Gürkan Duman

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Gürkan Duman Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.000-2.000 TL

Gürkan Duman Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Gürkan Duman Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Gürkan Duman Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Gürkan Duman Hakkında

Sakarya’da hizmet verdiğimiz Gürkan Duman Cut Hair Stüdyosu’nda bugüne kadar çok sayıda çifte kaliteli hizmet sunarak düğün günleri, nişan ve kına gecesi gibi eğlencelerinde saç ve makyaj yapımı konusunda destek oluyoruz.

Profesyonel bir ekiple çalışıyor ve isteklerinizi iyi analiz ediyoruz. Düğün öncesi sizi kuaför salonumuzda ağırlayarak düşlerinizi süsleyen saç ve makyaj tasarımı konusunda bizden beklentilerinizin neler olduğunu öğreniyoruz. Sizden önce hizmet verdiğimiz gelinlerimize nasıl bir hizmet sunduğumuzu görmeniz açısından çalışmalarımıza dair görüntüler gösteriyoruz.

Saç ve makyaj tasarımı konusunda yüz hatlarınız, gelinliğinizin modeli, düğününüzün yapılacağı yer ve konsepti bizim için belirleyici unsurlar oluyor. Birbirine uyumlu bir atmosferde ışıltınızın daha çok ön plana çıkacağını bildiğimiz için bize söylediğiniz her detayı not alıyoruz. Daima müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla önceliğimizi sizin istekleriniz yaparak içinize sinmeyen bir görüntüyü size uygulamıyoruz. Düğününüz bir salonda yapılacaksa daha çok sıkı, ensede ve dağınık topuz modelleri tercih edebilirsiniz. Eğer açık alanda bir düğün olacaksa salık saçlar, kıvırcık bukleler ve örgü modeller ön plana çıkarak sizin daha estetik görünmenizi sağlayabilir. Dekolteli gelinliklerde uzun ve salık saçlar kullanılırken prenses model diye tabir edilen kabarık gelinliklerde ise genellikle topuzlar daha şık duruyor. Saç modelinizin ne olacağına karar verdikten sonra yapıma başlıyoruz.

Saçınızın hazırlıkları tamamlanınca duvağınızı takmaya geçmeden önce makyajınızı yapıyoruz. Yüz hatlarınızı belirginleştiren kontur uygulaması yapıyoruz. Gözlerinizde buğulu, gölgeli ya da simli farlar kullanarak etkileyici bakışlar elde etmenizi istiyoruz. Kaş çizgilerinizi ön plana çıkarıyor, dudaklarınıza da kalem yardımıyla keskin hatlar veriyoruz. Kaliteli makyaj malzemeleri kullanarak makyajın uzun süre yüzünüzde kalmasını sağlıyoruz. Tüm hazırlıklarınız tamamlandığında ise duvağınızı takarak sizi salonumuzdan uğurluyoruz.

Siz de Gürkan Duman fiyatlarını ayrıntılı olarak öğrenmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim kanallarıyla kolayca bizimle irtibat sağlayabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Cumhuriyet Mah. Dr. Kamil Sok. No :20/2 Sakarya

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Gürkan Duman Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.