tüller, ışıltılı taşlar, işlemeler, güpürler... Alanya gelinlik firmalarında hepsi mevcut! İlçedeki gelinlikçiler, tamamen sizin isteklerinizi ön planda tutuyor. Beğenmiş olduğunuz gelinlik modeli, vücut ölçünüze göre tasarlanıyor. Duvak ile aksesuarlarınız, düğününüzde yaptıracağınız saç ve makyaj stili doğrultusunda hazırlanıyor. Hünerli ellerin dokunuşları ise gelinliğin her detayında hissediliyor.

Alanya’daki gelinlikçiler, gelinlik seçiminden provaya kadar olan tüm süreçte profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyor. Özel dikim modellerde, gelin adaylarıyla tasarımcılar bir araya geliyor. Prova kısmı ve sonrası ise gelinlik firmalarının anlaşmalı olduğu terzilere bırakılıyor. Alanya gelinlikçilerinin bir kısmı; duvak, eldiven, gelin kesesi ve çiçek buketi gibi aksesuarları da temin edebiliyor.

Alanya gelinlikçilerinin tamamında, hazır modeller bulunuyor. Gelinlerin hazır modelleri kiralayabilme imkanı oluyor. Özel dikim düğün elbisesini satın almak isteyen gelinler, tasarımın maliyeti doğrultusunda ücret ödüyor. Alanya modaevlerinin büyük bir kısmı, provası yapılan gelinlikleri 4 hafta içerisinde teslim edebiliyor. Hafta sonunda hizmet veren gelinlik firmaları, Şekerhane Mahallesi’nde yer alıyor.

Alanya Gelinlik Mağazalarının Hizmetleri

Alanya Gelinlik Fiyatları

Gelinlik fiyatları Alanya’da birçok unsura göre farklılık gösterebiliyor. Gelinlik fiyatlarını etkileyen faktörler arasında; kumaş seçimi, ekstra süslemeler ve aksesuar temini yer alıyor. İthal kumaş seçenekleri ile gelinlikte kullanılan kaliteli taş ve mücevherler maliyeti artırabiliyor. Özel dikim gelinliklerde kullanılan kumaş miktarı, fiyatlar üzerinde etkili oluyor. Tasarımda uygulanan işçilik de ödeyeceğiniz tutarlara yansıyor.

Alanya’daki gelinlik firmalarının büyük bir kısmı, uygun fiyatlı olmasıyla ön plana çıkıyor. Uygun fiyatlı gelinlik mağazalarının tamamında, birbirinden güzel hazır modeller bulunuyor. Özel dikim opsiyonu sunan bütçe dostu gelinlik firmaları, Saray ve Şekerhane’de yer alıyor. Gelinlik kiralayabileceğiniz cep dostu mağazalar ise Şevket Tokuş Caddesi’nde konumlandırılıyor. Alanya kiralık gelinlik fiyatları, genel anlamda makul oluyor.

Ortalama fiyatlarıyla dikkat çeken Alanya gelinlik firmaları, Şekerhane Mahallesi Tokuşlar Sokak’ta yer alıyor. Buradaki ortalama fiyatlı gelinlik mağazaları, yalnızca özel dikim modeller üretiyor. Farklı tasarımlarıyla Antalyalı gelin adaylarının beğenisini kazanan ortalama fiyatlı firmaların, özel dikim ürünlerini müşterilerine teslim etmesi ise en az 6 hafta sürüyor. Ayrıca makul fiyatlı mağazalar, aksesuar hizmeti de sağlayabiliyor.

Alanya gelinlik kiralama fiyatları uygun skalada seyrediyor. Düğün kıyafeti için çok yüksek bütçeler belirlemeyen gelin adayları, hazır modellere yönelmeyi tercih ediyor. Hazır gelinlik modellerinin üzerinde ufak tefek tadilatlar yapılabiliyor. Fakat hazır gelinliklere, işleme yapma ve kumaş ekleme gibi ekstra yöntemler uygulanamıyor. Hazır modellerle, özel dikim gelinliklerin fiyatları arasında çok büyük bir fark olmuyor.

Açık Hava Düğün Mekanları İçin Gelinlik Seçimi

Antalya’da düğün organizasyonunuzu gerçekleştirebileceğiniz birbirinden güzel açık hava mekanları bulunuyor. Alanya açık hava mekanları; orman içinde, bahçede, havuz başında, dere ve deniz kenarında konumlandırılıyor. Antalyalı çiftler, sahilde ya da teknede dünyaevine girebiliyor. Bu kadar çok seçeneğin bulunduğu bir ilçede, düğün mekanına uygun olan gelinlik modelini bulmak da büyük önem arz ediyor.

Düğününü açık havada yapmayı planlayan gelin adayları, rahat modelleri tercih ediyor. Bol miktarda kumaşın kullanıldığı ve kalın güpür detaylarının bulunduğu kabarık modeller, açık hava mekanlarına uymuyor. İnce tül, şifon ve saten gibi kumaşlarla hazırlanan gelinlik modelleri, bir hayli şık gözüküyor. Yanlış gelinlik modelini seçmeniz, hareket kısıtlılığına sebebiyet verebiliyor.

Antalyalı çiftler, açık hava mekanlarını bahar ya da yaz düğünleri için tercih ediyor. Yaz düğünleri için hazırlanan gelinlik modellerinde, şifon ve tül gibi ince kumaşlar kullanılıyor. Hava alan kumaşlar, yaz ve bahar aylarında gerçekleştirilmesi planlanan düğün organizasyonları için ideal oluyor. İpek kumaşlarla hazırlanan gelinlik modelleri de açık hava düğün mekanlarına uyum sağlayabiliyor.

Açık hava düğün mekanlarında, gelinler salaş tasarıma sahip olan modelleri üzerinde taşımayı çok seviyor. Terletme yapmayan efil efil kumaşlarla hazırlanan modeller, gelinlerin kurtarıcısı oluyor. Abartıdan uzak sade gelinlik modelleri, açık havada yapılan düğünler için şahane gözüküyor. Romantik, vintage, bohem ve helen tarzda gelinlik modelleri de bahar düğünleri için sıkça tercih ediliyor.

Tüm İlçeler Gelinlik Firmaları

Tüm Şehirler Gelinlik Firmaları