Senovia Couture

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Alanya, Antalya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak

Önerilen Firmalar

Nişantaşı Haute Couture
90 2 11

Muratpaşa

Nişantaşı Haute Couture

4 hafta
Özel Dikim
Nova Gelinlik
15

Muratpaşa

Nova Gelinlik

4 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Hayatınızdaki bazı anların tekrarı yoktur. Evlilik yıl dönümünüzü defalarca kutlayabilirsiniz, doğum gününüzü de. Ama düğününüzün tekrarı yoktur. İşte gelin adaylarının düğünlerinde kusursuz görünmesi ve tüm gözlerin üzerlerinde olmasını sağlayan Senovia Couture, bu bilinç ile çalışıyor.

Faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden beri gelin adaylarımızın en anlamlı ve en güzel gününde fark yaratmayı ilke edindik. Hizmetlerimizi hep bu doğrultuda gerçekleştirdik, memnuniyetlerini ön planda tuttuk. Senovia Couture kapısından mutlu ve içiniz rahat bir şekilde çıkmanız bizim en çok dikkat ettiğimiz konuların başında geliyor.

Modaevimizde farklı tarz gelinlikleri bulabiliyorsunuz. Modern, geleneksel, sade ya da gösterişli gelinlikler sayesinde her zevke hitap edebiliyoruz. Hazır modellerimizden dilediğinizi seçebiliyorsunuz. Tecrübemizden ve bilgi birikimlerimizden yararlanmak isterseniz seçim sürecinde sizlere önerilerde bulunabiliyor, yardımcı olabiliyoruz. Aynı zamanda son yıllarda sıkça tercih edilen modelleri de modaevimizde bulabilirsiniz.

Gelinlik modelinizi seçerken sizi taşıyabilecek olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Bunun için de küçük gibi görünen ama aslında oldukça önemli olan detayları ön planda tutuyoruz. Mesela önerilerde bulunurken saçınıza, makyajınıza, duvağınıza, vücut yapınıza, düğün salonunuza ve konseptinize dahi önem veriyoruz.

Seçtiğiniz gelinliğin sizi göz kamaştırıcı göstermesi için maksimum 3 provaya ihtiyaç duyuyoruz. Rahatsız olduğunuz ya da istemediğiniz bir ayrıntı olursa bu provalarda tamamlıyoruz. Gelinliğinizi de 1 ay içinde teslim ediyoruz.

Sadece gelinlik değil, abiye ve nişanlık için de kalitemizi tercih edebiliyor, tüm özel günlerinize bizimle hazırlanabiliyorsunuz. Senovia Couture Alanya’da gelin adaylarına ihtiyaç duydukları hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

Eğer hakkımızda daha çok şey öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz bir şekilde doldurarak ya da iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Düğününüze hazırlık sürecinizi Senovia Couture ile en iyi şekilde atlatmak için ne bekliyorsunuz!

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: 1 Saray Mah Atatürk Cad Hatipoğlu Ap. No:67, 07400 Alanya/AntalyaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!