Sakarya Alyans ve Takı Firmaları

Hayatın boyunca parmağından çıkartmayacağın alyansını ve gelinliğini tamamlayacak aksesuarlarını bulabileceğin Sakarya kuyumcuları Düğün.com'da! Hemen tıkla, beğendiğin modeller için fiyat teklifi iste!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Alyans Kaç Ayar Olmalı?

Alyans uzun yıllar kullanacağınız için sağlam olmalıdır. Bu nedenle çiftler genellikle 14 ayar altın 14 ayar altın alyans modelleri 14 ayar altın alyans modelleri almayı tercih ederler. 14 ayar altınlar sert bir yapıya sahiptir ve dış etkenlere karşı da dayanıklıdır. Yani, çizilme ve darbeden etkilenme ihtimalleri azdır. Eğer 18 ayar bir alyans tercih ediyorsanız, sade ve motifsiz yüzük modellerini tercih etmelisiniz. Çünkü 18 ayar yüzüklerin esnekliği azdır. Eğer çok dayanıklı ve uzun yıllar formu bozulmadan duracak desensiz ve sade bir alyans modeli arıyorsanız 18 ayar yüzük tercih edebilirsiniz. 22 ayar altının ise esnek bir yapıda olduğunu bilmelisiniz. Bu nedenle 22 ayarda ölçü değişimi çok kolaydır. Fakat günlük kullanımlarda çizilme ve yamulma durumlarına karşı oldukça dikkatli olmanız gerektiğini de unutmamalısınız. Daha detaylı bilgi için ”Alyans Seçmenin Püf Noktaları Neler?” başlıklı makalemizi de okuyabilirsiniz

Alyans Hangi Elin Parmağına Takılır?

Alyans, hem nişan hem de evlilik yüzüğüdür. Bu nedenle nişan döneminde sağ ele, evlilik sonrası ise sol ele takılmalıdır? Peki, hangi parmağa takılmalı? Alyanslar nişanda sağ elin dördüncü parmağına, evlilikte ise sol elin dördüncü parmağına takılır. Sakarya’da takı firması ararken kriterlerinizi göz önünde bulundurarak yüzük seçimi yapmaya özen göstermelisiniz. Firma sayfalarında beğendiğiniz yüzük modelleri için iletişime geçmeyi ve ücretsiz fiyat teklifleri almayı unutmayın!

Tüm İlçeler Alyans ve Takı Firmaları

Tüm Şehirler Alyans ve Takı Firmaları