Derin Gelinlik

E-posta Gönder

  • Alanya, Antalya.

Derin Gelinlik Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Derin Gelinlik Özellikler

Özellikler
Özel dikim Hazır model
Teslim Süresi
4 hafta

Derin Gelinlik Sık Sorulan Sorular

Derin Gelinlik gelinlik fiyatları ne kadar?

Derin Gelinlik gelinlik fiyatları 5.000-7.500 TL aralığından başlamaktadır.


Derin Gelinlik gelinlik teslim süresi ne kadar?

Derin Gelinlik gelinlik teslim süresi 4 hafta'dır.


Derin Gelinlik kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Derin Gelinlik 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.


Derin Gelinlik aksesuar sağlıyor mu?

Derin Gelinlik, duvak aksesuarlarını sağlamaktadır.


Derin Gelinlik pazar günü hizmet veriyor mu?

Hayır, Derin Gelinlik pazar günü hizmet vermiyor.


Derin Gelinlik düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Derin Gelinlik düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Tüm Sorular

Derin Gelinlik Hakkında

Senelerdir her saniyesinin hayalini kurduğunuz o ânlar geldi muhteşem bir organizasyon ile gerçeğe dönüşüyor. Bir ömür boyu sürecek bu masalın ilk adımlarını atarken göz kamaştırmak ve sevdiklerinizin hayran bakışlarını üzerinizde toplamak isterseniz Derin Gelinlik doğru bir tercih olacaktır!

Derin Gelinlik Alanya’da gelin adaylarının istek, ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için uzun süredir faaliyet gösteriyor. Memnuniyet odaklı çalışan ve tüm misafirlerini mutlu bir şekilde uğurlayan Derin Gelinlik ile hayallerinizi gerçekleştirmek artık çok kolay!

Modaevimizde bulunan gelinliklerin farklı tarz ve zevke hitap edecek kadar çok seçenekte bulunduğunu söylemek istiyoruz. Geleneksel, sade, modern ya da gösterişli olarak farklılaşan, aynı zamanda son yıllarda sıkça tercih edilen gelinliklerin de bulunduğu modaevimizi tercih eden tüm çiftlerin yüzünü güldüreceğimizden eminiz.

Derin Gelinlik olarak Alanya modaevlerinden farklılaşan özelliklerimizden biri olan profesyonel ekibimiz, bizi tercih ettiğiniz süre boyunca maksimum ilgiyle yanınızda oluyorlar. Gelinlik seçiminden provaya kadar yaşanan tüm süreçte desteklerini sağlıyorlar. Güler yüzlü hizmetleri sayesinde gelin adaylarımızın stres ve heyecanlarını biraz olsun atmalarını sağlıyorlar.

Provasını tamamladığınız gelinliği maksimum 1 ay içinde teslim ediyor, düğününüze hazır olmasını sağlıyoruz.

Gelinliğinizin dışında kusursuz görünmenize yardımcı olacak aksesuarları da bünyemizde bulabiliyorsunuz. Gelin buketi ve duvak gibi tamamlayıcı aksesuarları da gelinliğinizle uygun olacak şekilde temin ediyoruz. Böylelikle tepeden tırnağa Derin Gelinlik gelini olduğunuzu fark ettiriyorsunuz.

Eğer gelinliğiniz için profesyonel bir modaeviyle çalışmak istiyorsanız Derin Gelinlik imkânlarından yararlanmanızı öneriyoruz. Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve bizi tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz randevu al” butonuna tıklayabilirsiniz. Derin Gelinlik imzası olan gelinliklerimiz ile en mutlu ânlarınızda sıra dışı görünmenizi sağlıyor, hayatınızda güzel bir iz bırakmak için sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Saray Mahallesi Atatürk Caddesi Küllüoğlu Apt. No:94 Kat:1, 07400 Alanya/Antalya

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.