Gelinlik Antalya

Sude Moda

  • Min. Fiyat
    10.000-20.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Sude Moda Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
10.000-20.000 TL

Sude Moda Özellikler

Özellikler
Özel dikim Hazır model
Teslim Süresi
4 hafta

Sude Moda Sıkça Sorulan Sorular

Sude Moda gelinlik fiyatları ne kadar?

Sude Moda gelinlik fiyatları 10.000-20.000 TL aralığından başlamaktadır.

Sude Moda gelinlik teslim süresi ne kadar?

Sude Moda gelinlik teslim süresi 4 hafta'dır.

Sude Moda kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Sude Moda 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.

Sude Moda aksesuar sağlıyor mu?

Sude Moda, duvak aksesuarlarını sağlamaktadır.

Sude Moda düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Sude Moda düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Sude Moda pazar günü hizmet veriyor mu?

Hayır, Sude Moda pazar günü hizmet vermiyor.

Sude Moda Hakkında

Ömrünüzde belki de yaşayacağınız en önemli gün olan düğün gününüz için bir gelinlikçiye ihtiyacınız mı var? Sude Modaevi gelinlik konusundaki tüm beklentilerinizi yerine getirerek hayal ettiğiniz gibi bir gelin olmanızı sağlıyor. Hem de çok uygun fiyatlarla!

Gelinliklerimizin kalitesini modaevimize geldiğiniz ilk andan itibaren fark ediyorsunuz. Hayatınızın en özel günü için gereken değeri veriyor, gelinliklerimizde kaliteli tüller ve kumaşlar tercih ediyoruz. Abartıyı seven gelin adaylarımız için taşlı ve işlemeleri modeller hazırlıyor, sade gelinlikler için ise düz kumaşlar kullanıyoruz.

Özel dikim gelinliklerimizde kesimlerini hem gelin adaylarımızın isteklerine hem de vücut tiplerine göre tasarlıyoruz. Uzun zamandır bu sektörde faaliyet gösteren ekibimiz tarafından hazırlanan ve hünerli ellerin dokunuşlarının her detayda hissedildiği gelinliklerimizi düğününüzde gururla taşıyacaksınız.

Hazır modellerimiz ise zevk ve tarzınıza göre çeşitlilik gösteriyor. Geleneksel, modern, sade ya da gösterişli gelinliklerimiz ile tüm gelin adaylarımıza mutlaka hitap edebiliyoruz. Bu modelleri sunarken dikkat ettiğimiz ve ön planda tuttuğumuz noktalar bulunuyor. Bunlar; saç ve makyaj modeliniz, duvağınız ve vücut yapınız. Tecrübelerimizden de yararlanarak bu konuların oldukça önemli olduğunu, kusursuz görünmeniz için gerekli olduğunu vurgulamak istiyoruz. Talebiniz durumunda size daha çok yakışacağını düşündüğümüz gelinlikleri de tüm samimiyetimiz ile öneriyoruz.

Belirlenen gelinliğinizin vücudunuza uygun şekilde hazırlanması için gerekli olan provalarda tüm istek ve ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Tamamen içinize sinecek bir hizmet sunuyor, maksimum 3 kez sürecek provalarımızın sonunda içinizin rahat olmasını amaçlıyoruz.

Sunduğumuz bu imkânlardan yararlanmak ve Sude Moda imzası taşıyan gelinlikler ile düğününüzde göz kamaştırmak isterseniz yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz randevu al” butonuna tıklamak. Sude Moda Alanya’da gelin adaylarını bu önemli günlerine eksiksiz bir şekilde hazırlamak için sabırsızlanıyor!

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Şekerhane, Tevfikiye Cd. 18C, 07400 Alanya/Antalya

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.