Sakarya Sosyal Tesislerde Düğün

Sakarya sosyal tesislerini evlenecek çiftler için listeledik. Dört mevsim düğünlere ev sahipliği yapabilecek bu sosyal tesisleri tek tıkla inceleyebilir, beğendiklerinden fiyat teklifi alabilirsin!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Sosyal Tesisler
Tüm Şehirler Sosyal Tesisler


Sakarya Sosyal Tesisler Fiyatları
İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
Adapazarı 466 10 TL 4.660 TL
Hendek 300 10 TL 3.000 TL
Sapanca 400 10 TL 4.000 TL

Düğün Yapılacak Sosyal Tesisler Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Üniversite ve belediye tesisi, öğretmenevi, polisevi ve ordu evi gibi düğün yapılabilecek sosyal tesisler çiftlere pek çok açıdan fayda sağlar. Bu faydaların en başında güzel konumlu ve manzaralı mekanları uygun fiyatlara kiralamaları geliyor. Teras, havuz başı, kır bahçesi ya da büyük salon imkanları sunan diğer mekanlara göre aynı özelliklerdeki bir sosyal tesis çok daha bütçe dostu bir düğün yapmanızı sağlayabilir. Sosyal tesislerin çiftlere sağladığı bir diğer avantaj ise usta şefleri, deneyimli garsonları ve uzman organizatörleri sayesinde düğününüzün kusursuz bir şekilde gerçekleşmesine yardımcı olmasıdır.

Çiftlere pek çok avantaj sağladığı için sosyal tesisler çiftler tarafından sıkça tercih edilen düğün mekanlarındandır. Bu yüzden bu tarz mekanların randevu defterleri hızla dolar. Eğer öğretmenevi, orduevi ya da belediye tesisi gibi bir mekanda düğün yapmayı planlıyorsanız elinizi çabuk tutmalı ve bir an önce randevu almalısınız.

Sosyal Tesislerde Düğün Fiyatları Neye Göre Değişir?

Sosyal tesislerde yapılan düğünlerin maliyeti mekan seçimi ve menü tercihine değişiklik gösterebilir. Mekan seçiminde sosyal tesisin manzarası, havuz başı ya da bahçe içi gibi özellikleri fiyatı etkileyen faktörlerdendir. Tıpkı diğer mekanlardaki menü seçimlerinizde olduğu gibi sosyal tesislerde de menü içeriği fiyata yansıyacaktır. Kırmızı et içeren menüler, beyaz ete göre daha yüksek fiyatlı olacaktır. Eğer kısıtlı bir bütçeniz varsa ana yemek seçiminizi tavuk etinden yana kullanmanızı tavsiye ederiz.

Sakarya’daki sosyal tesislerde düğün yapmak istiyorsanız şehrinizdeki öğretmenevleri, belediye tesisi ve polis evi gibi mekanlara bu sayfa üzerinden ulaşıp ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.