Gelin Saçı ve Makyajı

İlkadım Gelin Saçı ve Makyajı

Erdem Coşkun
5,0
(4 Yorum)
İlkadım

Katıldığı birçok yarışma ve etkinlikte ödül alan, başarısı güzellik sektörünün önemli isimleri tarafından onaylanmış olan Erdem Coşkun, 1997 yılından bu yana sektör tecrübesiyle gelinlerin en...

2.500-5.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

İlkadım
Kuaför Ayhan
2.500 TL'den az
5.000-7.500 TL
2.500 TL'den az
İlkadım
Orjin Kuaför
2.500 TL'den az
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

İlkadım Kuaförleri ve Hizmetleri

Samsun’un önde gelen ilçelerinden biri olan İlkadım’da düğün hazırlık sürecinizi keyifle geçirebileceğiniz tecrübeli kuaförler bulunuyor. İlkadım kuaförleri ağırlıklı olarak; Zafer, 19 Mayıs, Çiftlik, İstasyon ve Kılıçdede mahallelerinde yer alıyor. Bu semtlerdeki kuaför salonları, geniş hizmet yelpazesiyle gelin adaylarının beğenisini kazanıyor. Saç ve makyajın yanı sıra; sunulan ek hizmetler de yoğun ilgi görüyor.

Saç, makyaj, güzellik ve bakım hizmetlerinin bir arada bulunduğu İlkadım kuaförleri gelin adaylarının yüzünü güldürmek için elinden geleni yapıyor. Hizmetler, düğünden haftalar önce randevu alınması koşuluyla gelinlere sunuluyor. Gelinler ister evde isterlerse de düğün mekanında avantajlı hizmetlerin tadını çıkarabiliyor. Ayrıca ilçedeki kuaför ve makyözlerin bir kısmı, hizmetlerini şehir dışında da verebiliyor.

İlkadım Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Gelin saçınızı ve düğün makyajınızı oldukça uygun fiyatlara mal edebileceğiniz birçok kuaför İlkadım’da bulunuyor. Kılıçdede, 19 Mayıs ve Çiftlik semtlerindeki kuaförler standart hizmetleri ortalamanın altında rakamlara sunuyor. İlkadım kadın kuaförlerinden talep ettiğiniz ekstra hizmetler, fiyatları büyük oranda belirliyor. Saç tasarımı, gelin makyajı ve takma kirpik hizmetleri için ilçedeki salonların ekstra ücret talebi olmuyor.

İlkadım kuaför fiyatları semtlere göre farklılık gösterebiliyor. Çiftlik Lise Caddesi’ndeki kuaför salonlarının fiyatları şehir ortalamasında seyrediyor. Ortalama fiyatlı Samsun İlkadım kuaförlerinde; ağda, epilasyon, masaj, saç eklentisi, gelin odası, özel tasarım saç modelleri, prova, salon dışında hizmet gibi pek çok olanak yer alıyor. Ortalama fiyatlı salonlar, gelinlere özel avantajlı hizmet paketleri de sunabiliyor.

İlkadım’da Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

İlkadım’daki kuaförler arasında tercih yaparken, geniş hizmet skalasıyla öne çıkan salonları seçmeye dikkat etmelisiniz. İşinizi şansa bırakmayarak profesyonel kuaförlerle ve makyaj artistleriyle birlikte çalışmalısınız. Hem kuaförlerin hem de makyözlerin daha önce hazırlamış olduğu gelinlerin saçını ve makyajını incelemelisiniz. İşine özen gösteren, titiz ve gayretli kuaförlerden hizmet almalısınız.

Yakınlarınızın da sizinle birlikte avantajlı hizmetlerin tadını çıkarmasını istiyorsanız, kalabalık bir ekibi olan kuaförleri tercih etmelisiniz. Aksi takdirde kuaförünüz birden fazla kişinin isteklerini yerine getirmekte zorlanabilir. Düğün gününüzde saçınızın ve makyajınızın nasıl görüneceğini merak ediyorsanız, prova olanağı sunan salonlarla anlaşabilirsiniz. Bu sayede saçınızın ve makyajınızın istediğiniz düzeyde olup olmadığına karar vererek düzeltmeler yapabilirsiniz.

İlkadım Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

İlkadım gelin saçı ve makyajı firmaları, uzman kadrolarıyla ve kaliteden ödün vermeyen hizmetleriyle ön plana çıkıyor. İlçedeki firmalar, hazırlık sürecinizde her ihtiyacınızı karşılamaya özen gösteriyor. Takma kirpik, manikür, pedikür, cilt bakımı, masaj, saç tasarımı ve makyaj hizmetleriyle güzelliğiniz tamamlanıyor. Saç ve makyaj firmaları, avantajlı hizmetlerini arzu ettiğiniz lokasyonda sunabiliyor.

Çiftlik ile Kılıçdede mahallelerindeki kuaför salonları, düğün gruplarına hizmet verebiliyor. Buradaki salonlarda; gelinlere özel hizmet paketleri, çıtçıt saç ve hazırlık odası gibi çeşitli olanaklar bulunuyor. Ağda ve epilasyon işlemleri, ilçedeki kuaför salonlarının neredeyse tamamında yer alıyor. İlkadım kuaförleri; saç yapınız, cilt özellikleriniz, düğün konseptiniz, gelinlik modeliniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda hizmet vermeyi tercih ediyor.

İlkadım Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

İlkadım Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

İlkadım gelin makyajı fiyatları farklı bütçe aralıklarına hitap ediyor. Standart gelin makyajları, uygun ve ortalama ücretler arasında değişebiliyor. İlçedeki en uygun fiyatlı salonlar yoğun olarak, 19 Mayıs İstiklal ve Dr. Kamil caddelerinde yer alıyor. Zafer, Kılıçdede ve Çiftlik semtlerindeki kuaför salonları da kaliteli hizmetlerini makul fiyatlara sunabiliyor.

Seçmiş olduğunuz makyaj stilinin zorluğu ve ekstra talepleriniz, ödeyeceğiniz tutarı doğrudan etkiliyor. Doğal makyajlar, porselen görünümlere göre daha hesaplı oluyor. İşçiliği fazla olan, üzerinde saatlerce uğraşılması gerekilen zahmetli makyajların fiyatları ortalamanın üzerinde seyredebiliyor. Sim, pigment, ultra kapatıcı fondöten, yüz ve vücut taşları gibi ürünler gelin makyajınızın maliyetini yükseltebiliyor.

İlkadım Gelin Makyajı Uzmanlarının Makyaj Önerileri

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları