Sakarya Otel Düğünleri

Düğün yapabileceğin Sakarya otellerinin listesini Düğün.com'da bulabilirsin. Otelleri incele, hayalindeki oteli bul, fiyat teklifi al!

Esnek sözleşme Radisson Blu Hotel Sakarya

Arifiye

Radisson Blu Hotel Sakarya

Sevdiğinizle hayatınızı en az sizin kadar özel bir otelde birleştirmek isterseniz, Radisson Blu Hotel Sakarya’nın Arifiye ilçesinde hizmetinizde! Kurumsal markası ile kendisini ve kalitesini...

400-500 kişi

Kapasite

100-150 TL

Min. Yemekli

%40 indirim 22
İncele
Sapanca Park Hotel

Sapanca

Sapanca Park Hotel

Mutlu bir birliktelik için güzel bir başlangıç yapmak ister misiniz? Üstelik bunun için otelde bir davet planlamak isterseniz, düşlediğiniz düğün töreni için sizi Sapanca Park Hotel'e davet...

750-1.000 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

5 1
İncele
Esnek sözleşme Sen Otel

Serdivan

Sen Otel

Hatırı sayılır bir süredir turizm ve otelcilik sektöründe faaliyet gösteriyor ve dünya standartlarında bir hizmet kalitesi ile misafirlerimizi ağırlıyoruz. 4 yıldızlı donanıma sahip bir otel...

5 yorum

500-750 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

Hediye 28 5 4
İncele
Elite World Sapanca

Sapanca

Elite World Sapanca

Sevdiklerinizle doyasıya eğlenmek ve hoşça vakit geçirmek için veya özel günlerinizi düzenleyeceğiniz bir mekan arıyorsanız, Elite World Sapanca Concention&Wellness Resort tam size göre!...

1.000-2.000 kişi

Kapasite

150-200 TL

Min. Yemekli

%10 indirim 15 2
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Otel Düğünleri

Otelde Düğün İçin Mekan Seçenekleri

Otelde düğün yapmak istiyorsanız, çok sayıda mekan seçeneğine sahip olduğunuzu söyleyebiliriz. Şık ve görkemli bir düğün için lüks ya da tarihi dokuları olan bir oteli, küçük ama şirin bir düğün organizasyonu için butik otelleri, yaz düğünü için teraslı, havuzlu veya kır bahçeli otelleri tercih edebilirsiniz. Burada önemli olan nasıl bir düğün organizasyonu gerçekleştireceğinize karar vermek. Eğer kış aylarında evleniyorsanız otellerin balo salonları sizin için uygun olacaktır. Kalabalık olmayan düğünler için butik otelleri değerlendirerek bütçenize daha uygun bir seçim yapabilirsiniz. Unutmayın ki otelde düğün maliyeti, otelin büyüklüğüne, sunduğu hizmete, imkanlarına, davetli sayınıza, yemek ya da kokteyl tercihinize ve organizasyon taleplerinize göre değişkenlik gösterecektir.

Sakarya’da Düğün Otelleri Ararken Kriter Belirleyin!

Adapazarı’nda düğün yapacağınız otelleri araştırırken mevsim şartlarını göz önünde bulundurun ve kriterlerinizi belirleyin. Misafirleriniz kaç kişi olacak, yemekli düğün mü tercih ediyorsunuz, şık ve ağır bir konsept mi yoksa sıcak ve samimi bir ortam mı, düğün için ayırdığınız bütçe vs. tüm bunları belirleyerek düğün mekanı arayışına girmeniz işinizi kolaylaştıracaktır.

Bahar aylarında yapılacak bir düğün için teraslı düğün mekanları size uygun olabilir. Otel arayışınızı terasta düğün imkanı sunan otelleri ilk sıraya koyarak yapabilirsiniz. Böylece, ani hava değişiminde balo salonu hizmeti de sunabilecekleri için eğlenceniz yarıda kesilmeyecektir. Yazın düğün yapıyorsanız ve rahat ve samimi bir havuz başı düğün organize etmek istiyorsanız da yine en gözde mekanlarınızın oteller olduğunu söyleyebiliriz.

Adapazarı’ndaki düğün otellerini tek tek inceleyerek belirlediğiniz kriterlere uygun davet alanını bulabilirisiniz. Size özel kampanyalardan ve indirimlerden yararlanmak için indirim sayfalarını ziyaret etmeyi ihmal etmeyin!