Gelin Saçı ve Makyajı Sakarya

Zeynep Seyhan Makeup

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Zeynep Seyhan Makeup Hakkında

Zeynep Seyhan MakeUp, 2018'de kurulan bir saç ve makyaj atölyesi olarak ortaya çıktı. Zeynep Seyhan, kendi stüdyosunu kurmadan önce serbest çalışarak adını Türkiye'nin her köşesine duyurdu. Yoğun talep ve geniş bir kitleyle çalışabilmek için Zeynep Seyhan Make Up markasını oluşturdu. Sabit stüdyosu Sakarya'da bulunmasına rağmen işlerini şehirler arası olarak da gerçekleştiriyor. Bu şekilde gelinlere iddialı saç ve makyaj hizmetini herhangi bir sınırlama olmadan sunuyor.

Deneyim

Kuaför Zeynep Seyhan, Sakarya gelin makyajı ve saçı konusundaki uzmanlığını, 8 kişilik temel bir ekiple başarıyla sürdürüyor. Büyük etkinliklerde veya yoğun dönemlerde taleplere anında karşılık verebilmek için iş birliği yapabileceği profesyonel ellerle ekip sayısını arttırıyor. Zeynep Seyhan Make Up, aktif olarak paylaştığı işleri ve deneyimleriyle sosyal medya platformlarında varlık gösteriyor böylece profesyonel portföylerini öne çıkararak potansiyel müşterilerine kendilerini tanıtma ve referanslarını sunma fırsatı buluyor.

Hizmetler

Sakarya gelin kuaförü içerisinde yer alan Zeynep Seyhan Make Up ,gelinler için saç ve makyaj hizmetlerinin yanı sıra kirpik ve kaş laminasyonu, manikür ve pedikür gibi uygulamalar sunuyor. İş yaparken kullandığı ürünlerin marka ve kalitesine büyük özen gösteriyor.Seçimlerini dünya çapında tanınmış isimler arasından yapıyor. Estee Lauder, Natasha Denona, Dior, Charlotte Tilbury, Too Faced, NARS, MAC gibi yüksek kaliteli ve profesyonel makyaj ürünleriyle beraber rujlarda da Bobbi Brown markasını tercih ediyor.

Saç / Makyaj Tarzı

Saç ve makyaj trendlerini yakından izleyen ve bu trendleri uygulamaya geçiren kuaför, öncelikle gelinlerin tarzlarını, tercih ettikleri mekanları ve gelinlik modellerini öğrenmekte. Daha sonra yüz yapılarına ve verilen bilgilere dayanarak önerilerde bulunmakta ve bu önerileri uygulamaya geçirmekte. Her saç modelini ustaca ortaya çıkarmakta ve genellikle en çok talep gören soft makyaj uygulamasını gerçekleştirmekte. Doğal ve hafif bir görünümle cildin olağan güzelliğini ön plana çıkaracak makyaj çalışmaları yapmakta.

Zarafetinizi ve güzelliğinizi ön plana çıkaracak tasarımlarımızla, sihirli gecenizde size eşlik etmekten büyük bir zevk alıyoruz. Sizi en iyi şekilde temsil edecek şıklığı sunmak için sabırsızlıkla bekliyoruz.Zeynep Seyhan Make Up ile çalışmak isterseniz 2 hafta öncesinden iletişime geçiniz.Sakarya gelin saçı fiyatları araştırmanızda Zeynep Seyhan Make Up fiyatlarına “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayarak ulaşınız.

İletişim

  • Adres::

    Arabacı Alanı Mahallesi Heybetli Sokak No:10 Serdivan Sakarya

  • Haritadaki Konumu

    Zeynep Seyhan Makeup Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.