Moda Cappana

E-posta Gönder

 • Alanya, Antalya.

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Moda Cappana Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Moda Cappana Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Moda Cappana Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model

Moda Cappana Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak

Moda Cappana Hakkında

Sevdiğinizle hayatınızı birleştirme kararı verdiniz ve bunu güzel bir düğün ile kutlamak istiyorsunuz. Bu düğünde tüm gözlerin sizin üzerinizde olacağını biliyoruz. Bu yüzden gelinliğinizi seçerken son derece kaliteli, bu işi uzun süredir yapan, profesyonel bir modaevi ile çalışmanız gerektiğini düşünüyoruz. Moda Cappana Alanya’da bu ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılamak için yanınızda!

Önce gelin adaylarımızın nasıl bir gelinliğe sahip olmak istediklerini öğreniyoruz. Akıllarında herhangi bir model varsa bunu bizimle paylaşıyorlar. Bu modele uygun olarak neler yapabildiğimizi karşılıklı konuşuyoruz. Herhangi bir model tercihleri yoksa geleneksel, modern, gösterişli ya da sade gelinlik modellerimizi beğenilerine sunuyoruz. Aynı zamanda modayı yakından takip ediyor, son yıllarda en çok tercih edilen modelleri de tercih etme imkânı sağlıyoruz.

Gelinlik seçeneklerini belirlerken birçok detayı göz önünde bulunduruyoruz. Mesela saçınız, makyajınız, duvağınız, hatta ve hatta düğün konseptiniz bile gelinliğinizin modelinde rol oynuyor. Güzelliğin bütünün hakimiyetinde, mükemmelin ise ayrıntılarda saklandığını düşünüyor, her konuda titizlikle çalışıyoruz.

Vücut ölçülerini alıyor ve seçtiğiniz gelinliğin üzerinizde kusursuz görünmesi için provalar düzenliyoruz. Bu provaların gününü ve saatini tamamen size göre planlıyoruz. Maksimum 3 provada tüm işlemlerimizi tamamlamış oluyoruz.

Sıcakkanlı çalışanlarımız gelinlik modelinizin seçiminden provalara kadar geçen süre boyunca size eşlik ediyor. Tüm isteklerinizi eksiksiz olarak yerine getirmeleri için sürekli yanınızda oluyor ve içiniz rahat bir şekilde modaevimizden ayrılmanızı sağlıyorlar.

Moda Cappana abiye gelinlik ve dikimevi olarak hizmet veriyoruz. Bu da sadece düğünlerinizde değil, pek çok özel gecenizde bizi tercih edebilmenizi sağlıyor. Özel dikimler ile hayal ettiğiniz gibi bir görünüme sahip olabiliyor, göz kamaştırabiliyorsunuz.

Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz yapmanız gerek tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurarak ya da iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Düğün gününüz kusursuzluğu hak ediyor, siz de hak ediyorsunuz. Biz de kusursuz bir gelin olmanızı sağlamak için hazırız!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Şekerhane Mahallesi, Hacı Karanfil Sokak, Alanya/Antalya

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.