Hendek Hendek Öğretmenevi ve ASO Düğün Salonu

100 - 250 Kişi
250 TL'den az

Hendek Hendek Bayraktepe Tesisleri

100 - 450 Kişi
250 TL'den az

Sapanca Sapanca Belediyesi Düğün Salonu

100 - 450 Kişi
250 TL'den az

Adapazarı Tüvasaş Sosyal Tesisleri

100 - 450 Kişi
250 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Düğün Yapılacak Sosyal Tesisler Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Üniversite ve belediye tesisi, öğretmenevi, polisevi ve ordu evi gibi düğün yapılabilecek sosyal tesisler çiftlere pek çok açıdan fayda sağlar. Bu faydaların en başında güzel konumlu ve manzaralı mekanları uygun fiyatlara kiralamaları geliyor. Teras, havuz başı, kır bahçesi ya da büyük salon imkanları sunan diğer mekanlara göre aynı özelliklerdeki bir sosyal tesis çok daha bütçe dostu bir düğün yapmanızı sağlayabilir. Sosyal tesislerin çiftlere sağladığı bir diğer avantaj ise usta şefleri, deneyimli garsonları ve uzman organizatörleri sayesinde düğününüzün kusursuz bir şekilde gerçekleşmesine yardımcı olmasıdır.

Çiftlere pek çok avantaj sağladığı için sosyal tesisler çiftler tarafından sıkça tercih edilen düğün mekanlarındandır. Bu yüzden bu tarz mekanların randevu defterleri hızla dolar. Eğer öğretmenevi, orduevi ya da belediye tesisi gibi bir mekanda düğün yapmayı planlıyorsanız elinizi çabuk tutmalı ve bir an önce randevu almalısınız.

Sosyal Tesislerde Düğün Fiyatları Neye Göre Değişir?

Sosyal tesislerde yapılan düğünlerin maliyeti mekan seçimi ve menü tercihine değişiklik gösterebilir. Mekan seçiminde sosyal tesisin manzarası, havuz başı ya da bahçe içi gibi özellikleri fiyatı etkileyen faktörlerdendir. Tıpkı diğer mekanlardaki menü seçimlerinizde olduğu gibi sosyal tesislerde de menü içeriği fiyata yansıyacaktır. Kırmızı et içeren menüler, beyaz ete göre daha yüksek fiyatlı olacaktır. Eğer kısıtlı bir bütçeniz varsa ana yemek seçiminizi tavuk etinden yana kullanmanızı tavsiye ederiz.

Sakarya’daki sosyal tesislerde düğün yapmak istiyorsanız şehrinizdeki öğretmenevleri, belediye tesisi ve polis evi gibi mekanlara bu sayfa üzerinden ulaşıp ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Sosyal Tesisler

Tüm Şehirler Sosyal Tesisler

  • Sakarya Sosyal Tesisler Fiyatları

    İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
    Hendek 250 150 TL 37.500 TL
    Adapazarı 300 150 TL 45.000 TL
    Sapanca 300 150 TL 45.000 TL