Çiğdem Erdoğan Modaevi

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

6 haftadan fazla

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Alanya, Antalya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 3.000 TL-5.000 TL
  • Teslim Süresi 6 haftadan fazla

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Gelin buketi

Önerilen Firmalar

Ella Wedding
237

Muratpaşa

Ella Wedding

1 hafta
Özel Dikim
Aslıhan Haute Couture
36 2 10

Muratpaşa

Aslıhan Haute Couture

2 hafta
Özel Dikim
Nişantaşı Haute Couture
90 11

Muratpaşa

Nişantaşı Haute Couture

4 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Çok uzun yıllardır moda sektörünün en güzide ve özel alanlarından bir tanesi olan gelinlikler üzerinde çalışıyoruz. Çıraklık, kalfalık ve ustalık seviyelerini sırasıyla geçerek yıllar içerisinde edindiğimiz tecrübeler sonucunda firmamızı kurduk ve Çiğdem Erdoğan Modaevi adı ile faaliyet göstermeye başladık. Burada kurucumuz da dahil olmak üzere her biri alanında oldukça yetenekli kalabalık bir ekiple çalışıyoruz. Aramızda bulunan modacılar, stilistler, terziler ve tasarımcılar sayesinde kendi imzamızı taşıyan benzersiz işler yapabiliyoruz.

Sürekli gelişen ve değişen bir estetik anlayışına hitap eden bir mesleği icra ettiğimiz için dünya trendlerini takip etmeyi ihmal etmiyoruz. Modayı yakından izliyor ve kendi tarzımızdan uzaklaşmadan gelinlerimizin istek ve ihtiyaçlarını karşılamak için elimizden geleni yapıyoruz. Düğünlerin bir çiftin hayatında ne denli önemli bir gün ve olay olduğu aşikar fakat bir gelin adayı için de gelinliğin önemi tartışılmazdır ve biz de bunun ziyadesiyle farkındayız. Bu sebeple her insanın bu heyecanı tek bir kez yaşayacağını iyi biliyor ve gelinlerimizi anlıyoruz.

Hayalinizdeki gelinliği size baştan aşağı tasarlayabiliriz. Vücut tipiniz, vücut ölçüleriniz, zevkleriniz, rahatınız ve hatta düğününüzün konseptini dahi göz önünde bulunduruyoruz. Bu detayları bir araya getirerek ve sizin de istediğiniz kesime uyum sağlayarak tasarımınızı yapıyoruz. Onay verdiğiniz takdirde en kaliteli kumaşlar, danteller ve aksesuarları kullanarak dikim aşamasına geçiyoruz. Tasarımımızın en iyi şekilde ortay çıkması için el emeği göz nuru ile ince işçilik kullanarak son derece özenli davranıyoruz. Her şeyin yolunda gittiğinden emin olmak için gelinimizi birkaç kez provaya davet ediyor ve bu esnada gerekli düzenlemeleri yapıyoruz. Mümkün olduğunca kısa bir sürede de söz verdiğimiz tarihte gelinliği teslim ediyoruz.

Alanya gelinlik modaevleri arasında kendinizi emin ellere emanet etmek isterseniz Çiğdem Erdoğan ve ekibine kendinizi güvenebilirsiniz. Randevu almak için yandaki formu doldurmanız yeterli.

İletişim

Çiğdem Hanım

  • Adres: Alanya/AntalyaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!