Matmazel Kuaför Serdivan

E-posta Gönder

  • Serdivan, Sakarya.

Ekiple Tanışın

Matmazel Kuaför Serdivan Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Matmazel Kuaför Serdivan Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Matmazel Kuaför Serdivan Sık Sorulan Sorular

Matmazel Kuaför Serdivan gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Matmazel Kuaför Serdivan gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Matmazel Kuaför Serdivan gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Matmazel Kuaför Serdivan gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Matmazel Kuaför Serdivan şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Matmazel Kuaför Serdivan şehir dışında hizmet vermiyor.


Matmazel Kuaför Serdivan ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Matmazel Kuaför Serdivan ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Matmazel Kuaför Serdivan Hakkında

Gelin saçınız ve makyajınız düğün gününüzde kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkaran ve gelinliğinizin güzelliğini tamamlayan şüphesiz ki en önemli faktörlerin başında gelir. Bu nedenle gelin işinizi şansa bırakmayın ve Matmazel Kuaför Serdivan’ın profesyonel ekibiyle düğün gününüzde göz alıcı bir güzelliğe ulaşın.

İşini aşkla ve özenle yapan bir ekiple hazırlıklarınızı yapıyoruz. Dinamik ekibimizle yenilikçi bir bakış açısıyla son saç ve makyaj trendlerini de yakından takip etmeyi ihmal etmiyoruz. Düzenli olarak aldığımız eğitimlerle kesim, renklendirme, şekillendirme ve makyaj için kullandığımız teknikleri geliştiriyoruz. Bu sayede son moda ve makyaj trendlerini başarılı bir şekilde hazırlayabiliyoruz.

Salonumuzda ulaştığımız muhteşem sonuçlarda profesyonel ekibimiz kadar kullandığımız kaliteli ürünler de etkili oluyor. Sektöre ilk adımımızı attığımız günden bu yana kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla çalışıyoruz. Salonumuzda sadece en güvendiğimiz seçkin markaların ürünlerini kullanıyoruz. Saçlarınıza yaptığımız her işlemi saçlarınızı yıpratmadan güvenle uygulayabilmek için olabildiğince doğal içerikli ürünler kullanmaya özen gösteriyoruz. Özenle hazırladığımız eşsiz güzelliğinizi düğün gününüz boyunca korumanız için de kaliteli saç sabitleyicileri ve kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanmayı ihmal etmiyoruz.

Gelin saçınızı yüz şeklinize, gelinlik modelinize, duvağınıza, düğün mekanınıza ve tarzınıza uygun olacak şekilde tamamen size özel olarak tasarlıyoruz. Hazırlıklarınız boyunca sizin isteklerinizi ve zevklerinizi göz önünde bulundurarak her detayıyla sizin içinize sinecek bir görüntü ortaya çıkarıyoruz.

Hazırlıklarınızın ikinci aşamasında profesyonel makyaj uygulamanıza geçiyoruz. Nude tonlardaki doğal görünümlü makyajlardan, iddialı tonlardaki makyajlara kadar dilediğiniz her tarzı yüz hatlarınıza uygun ve kusursuz bir şekilde uyguluyoruz.

Siz de en özel gününüzde güzelliğinizi profesyonel ellere teslim edip ışıl ışıl bir güzelliğe ulaşmak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak Matmazel Kuaför Sakarya hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.