Çiçekçiler

Sakarya Çiçekçiler

Adapazarı Çiğdem Çiçekçilik

1 haftadan az

Adapazarı Tropikal Çiçekçilik

1 hafta

Adapazarı Yeni Sera Çiçekçilik

1 haftadan az

Adapazarı 54 Çiçek

1 haftadan az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Gelin Buketinde Renk Seçimleri Nasıl Olmalı?

Gelinliğinizi tamamlayan aksesuarların başında gelen gelin çiçeğinin, çiçek türleriyle ve renkleriyle dörtdörtlük bir aranjmandan oluşması gelin adayları için önemlidir. Bu nedenle ilk yapmanız gereken şey zevkinize uygun bir el çiçeği için uygun çiçek modellerini seçmek olmalı. Tabii bunun için de mevsim şartlarını göz önünde bulundurmanız gerektiğini unutmamalısınız. Mevsimine uygun gelin çiçeği yaptırabilmek için “Hangi Mevsimde Hangi Düğün Çiçeği?” adlı makalemize göz atabilirsiniz. Gelin buketinde renk seçimine gelecek olursak, yine düğün mevsiminizi göz önünde bulunduracağınız gibi düğün temanızı da dikkate almanız gerektiğini unutmayın. Eğer düğün temanızda kırmızı rengi kullandıysanız gelin buketi için her mevsim rahatlıkla tercih edebileceğiniz gülleri seçebilirsiniz. Eğer kır düğünü yapıyorsanız, gelin çiçeğinizin aranjmanına dalları, otları ve yaprakları da dahil ederek oldukça hoş bir görüntü elde edebilirsiniz. Yaz düğünlerinde cıvıl cıvıl rengarenk çiçekler, kış düğünlerinde ise koyu ve dikkat çekici aranjmanlar tercih edilebilir.

Söz ya da nişan çiçeği seçimlerinizi yaparken de aynı kriterleri göz önünde bulundurmanızı öneriyoruz. Üstelik nişan çiçeği için anlaştığınız çiçekçi ile düğün çiçeği konusunda da anlaşma sağlarsanız çok daha uygun fiyata gelin çiçeği yaptırabileceğinizi unutmayın.

Sakarya’da çiçekçi ararken sayfa üzerinden beğendiğiniz firmalarla iletişime geçebileceğinizi ve ücretsiz fiyat teklifi alabileceğinizi belirtmek istiyoruz. Ayrıca indirim sayfasını ziyaret ederek de şehrinizdeki kampanyalı çiçek firmalarını listeleyebilirsiniz.

Tüm İlçeler Çiçekçiler

Tüm Şehirler Çiçekçiler