Sude Moda

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Alanya, Antalya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak

Önerilen Firmalar

Nişantaşı Haute Couture
90 11

Muratpaşa

Nişantaşı Haute Couture

4 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Ömrünüzde belki de yaşayacağınız en önemli gün olan düğün gününüz için bir gelinlikçiye ihtiyacınız mı var? Sude Modaevi gelinlik konusundaki tüm beklentilerinizi yerine getirerek hayal ettiğiniz gibi bir gelin olmanızı sağlıyor. Hem de çok uygun fiyatlarla!

Gelinliklerimizin kalitesini modaevimize geldiğiniz ilk andan itibaren fark ediyorsunuz. Hayatınızın en özel günü için gereken değeri veriyor, gelinliklerimizde kaliteli tüller ve kumaşlar tercih ediyoruz. Abartıyı seven gelin adaylarımız için taşlı ve işlemeleri modeller hazırlıyor, sade gelinlikler için ise düz kumaşlar kullanıyoruz.

Özel dikim gelinliklerimizde kesimlerini hem gelin adaylarımızın isteklerine hem de vücut tiplerine göre tasarlıyoruz. Uzun zamandır bu sektörde faaliyet gösteren ekibimiz tarafından hazırlanan ve hünerli ellerin dokunuşlarının her detayda hissedildiği gelinliklerimizi düğününüzde gururla taşıyacaksınız.

Hazır modellerimiz ise zevk ve tarzınıza göre çeşitlilik gösteriyor. Geleneksel, modern, sade ya da gösterişli gelinliklerimiz ile tüm gelin adaylarımıza mutlaka hitap edebiliyoruz. Bu modelleri sunarken dikkat ettiğimiz ve ön planda tuttuğumuz noktalar bulunuyor. Bunlar; saç ve makyaj modeliniz, duvağınız ve vücut yapınız. Tecrübelerimizden de yararlanarak bu konuların oldukça önemli olduğunu, kusursuz görünmeniz için gerekli olduğunu vurgulamak istiyoruz. Talebiniz durumunda size daha çok yakışacağını düşündüğümüz gelinlikleri de tüm samimiyetimiz ile öneriyoruz.

Belirlenen gelinliğinizin vücudunuza uygun şekilde hazırlanması için gerekli olan provalarda tüm istek ve ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Tamamen içinize sinecek bir hizmet sunuyor, maksimum 3 kez sürecek provalarımızın sonunda içinizin rahat olmasını amaçlıyoruz.

Sunduğumuz bu imkânlardan yararlanmak ve Sude Moda imzası taşıyan gelinlikler ile düğününüzde göz kamaştırmak isterseniz yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz randevu al” butonuna tıklamak. Sude Moda Alanya’da gelin adaylarını bu önemli günlerine eksiksiz bir şekilde hazırlamak için sabırsızlanıyor!

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Şekerhane, Tevfikiye Cd. 18C, 07400 Alanya/AntalyaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!